Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aDXA~

~aDXA~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 15:48:37

Jak nie uro to kto??

#2 ~hera~

~hera~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 16:58:45

Dziękuję bardzo .Problem poruszony w temacie przepukliny uświadomił mi jaką mam chorobę kręgosłupa.

#3 ~stanisławpategn~

~stanisławpategn~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:57:13

MAM DWIE PRZEPUKLINY W KRĘGOSŁUPIE - L-4 I L5 . TRZY LATA RÓŻNI LEKARZE MNIE LECZYLI . EFEKTEM LECZENIA FRMAKOLOGICZNEGO MAM TERAZ CHORY ŻOŁĄDEK . MIAŁEM TEŻ ZABIEGI RECHABILITACJI Z NFZ KTÓRE MI NIE POLEPSZYŁY NIC . PRRZYPADKOWO DOWIEDIAŁEM SIĘ O SKUTECZNYM MASARZYŚCIE I TO W MIEŚCIE W KTÓRYM MIESZKAM - W DZIERŻONIOWIE . PIERWSZY RAZ GDY POSZEDŁEM NA MASARZ - MIAŁEM ATAK NERWU KULSZOWEGO W CAŁEJ PRAWEJ NODZE . BRAŁEM DWA RAZY/DZIENNIE TRAMAL I LEDWIE RADZIŁEM SOBIE Z BULEM . PO 10-CIU CODZIENNYCH PÓŁ GODZINNYCH MASARZACH MOICH NÓG BULE PRAWIE USTĄPIŁY . TERAZ BĘDĘ MIAŁ 10-Ć CODZIENNYCH MASARZY KRĘGOSŁUPA . POWIEDZIAŁEM MASARZYŚCIE ŻE W INTERNECIE Z WDZIĘCZNOŚCI NAPISZĘ O JEGO SKUTECZNOŚCI . PODAJE MÓJ NUMER TELEFONU POD KTÓRYM MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW . DZWONIĆ MOŻNA NA NR. 608 187 561 STANISŁAW .

#4 ~wladyslaw~

~wladyslaw~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:29:58

Stanislawie znasz moze dobrego fizjoterapeute w Warszawie
Interesuje mnie nastepująca lokalizacja - Wola, Centrum, Żoliborz

#5 ~Jacej~

~Jacej~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 13:43:34

Czy można wiedzieć gdzie on przyjmuje. Ja mam podobne schorzenie

#6 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 11:25:00

Ja włąśnie odebrałem badanie MRI z którego wynika, że mam centralną przepuklinę pośrodkową na poziomie L5-S1, sięgającą do kanału kręgowego na głębokości 6mm, uciskającą worek oponowy i zwężająca otwory międzykręgowe. Neurochirurg u którego byłem w dniu wczorajszym stwierdził, że należy leczyć ją zachowawczo, nie wyjaśniając co miał namyśli. Zapytany o to czy mogę np. jeździć na nartach lub rowerze odparł twierdząco. Czy z takimi zmianami napewno mogę prowadzić aktywny tryb życia ? Dodam że codziennie wykonuję serję ćwiczeń wzmacniających mieśnie kręgosłupa.

#7 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 16:09:10

Ja włąśnie odebrałem badanie MRI z którego wynika, że mam centralną przepuklinę pośrodkową na poziomie L5-S1, sięgającą do kanału kręgowego na głębokości 6mm, uciskającą worek oponowy i zwężająca otwory międzykręgowe. Neurochirurg u którego byłem w dniu wczorajszym stwierdził, że należy leczyć ją zachowawczo, nie wyjaśniając co miał namyśli. Zapytany o to czy mogę np. jeździć na nartach lub rowerze odparł twierdząco. Czy z takimi zmianami napewno mogę prowadzić aktywny tryb życia ? Dodam że codziennie wykonuję serję ćwiczeń wzmacniających mieśnie kręgosłupa.

Cóż za zbieżność diagnozy i zaleceń.
Po wizycie już prywatnie dowiedziałem się że zachowawczo to:
1 miesiąc bez samochodu, nie siedzieć, sporty od ewentualnie odebranie telefonu.
O rehabilitacji czy innych działaniach doktor dyskretnie przemilczał.
A propos aktywnego trybu - zalecił Ciechocinek
pozdrawiam
Leszek

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 16:52:03

Myślę, że Panowie Doktorzy pracują na kontraktach i od zabiegu chirurgicznego wpada kaska :ph34r: Im wiecej niedoinformowanych to...... :( prędzej czy szbciej delikwent trafia na stół.
pozdrawiam
Leszek B)

#9 ~waldemar~

~waldemar~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 11:16:20

kazdy przypadek jest inny wiec nie ma co tutaj porownywac ale tez nie mozna siedziec bezczynnie bo miesnie oslabna operacja to ostatecznosc a nie kosmetyka....

wpierw cwiczenia , fizjoterapia , walczenie ze stresem i depresja ktora czesto sie pojawia w takim przypadku dysfunkcji ....

#10 ~Nika~

~Nika~
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 08:30:23

Witam >>moja mama ma tą przypadosc i ja cierpie razem z nia ..przepuklina w kregosłupie naprawde jej dokucza ...chciala bym znalesc dobrego lekaza w okolicach warszawy ...teraz nie latwo o dobrego lekaza a to nie latwa choroba ...jesli ktos zna i moze mi polecic lekaża badz dobra klinike..,,,z gory bede wdzieczna .. pozdrwaia Nika x

#11 ~Ignacy~

~Ignacy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 12:43:28

Niedaleko nas - w Słonecznym Zdroju otwarto specjalny pakiet nowoczesnego leczenia kręgosłupa

#12 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 16:36:51

Też to mam i to dwie obok siebie:( bardzo mnie to oszpeca, mam dużo słabszą prawą stronę, co za tym idzie, lewa strona idealna, a prawy pośladek obwisły, udo z cellulitem, w ogóle masakra. Szukam pomocy wszędzie gdzie możliwe, zero konkretów.

#13 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 08:48:03

Emilia jak to oklapl od wypuklin??? Masz wunik mri ?

#14 ~adek33~

~adek33~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 16:55:44

proponuje ci  skontaktuj się  z Neuromedem we Wrześni  przyjmuje tam dr.Orczyk bardzo doby specjalista od  kęgosłupów

#15 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 09:06:38

Nie zapominajmy ze mckezie to nie jedyna metoda rehabilitacji. ... Nie kazdy może a nawet nie lazdy powinien z niej korzystać.... Więc mowienie ze leczy ona 80% przypadkow a reszta na operacje .... Sa inne skuteczne metody .... Zreszta nie wszystko powonno laczyc sie z przepuklimami.... One moga byc ale nie musza powodowac bolu ....przyczyn moze byc wiele a wypukliny czy tez przepukliny ma ok 70% ludzi i nawet o tym nie wiedza .. Pozdrawiam

#16 ~Slownik~

~Slownik~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 00:57:18

MAM DWIE PRZEPUKLINY W KRĘGOSŁUPIE - L-4 I L5 . TRZY LATA RÓŻNI LEKARZE MNIE LECZYLI . EFEKTEM LECZENIA FRMAKOLOGICZNEGO MAM TERAZ CHORY ŻOŁĄDEK . MIAŁEM TEŻ ZABIEGI RECHABILITACJI Z NFZ KTÓRE MI NIE POLEPSZYŁY NIC . PRRZYPADKOWO DOWIEDIAŁEM SIĘ O SKUTECZNYM MASARZYŚCIE I TO W MIEŚCIE W KTÓRYM MIESZKAM - W DZIERŻONIOWIE . PIERWSZY RAZ GDY POSZEDŁEM NA MASARZ - MIAŁEM ATAK NERWU KULSZOWEGO W CAŁEJ PRAWEJ NODZE . BRAŁEM DWA RAZY/DZIENNIE TRAMAL I LEDWIE RADZIŁEM SOBIE Z BULEM . PO 10-CIU CODZIENNYCH PÓŁ GODZINNYCH MASARZACH MOICH NÓG BULE PRAWIE USTĄPIŁY . TERAZ BĘDĘ MIAŁ 10-Ć CODZIENNYCH MASARZY KRĘGOSŁUPA . POWIEDZIAŁEM MASARZYŚCIE ŻE W INTERNECIE Z WDZIĘCZNOŚCI NAPISZĘ O JEGO SKUTECZNOŚCI . PODAJE MÓJ NUMER TELEFONU POD KTÓRYM MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ SZCZEGUŁÓW . DZWONIĆ MOŻNA NA NR. 608 187 561 STANISŁAW .

#17 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 00:39:39

Każdy lekarz inaczej mowi o przepuklinie.Mieszaja w glowach,bo sami do konca nie wiedzą!Wiem to na wlasnym przykladzie.Co lekarz to inaczej niestety mowi

#18 Franek74

Franek74

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 22:06:32

Warto poradzić sobie z bólami w sprawdzony sposób. Pojechałem z mamą do centrum terapii kręgosłupa www.ctkregoslupa.pl i tam rozwiązali mój problem. Korzystam u nich z różnych zabiegów uśmierzających bóle i na długi czas mam spokój, mimo że dalej mam pracę siedzącą.

#19 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:23:23

mam przepukline ledzwiowa czy moge ddlikatnie boksowac w worek i czy boksowanie wzmacnia kregoslup

#20 ~Ania91~

~Ania91~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:53:45

Jeśli masz możliwość to warto umówić się do VitalMedic - najlepsi w leczeniu kręgosłupa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych