Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyłęk - nie dajcie się nabrać na slogany i ładne buzie

Przyłęk Wójt Wybory Madejski Wolszczak

284 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 10:08:31

Wieści gminne zbliżone do pracowników gminy donoszą, że będą kolejne zwolnienia i zatrudnienia na etat znajomych królika.

Wcześniej było inaczej tępaku? Zapomniało się już pajacu tamte czasy?

#162 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 17:47:48

Kto tym razem do odstrzału, kto na jego miejsce?

#163 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 20:18:51

tam pół gminny powinno sie wymienic 

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 08:01:02

Ludzie w Przyłęku mówią, że w gminie podobno wielkie poruszenie bo  "zaginął" chodnik i gmina nie może się go nigdzie do szukać, tym bardziej, że miał być wybudowany za unijne pieniądze a nie został.  Czy to znaczy że nie ma chodnika i nie ma pieniędzy? 
Czy ktoś wie coś więcej?

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:03:17

Ludzie w Przyłęku mówią, że w gminie podobno wielkie poruszenie bo "zaginął" chodnik i gmina nie może się go nigdzie do szukać, tym bardziej, że miał być wybudowany za unijne pieniądze a nie został. Czy to znaczy że nie ma chodnika i nie ma pieniędzy?
Czy ktoś wie coś więcej?

Ale to staremu czy nowemu wojtowi ten chodnik zniknął? Może gdzies jest zrobiony. Przecież ktos to nadzorował.

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 08:25:35

Ale to staremu czy nowemu wojtowi ten chodnik zniknął? Może gdzies jest zrobiony. Przecież ktos to nadzorował.

A kto to wie. Tyle że ludzie mówią.

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 09:50:35

Znależlista  ten chodnik?

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 06:05:05

A co to za kolejna draka w gminie z tymi pieczątkami na dokumentach?

#169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 09:02:20

A co to za kolejna draka w gminie z tymi pieczątkami na dokumentach?

Zastępca wójta nie ma uprawnień do używania "w zastępstwie wójta" a jedynie "z upoważnienia wójta". Wójta może zastąpić zastępca jeśli wójt będzie na zwolnieniu lekarskim ponad 30 dni. Wcześniej nie posiada takich uprawnień.

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 17:47:09

No dobra. Ale co z tego wynikło, jaka strata jest dla gminy?

#171 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 17:53:48

Roszady w gminie. Będzie zaskoczenie.

#172 ~Mieszkanie~

~Mieszkanie~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 18:15:03

Roszady w gminie. Będzie zaskoczenie.

#173 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 18:22:50

Szkoda, wybraliśmy sobie wójta, chyba źle trafiliśmy, głosowaliśmy na Wolszczaka, a źądzi radomska raszpla. Koniec gminy jest bardzo blisko, brak inwestycji, tylko przetrwanie i negowanie wszystkiego co było, a samemu nie potrafi się zrobić nic.

#174 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 08:47:37

Dlaczego ktoś pisze takie głupoty!? Czy na prawdę nie widzicie zmian jakie zaszły w naszej gminie? Jestem mieszkanką naszej Gminy i nigdy wcześniej urząd tak nie funkcjonował. Można w szybkim czasie załatwić sprawę,bo w końcu pracownicy siedzą w swoich pokojach. Skończyło się wędrowanie na kawę czy zakupy w czasie...

#175 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 12:13:43

Dlaczego ktoś pisze takie głupoty!? Czy na prawdę nie widzicie zmian jakie zaszły w naszej gminie? Jestem mieszkanką naszej Gminy i nigdy wcześniej urząd tak nie funkcjonował. Można w szybkim czasie załatwić sprawę,bo w końcu pracownicy siedzą w swoich pokojach. Skończyło się wędrowanie na kawę czy zakupy w czasie...

Fryzjer przychodzi czy chodzą do fryzjera? ;)

#176 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 20:28:05

#177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 20:41:02

W gminie zawsze można było wszystko załatwić,teraz nie wiadomo kto co robi jak wojtowa nie wyrazi zgody to do wójta nawet nie możesz wejść, to się nazywa dobrą zmianą, chyba wyjdzie nam bokiem,ale jakie społeczeństwo taka władza. Mam satysfakcje,że nie mam do czynienia z tymi osz..mami. Pozdrawiam
,

#178 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 21:01:09

Srata tata

#179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:24:37

W gminie zawsze można było wszystko załatwić,teraz nie wiadomo kto co robi jak wojtowa nie wyrazi zgody to do wójta nawet nie możesz wejść, to się nazywa dobrą zmianą, chyba wyjdzie nam bokiem,ale jakie społeczeństwo taka władza. Mam satysfakcje,że nie mam do czynienia z tymi osz..mami. Pozdrawiam
,

No i właśnie dlatego sobie zatrudnił tą panią a Sam zamknięty w pokoju. Powtórka z rozrywki.

#180 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 11:07:06

No i właśnie dlatego sobie zatrudnił tą panią a Sam zamknięty w pokoju. Powtórka z rozrywki.

no ale po co wy chcecie chodzić do wójta? jak petentów załatwiają pracownicy. Wojt jest od rzadzenia, podpisywania ireprezentacji gminy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyłęk, Wójt, Wybory, Madejski, Wolszczak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych