Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyłęk - nie dajcie się nabrać na slogany i ładne buzie

Przyłęk Wójt Wybory Madejski Wolszczak

320 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 11:28:33

Jeszcze tylko dziś i wreszcie cisza. Zobaczymy za to jak będzie po wyborach. Ja mam nadzieję że ludzie się opamiętają i wybiorą Pana M.

I przez kolejne cztery lata w gminie będzie bez zmian :(? Tego chcesz, żeby było jak dzisiaj?  Ludzie widzą co tam się dzieje i zagłosują za zmianami.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 17:04:08

I przez kolejne cztery lata w gminie będzie bez zmian :(? Tego chcesz, żeby było jak dzisiaj?  Ludzie widzą co tam się dzieje i zagłosują za zmianami.

Kadencja trwa 5 lat. Czyli nowy wójt przez rok nie będzie nic robił. Będzie się uczył. Powodzenia.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 17:29:39

Kadencja trwa 5 lat. Czyli nowy wójt przez rok nie będzie nic robił. Będzie się uczył. Powodzenia.

Może staraj się bardziej odnieść merytorycznie :D Założyłem że wasz wójt  ostatni rok nic nie będzie robił, chyba sie nie mylę. :D

#24 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 18:47:41

To będzie się uczył a nie nic nie robił jak..

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:18:11

Aby się nauczyć to trzeba chcieć, a Pan W. to tak do końca chyba tym wójtem to nie chce być.

#26 ~Łagów~

~Łagów~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 22:41:05

Wolszczak na tym oszustwie nie wygra - taką mam nadzieję. Spadochroniarzy nam nie potrzeba. Ogłupił ludzi i udaje jednego z nich a tak naprawdę nie ma pojęcia o rządzeniu gmina i życiu tutaj. Jakby nie duża rodzina to mógłby tylko pomarzyć o takim wyniku. Szkoda że sam z siebie tyle nie potrafi dać. Ciekawe czy potem wszystkim im załatwi prace... przejdziemy na układ rodzinny urzędu.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 23:36:34

Wolszczak na tym oszustwie nie wygra - taką mam nadzieję. Spadochroniarzy nam nie potrzeba. Ogłupił ludzi i udaje jednego z nich a tak naprawdę nie ma pojęcia o rządzeniu gmina i życiu tutaj. Jakby nie duża rodzina to mógłby tylko pomarzyć o takim wyniku. Szkoda że sam z siebie tyle nie potrafi dać. Ciekawe czy potem wszystkim im załatwi prace... przejdziemy na układ rodzinny urzędu.

Od Łagowa to... trzy..... w bok!
Ja jestem mieszkańcem Łagowa i ta miejscowość popiera swojego człowieka, faceta STĄD, więc nie podstawiaj się tu niby za mieszkańca Łagowa czy Łaguszowa, ludzie nie są głupi,nie nabiorą się na tego typu komentarze(może z wyjątkiem radnego i jego rodziny, ślepo zaopatrzonych w obecną władze i rządzących) a w ogóle o jakim oszustwie my mówimy?! a podobno mowiliscie że człowiek nie jest stąd a teraz ze wielka rodzina tutaj ... Hmmm bardzo liczna w sumie 993 oddanych głosów, sam bym chciał taka rodzinkę miec:)

#28 ~Xxxx~

~Xxxx~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 00:03:32

Jeszcze tylko dziś i wreszcie cisza. Zobaczymy za to jak będzie po wyborach. Ja mam nadzieję że ludzie się opamiętają i wybiorą Pana M.

Ojojoj to się porobiło!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 14:37:11

Znikają watki o przetargu na śmieci w gminie Przyłęk. Kontrakt na wywóz śmieci na 2019 rok droższy od poprzedniego o prawie 300 tys złotych. Przetarg wygląda, że przeprowadzony w ostatniej chwili, bez mozliwości przeprowadzenia kolejnego, tylko jeden oferent bardzo drogi, zero konkurencji. Podwyżka na 12 zł z 7 zł przegłosowana przez Rade Gminy jednym głosem (3 do 2) reszta się wstrzymała.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 19:54:02

210 tyś. to prawie 300 na księgowa się nadajesz ale pytanie gdziekolwiek!!!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 20:26:09

210 tyś. to prawie 300 na księgowa się nadajesz ale pytanie gdziekolwiek!!!

Jak to wyliczyłaś/eś? Oświeć wszystkim kagankiem wiedzy.
Ja opieram się na faktach z dokumentacji zamieszczonej w BIP.
1. Informacja z otwarcia ofert z dnia 06.12.2018 rok - kwota jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 410 000,00zł brutto.
2. Złożona oferta: 699 840,00zł (brutto)
3. A dalej ....to zakres szkoły podstawowej  pani "księgowo". :)
...............................................................................................

4. Ogłoszenie o zamówieniu usługi - Data wprowadzenia: 2018-11-28 14:40:12 | Data modyfikacji: 2019-01-07 11:32:17. Błędy, błędy wiemy o co chodzi ale dobrze, że ktoś czuwa. ;)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:37:10

Prawda :mellow:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:34:06

Jak to wyliczyłaś/eś? Oświeć wszystkim kagankiem wiedzy.
Ja opieram się na faktach z dokumentacji zamieszczonej w BIP.
1. Informacja z otwarcia ofert z dnia 06.12.2018 rok - kwota jaka zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia: 410 000,00zł brutto.
2. Złożona oferta: 699 840,00zł (brutto)
3. A dalej ....to zakres szkoły podstawowej  pani "księgowo". :)
...............................................................................................

4. Ogłoszenie o zamówieniu usługi - Data wprowadzenia: 2018-11-28 14:40:12 | Data modyfikacji: 2019-01-07 11:32:17. Błędy, błędy wiemy o co chodzi ale dobrze, że ktoś czuwa. ;)

A czy nas nie stać na własną księgową tylko z układów kolesioskich.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:47:10

O kogo chodzi?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:23:24

Wójt to kogoś zwolnił albo kogoś nowego zatrudnił ?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:06:10

O kogo chodzi?

chyba stać nas na księgową z terenu gminy a nie z poza terenu.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:18:22

chyba stać nas na księgową z terenu gminy a nie z poza terenu.

Bilety na autobus można dalej kupować, czy już zabronione?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:25:51

Bilety na autobus można dalej kupować, czy już zabronione?

Chłopie idź i się dowiedz a nie zaśmiecasz forum takimi wpisami , chyba że jesteś mocny i odważny przez internet tylko!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:34:19

Witam. Mam małe pytanie, gdzie się podziały wczesniejsze posty, gdzieś indziej trzeba wchodzić? Z góry dziękuję.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:38:59

Witam. Mam małe pytanie, gdzie się podziały wczesniejsze posty, gdzieś indziej trzeba wchodzić? Z góry dziękuję.

Gmina wzieła i usunęła bo ludzie kleły strasznie, że za śmieci trzeba 12 złoty płacić.  Trza im dziękować im za dobrą prace, a radzie gminy że przegłosowały uchwale o zwyżce opłat. Gdyby gmina wzieła sie do roboty wczesni to było by tani.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyłęk, Wójt, Wybory, Madejski, Wolszczak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych