Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 23:02:44

czy pelne pestycydow warzywa i owoce na soki oczyszcza nas z toksyn?

#2 ~SETII~

~SETII~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 23:46:33

POPIERAM POPRZEDNIKA PONIŻEJ :)    -  NAJLEPIEJ TO UCHLAĆ SIE JAK PROSIE I PORZYGAĆ JAK ŚWINIA ........ dobre na odchudzanie i dobre na oczyszczanie z toksyn , przepis najlepiej stosować w większym gronie :D....

#3 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 22:25:03

uprzejmie proszę o podanie listy toksyn, z których detoks oczyszcza organizm, proszę tez o podanie informacji popartej doświadczeniem naukowym lub przesłankami teoretycznymi: dlaczego spożycie kawy lub alkoholu niweczy efekt detoksu, a dlaczego herbatka rumiankowa nie niweczy.

#4 patafilar

patafilar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 14 maj 2018 - 10:25:43

Wiadomo, że najlepiej wyciskać soki z produktów wolnych od pestycydów. Jeśli to możliwe dobrze jest samemu uprawiać warzywa z których zrobimy sok. Szukałem dobrego dostawcy produktów i wtedy zacząłem pić soki wg. zaleceń https://terapiasokam...warto-pic-soki. Widzę efekty picia soków w postaci lepszego zdrowia i energii.

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 23:49:45

Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i dopiero w tym momencie udało mi sie wygrać walke z nadwagą. Moim zdaniem w obecnych czasach odchudznaie bez zastosowania odpowiedniego suplementu nie ma sensu

#6 ~dominka~

~dominka~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 16:52:21

dlatego mi się nie chce bawić w robienie samemu soków, jak mam ochotę wypić to kupuję sobie kubusia 100%, smaczny i jest kilka wariantów smakowych, kiedyś bawiłam się w wyciskanie ale kupienie owoców, warzyw, potem zabawa w mycie, krojenie, potem opróżnianie tego sprzetu, zabawy mnóstwo i koszt wcale nie tak mały

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych