Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prześladowania religijne prawosławnych w II RP


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
202 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pik~

~Pik~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 22:54:17

Widzę, że natrudziłeś się młody Komsomolcu ściągając tekst bez podania autora,
ale stopka "Bibliografia" mówi sama za siebie.
Tutaj ukłon w stronę "Lucjana" który podał namiary na sowieckich agentów, a który to link dotyczy własnie takich otumanionych zaprzańców spod znaku Antify i Krytyki Politycznej.

Tacy jak ty, w latach trzydziestych należeliby zapewne do KPP, a po napaści Stalina i Hitlera na Polskę donosili na rodaków do NKWD i Gestapo.
Wy zaprzańcy od Sierakowskiego, Michnika, Urbana czy Hartmana, już tak macie.
Genetyczne komuchy, po dziadkach i ojcach.

#2 ~lekarz psychiatra~

~lekarz psychiatra~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 23:10:40

Boże, gdzie są ochroniarze z tego psychiatryka że się taki wyrwał i szaleństwa swoje wyczynia? Załóżcie mu kaftan czym prędzej.... :ph34r:

#3 ~Rozbicie dzielnicowe Rusi~

~Rozbicie dzielnicowe Rusi~
 • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 10:51:22Kości domagają się od polskiego rządu oficjalnego przeproszenia za politykę przymusowej polonizacji od XV do XX w rekompensaty dla Rusinów, którzy ucierpieli wskutek polskiego terroru i okupacji ziem w XX w oraz potępienia przestępstw polskich band w szczególności Armii Krajowej.


 Rozbicie dzielnicowe Rusi – okres rozdrobnienia feudalnego w historii ziem ruskich, trwający od 1054 do 1480 roku.

 

Principalities_of_Kievan_Rus%27_%281054-

 

 

Za prześladowania etniczne polskie państwo będzie obciążane bardzo wysokimi karami finansowymi, a majątek prywatny prześladowców będzie konfiskowany na rzecz społeczności Ruskiej w Polsce. W innym przypadku będzie nakładane embargo międzynarodowe za niepłacenie dzierżawy za Ruskie ziemie rdzennej ludności posiadającej niegdyś własne państwo od czasów Rusi Kijowskiej obecnie niestety administrowanym na zachodzie przez Polskę.

 

https://www.facebook.com/sprawaburego#4 ~Ruska Prawda~

~Ruska Prawda~
 • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 00:00:50

http://www.chram.com...p=3&c=1&page=21

 

Pszeki mają teraz tyle miejsca na historycznie i etnicznie Ruskich terenach podarowanych przez Ruskich dla R P gdzie swoje kłamliwe narodowo kato faszystowskie bezeceństwa wraz ze swoją polacją jeszcze nadal odprawiają. W latach 44-45 na terenach przekazanych później dla nieodpowiedzialnych Lachów zginęło ok 500 tyś. żołnierzy radzieckich, żeby podłe nie godne człowieka Poljaki mogły dalej swobodnie dokonywać na pozostałych jeszcze innowiercach czystek etnicznych?

http://www.campertea...opic.php?t=5740

 

East_European_population_and_languages_-

 

 


 

 

 

 

 

 #5 ~paradoks zegarów~

~paradoks zegarów~
 • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 00:09:09

Polacja a społeczeństwo w okresie międzywojennym.

 #6 ~12 kwietnia 2011~

~12 kwietnia 2011~
 • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 22:09:49

Cerkiew zburzono na polecenie Wojewody Białostockiego z dnia 12 kwietnia 1938r. Z rozebranej cerkwi cegły posłużyły do budowy ogrodzenia kościoła św. Rocha. Obecnie na placu cerkiewnym mieści się komenda wojewódzka.

 

 

 

 #7 ~12 kwietnia 2011~

~12 kwietnia 2011~
 • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 21:33:35

W związku z aktami agresji policji na tle etnicznym ONZ powinien przejąć całkowitą kontrolę nad rejonami zamieszkanymi przez mniejszości etniczne i zdelegalizować w tych rejonach policję.

 

Osobom zachęcającym publicznie do używania przez policję broni palnej na terenach zamieszkanych przez mniejszości etniczne jak Dziewulski będę wytaczał sprawę o podżeganie do ludobójstwa.

 

 

http://www.wspolczes...reg00/120709869

 

Walka mniejszości etnicznych z polskim reżimem nie powinna przebiegać przy użyciu siły takiej jak w przypadku ETA, wrogów należy niszczyć w inny sposób. Od 1968 do 2008 roku w wyniku działań ETA zginęło 825 osób. W tej liczbie 482 ofiary to wojskowi i policjanci a 343 to cywile. Policjantów prowadzących działalność terrorystyczną należy bezzwłocznie przekazywać do trybunału praw człowieka. likwidować należy tylko te osoby które utrudniają takie działania bądź niejawnie działają na naszą szkodę.

12 kwietnia w trzecią rocznicę marnej prowokacyjnej agresji polaków na moją osobę i doprowadzenia do śmierci moich krewnych złożę indywidualny pozew do Sądu o symboliczne milionowe odszkodowanie od państwa polskiego za przestępstwa na tle etnicznym i ludobójstwo a także akt oskarżenia w Trybunale Karnym dla zdrajcy narodu ruskiego Marty K. i jej wspólników za przestępstwa na tle etnicznym i ludobójstwo za co grozi im dożywocie i każdy kto od tej chwili będzie udzielał im schronienia i utrudniał prace odszkodowawcze będzie ścigany przez ONZ.#8 ~Kosowo Ruskie~

~Kosowo Ruskie~
 • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 15:49:33

Декларация о правах коренных народов - Deklaracja praw ludów tubylczych

 

 

 

Po 12 kwietnia i najsurowszym osądzeniu sprawców w Trybunale Karnym (wypłaceniu pełnego odszkodowania od R P) żaden policjant nie będzie miał prawa samowolnie nachodzić Ruskiej ludności tubylczej bez zgody wojska ONZ aż do całkowitego wymarcia tej grupy etnicznej.

 

 

 #9 ~12 kwietnia 2011~

~12 kwietnia 2011~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 02:01:17

Nawet polski kodeks karny za wszczynanie wojny napastniczej przeciwko ruskiej ludności tubylczej przewiduje dla każdego policjanta karę pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karę 25 lat pozbawienia wolności albo karę dożywotniego pozbawienia wolności (art. 117K k). Zbrodnia ta nie ulega przedawnieniu.

 #10 ~MajorWojskaKapitanMilicji~

~MajorWojskaKapitanMilicji~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 15:56:05

Jak ONZ i UE wyobraża sobie skuteczną ochronę w przyszłości pozostałych jeszcze mniejszości etnicznych przez szkodliwym działaniem polskiego reżimu i nacjonalistycznymi wybrykami policji ?

– A policjant, który trafia za kratki, to dla innych osadzonych najgorsza kategoria więźnia. Zdarza się, że regularnie strącają mu jedzenie na podłogę, bo „pies może żreć z ziemi” – opowiada insp. Walczuk.#11 ~Darek~

~Darek~
 • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 21:03:22

12 kwietnia w trzecią rocznicę marnej prowokacyjnej agresji polaków na moją osobę i doprowadzenia do śmierci moich krewnych złożę indywidualny pozew do Sądu o symboliczne milionowe odszkodowanie od państwa polskiego za przestępstwa na tle etnicznym i ludobójstwo a także akt oskarżenia w Trybunale Karnym dla zdrajcy narodu ruskiego Marty K. i jej wspólników za przestępstwa na tle etnicznym i ludobójstwo za co grozi im dożywocie i każdy kto od tej chwili będzie udzielał im schronienia i utrudniał prace odszkodowawcze będzie ścigany przez ONZ.

Zasadnicze pytanie do policyjnych przestępów w podlaskiej policji oskarżonych o współudział w zbrodni ludobójstwa. Dlaczego na moje konto nie wpłynęło jeszcze symboliczne odszkodowanie w kwocie dwóch milionów złotych (czyżby polskie terrorystyczne państwo było tak biedne)? Dlaczego prezydent RP nie przeprosił mnie w oficjalnym orędziu telewizyjnym. I dlaczego kato faszystowski przestępca Marta K. przez ponad 2 lata od zbrodni ludobójstwa pracowała w policji ?#12 ~www.cerkiew1938.pl~

~www.cerkiew1938.pl~
 • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 02:57:21

– A policjant, który trafia za kratki, to dla innych osadzonych najgorsza kategoria więźnia. Zdarza się, że regularnie strącają mu jedzenie na podłogę, bo „pies może żreć z ziemi” – opowiada insp. Walczuk.

Jestem w 100 % przekonany, że nie powinno się nigdy darować żadnym nawet najlepszym policjantom w Polsce zbrodni ludobójstwa. Choć przestępstwo na tle etnicznym popełnione przez Martę K. zostało potraktowane wyjątkowo pobłażliwie wg norm ONZ bez kosztownej opcji bombardowania odwetowo prewencyjnego a za to dla D. należy się odszkodowanie dla M. K. dożywocie.#13 ~Trybunał karny dla polaków~

~Trybunał karny dla polaków~
 • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 17:09:49

Zasadnicze pytanie do policyjnych przestępów w podlaskiej policji oskarżonych o współudział w zbrodni ludobójstwa. Dlaczego na moje konto nie wpłynęło jeszcze symboliczne odszkodowanie w kwocie dwóch milionów złotych (czyżby polskie terrorystyczne państwo było tak biedne)? Dlaczego prezydent RP nie przeprosił mnie w oficjalnym orędziu telewizyjnym. I dlaczego kato faszystowski przestępca Marta K. przez ponad 2 lata od zbrodni ludobójstwa pracowała w policji ?

Zdecydowanie dożywocie dla policyjnych przestępców to żadna kara. Takich kato faszystów jak Marta K. powinno się regularnie lać batem aż im skóra odpadnie. Po uzyskaniu odszkodowania założę organizację antyterrorystyczną która będzie tropić policjantów dokonujących przestępstwa na tle etnicznym bez względu na koszta, płeć i narodowość.

(Otoczone śmiercią i zniszczeniem niesionymi przez bezsens wojny, zaślepione ultranacjonalistyczną propagandą dopuszczały się zbrodni równie okrutnych jak popełniane przez mężczyzn – kobiety potwory, których sadystyczna natura doszła do głosu wraz z wybuchem wojny w Bośni i Hercegowinie, w końcu zaczną stawać przed sądem. W czasie wojny w Bośni i Hercegowinie w latach 90. dopuszczono się wielu okrucieństw – więziono i torturowano bezbronnych jeńców, utworzono obozy koncentracyjne, zgwałcono dziesiątki tysięcy kobiet, setki tysięcy ludzi straciło wszystko, nawet godność. Po prawie 20 latach od wybuchu tej wojny jej migawki wracają do nas, gdy zostanie aresztowany jakiś zbrodniarz wojenny lub trybunał w Hadze ds. zbrodni wojennych w byłej Jugosławii wyda kolejny wyrok. Jednak dla ofiar i ich rodzin ta wojna to nadal część ich życia, dlatego tak ważne jest, by osądzono każdego winnego.

Kobiet zbrodniarek wojennych jest mniej niż mężczyzn, lecz są one okrutniejsze)#14 ~Broń Odwetu~

~Broń Odwetu~
 • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 02:13:47

Jakie zaostrzenia prawne przewiduje się w Kodeksie Karnym przystosowanym do polskich realiów dla policyjnych terrorystów oskarżonych o przygotowywanie czy usiłowanie zabójstwa? I czy za przestępstwa na tle etnicznym i kierowanie policyjną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym nie powinna być przywrócona kara śmierci również dla innych urzędników zlecających zabójstwo jak prokurator?  Podam inny przykład z Trybunału Karnego dla Polski  -

,,Konwencja wskazuje, że karane jest nie tylko ludobójstwo, ale także podżeganie do niego, współuczestnictwo, usiłowanie jego popełnienia oraz zmowa w celu jego popełnienia.,,

 

 

- Komisja ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Ruskiemu w Polsce

 

Mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce jest znacznie mniej niż Lachów i nie opłaca się iść na wymianę nawet 1 do 100. Dlatego każde przestępstwo popełniane przez polaków katolików czy innych tam policjantów bez względu na narodowość powinno być surowo karane. A osoby stwarzające zagrożenie dla mniejszości etnicznych jak M. K. dożywotnio izolowane. Odszkodowaniem za przestępstwa powinno być obciążane państwo polskie.#15 ~Broń Odwetu~

~Broń Odwetu~
 • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 20:15:23

Za każdą akcję terrorystyczną na tle etnicznym od dziecka w odwecie palę przez rok papierosy. Ile lat paliłem ?#16 ~Ludobójstwo Podlaszuków~

~Ludobójstwo Podlaszuków~
 • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 21:03:18

12 kwietnia 2011
"Marzenia przedwojennych nacjonalistów o narodowej homogeniczności spełniła PRL. Co więcej, ów stan był w oficjalnej propagandzie wychwalany jako dobrodziejstwo. W tle kryło się usprawiedliwienie procedur, które doprowadziły do eliminacji mniejszości narodowych z polskiego państwa: utraty Kresów Wschodnich, wysiedlenia Niemców i akcji "Wisła"."

W przypadku gdy nie uzyskam pełnego odszkodowania 12 kwietnia 2014 roku osobiście od przedstawiciela prezydenta RP w hotelu Cristal w Białymstoku, broń mikrofalowa zostanie skierowana przeciwko ważnym dostojnikom państwowym, aż do całkowitego upokorzenia polaków prowadzących działalność kato faszystowską na arenie międzynarodowej.#17 ~Rusini panońscy~

~Rusini panońscy~
 • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 02:17:53

Rusini panońscy: porównanie stanowisk Rusinów w Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie more by Alexander Sokyrko

 #18 ~Rusini panońscy~

~Rusini panońscy~
 • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 19:15:20

Mniejszości narodowych i etnicznych w Polsce jest znacznie mniej niż Lachów i nie opłaca się iść na wymianę nawet 1 do 100. Dlatego każde przestępstwo popełniane przez polaków katolików czy innych tam policjantów bez względu na narodowość powinno być surowo karane. A osoby stwarzające zagrożenie dla mniejszości etnicznych jak M. K. dożywotnio izolowane. Odszkodowaniem za przestępstwa powinno być obciążane państwo polskie.

Fakt za używanie policji przez polskie państwo przeciwko mniejszościom etnicznym w Polsce grozi co najmniej 12 lat więzienia. Tylko trochę gorzej z egzekwowaniem tego prawa i odszkodowaniem za tak haniebne czyny. Z tego co wiem Marta K. i wspólnicy nadal chodzą po wolności jak by się nic nie stało. Czyste kpiny z prawa międzynarodowego.#19 ~Polak-katolik~

~Polak-katolik~
 • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 00:56:34

Zasadnicze pytanie do policyjnych przestępów w podlaskiej policji oskarżonych o współudział w zbrodni ludobójstwa. Dlaczego na moje konto nie wpłynęło jeszcze symboliczne odszkodowanie w kwocie dwóch milionów złotych (czyżby polskie terrorystyczne państwo było tak biedne)? Dlaczego prezydent RP nie przeprosił mnie w oficjalnym orędziu telewizyjnym. I dlaczego kato faszystowski przestępca Marta K. przez ponad 2 lata od zbrodni ludobójstwa pracowała w policji ?

Fakt to przestępstwo na tle etnicznym o znamionach ludobójstwa na ziemiach Ruskich administrowanych przez Polskę jest wyjątkowo haniebnym czynem. Bodajże najbardziej od czasu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej  Ale wyrok dożywocia dla Marty K. jest stanowczo za wysoki. Proponuję 12 lad odsiadki i co roku do celi powinna wdzierać się grupa która obezwładni skazaną kajdankami a następnie będzie dusić gazem tak aby nie doszło do zajścia śmiertelnego aby było sprawiedliwie. Co do drugiej policjantki proponuję karę 12 lat w zawieszeniu i dożywotni zakaz wykonywania zawodu za to że nic nie zrobiła w tym kierunku. To samo dotyczy osób, które uczestniczyły w nieprawidłowo wykonanej akcji terrorystycznej czyli zawiasy i dyscyplinarne zwolnienie ze służby. Jeśli chodzi o odszkodowania to dwa miliony złotych to stanowczo za dużo dla jednej osoby. Proponuje milion a drugi na poczet mieszkańców z pana rodzinnej miejscowości, którzy ucierpieli w skutek działań ludobójczych ,,Burego,, np budowa prawosławnej kaplicy pamiątkowej dla mieszkańców bądź przeniesienie opuszczonej cerkwi z terenów po czystkach etnicznych z 1947 roku. Proszę o wyrozumiałość dla skazanych i możliwość odbywania kary w więzieniu domowym na wzgląd iż pana ojciec jest starszym oficerem wojskowym w stanie spoczynku a świętej pamięci rodzony brat starszym oficerem policji. Rekompensata pieniężna nie jest w stanie niestety zrekompensować uszczerbku na pana honorze ale środki pomogą panu przynajmniej prowadzić dostatnie życie w rejonie gdzie nie został pan zniesławiony i upokorzony.#20 ~Ludobójstwo Podlaszuków~

~Ludobójstwo Podlaszuków~
 • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 00:55:38

W Polsce jest 600 000 prawosławnych, jeśli każdy prawosławny złoży pozew w trybunale karnym o ukaranie winnych i odszkodowanie dla ofiar polskiego reżimu to może jeszcze w tym roku na starych mohiłkach stanie cerkiew upamiętniająca zbrodnie ludobójstwa ,,Burego,, jako symboliczna rekompensata od polskiego państwa dla ofiar tego bestialskiego ludobójstwa autochtonów.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych