Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyczyny odmowy pożyczki

Przyczyny odmowy pożyczki odmowa pozyczki odmowa chwilówki

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bajkon~

~bajkon~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 12:38:29

Załatwiajcie takie sprawy przez doradców. Mówi wam coś Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? Jeśli wniosek pójdzie przez doradcę to macie pewność, że nie będziecie wnioskowali byle gdzie, tylko tam, gdzie ma to sens. Ofert jest cała masa, problemem jest tylko znalezienie tej dobrej.

#22 Mirosława

Mirosława

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 26 wrzesień 2014 - 07:43:21

Dokładnie warto wziąć pożyczkę przez doradcę jak odmawia firma czy bank udzielani pożyczki - doradcy pomagają w wycztyszczeniu BIKu 

#23 ~derian~

~derian~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 13:16:52

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe szuka ofert. BIK będzie czysty dopiero po upłynięciu ustawowych terminów i złożeniu wniosku. Nie ma czegoś takiego, że ktoś ci wyczyści BIK, a ty masz świeży długo niespłacony.

#24 ~kandziatan~

~kandziatan~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:46:18

Jakie konkretnie firmy pożyczkowe w bazie ma GTF? Nie mogę znaleźć żadnej informacji - chodzi mi o marki. Również te gdzie można dostać pożyczkę za free?

#25 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 16:56:31

Dziękuję, nareszcie w tym abrewo mi nie odmówili i dostałam pożyczkę bo wszystkie inne firmy odmówiły :(

Dostałam 3000 złotych bez sprawdzanie mojego biku, do spłaty mam tylko 3200 złotych na rok czasu - co sądzicie o takiej ofercie? 

ja bym chciała taka sama wszedzie odmowa jak dostałaś ta pożyczke i dokladnie na jakiej stronie? prosze o odpowiedz . pozdrawiam

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 15:31:35

Każdy by chciał pożyczkę z RSO poniżej 7 %  w skali roku :P

Problem w tym, że nikt takiej pożyczki nie sprzeda :P

#27 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 12:03:49

jak dostałaś na abrewo? skoro tam wymienione są pożyczki typu vivus, soho, ekspress a tam miałaś odmowy?

#28 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 21:21:32

Mam pytanie po jakim czasie moge dostac druga pozyczke w providencie. Juz jedna mam spłacam regularnie i minoł juz 13 tydzien

#29 ~diana~

~diana~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2015 - 17:15:53

A jaki jest adres strony gdzie moge zlozyc wniosek na tym abrewo.pl??

#30 ~zooma~

~zooma~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 22:44:13

Jesli macie jakieś problemy to np. na dobrych warunkach jest też pożyczka w emamonie. Pożyczałam niedawno po raz pierwszy. Wtedy możesz dostać max 500zł, a jeśli już będziesz dla nich wiarygodny spokojnie większą kwotę.

#31 ~asza~

~asza~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 13:33:30

Ja ostatnio korzystałam z usług viasms  i załatwiłam wszystko w ciągu 15 minut. Nie sądziłam, że można to zrobić nie wychodząc z domu i jeszcze dostać 1000 zł za 0% prowizji.

#32 ~monnika~

~monnika~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 16:19:27

Nam teraz niewiele brakowało do wyjazdu i pożyczyliśmy od ręki  też na portalu viasms. Szybko, profesjonalnie i pewnie. I dzięki temu mozemy polecieć wreszcie na urlop.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyczyny odmowy pożyczki, odmowa pozyczki, odmowa chwilówki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych