Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1403 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 10:15:34

Jak to się ma do Wójta -mieszkańca G.Masłów który ma cała rodzine w Woli Jachowej , Skorzeszycach , Krajnie - czy nie bedzie knuc z nimi pomimo że nie jest już mieszkańcem G. Górno.Coś to za piękne by było prawdziwe.

Zgadzam się w zupełności,prace w KRUS też dostaje się stosując knucie.

#22 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 13:33:56

I tak na wszystkich szczeblach władzy,jak coś dostaniesz to pózniej nie pamietasz od kogo i dzięki komu , niektórzy nie mają honoru,a fotelik myślą że mają na zawsze,a czas zapłaty za uczciwośc się nieuchronnie zbliża.

#23 ~politechnik~

~politechnik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 17:37:39

I tak na wszystkich szczeblach władzy,jak coś dostaniesz to pózniej nie pamietasz od kogo i dzięki komu , niektórzy nie mają honoru,a fotelik myślą że mają na zawsze,a czas zapłaty za uczciwośc się nieuchronnie zbliża.

Niestety z tego co wiem to ŁYSAK nie startuje. Szkoda bo i Ty Urzędniku miałbys o wiele lepiej, bez stresu i w spokoju, bo takim jest przełożonym jako Dyrektor w KRUS i był jako Kierownik w funduszach unijnych.

#24 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 17:42:10

ha ha ha. dobre dokopcie jeszcze Łysakowi. należy mu się za... wszystko. Ha ha ha

#25 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 20:08:35

Ciekawe kto najbardziej trzęsie gaciami.

#26 ~PRACOWNIK~

~PRACOWNIK~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 07:35:30

Niestety z tego co wiem to ŁYSAK nie startuje. Szkoda bo i Ty Urzędniku miałbys o wiele lepiej, bez stresu i w spokoju, bo takim jest przełożonym jako Dyrektor w KRUS i był jako Kierownik w funduszach unijnych.

w KRUS to on jest tylko zastepca Dyrektora a nie dyrektorem i to marginalizowanym zastępca nic nie znaczącym posługiwaczem, który nie umie docenic osób dzięki którym ta posadę otrzymał .
A jako urzędnik - moze tylko poklepac kogoś po plecach a pózniej wbic nóż w te same plecy. Nie ma słowa ,wdzieczności ,jest zadufanym narcyzem.
Zbiera materiały na ludzi i wykozystuje je przy nadażajacych sie okazjach,by pokazac jak on jest ważny w swych niedojżałych decyzjach.
Podwładny psełdo z-cy.

#27 ~rodzina~

~rodzina~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 10:28:11

ha ha ha. dobre dokopcie jeszcze Łysakowi. należy mu się za... wszystko. Ha ha ha

Cokowiek by koś napisał na PŁ to będzie za mało za wszysko co ludziom zrobił , za wszystkie krzywdy , za wszystkie plotki,za nieróbstwo ,za hipokryzje, za to jakim złym jest człoweikeim dla innych i dla swej rodziny.
To wszystko za mało........

#28 ~sikorka~

~sikorka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 06:31:59

Cokowiek by koś napisał na PŁ to będzie za mało za wszysko co ludziom zrobił , za wszystkie krzywdy , za wszystkie plotki,za nieróbstwo ,za hipokryzje, za to jakim złym jest człoweikeim dla innych i dla swej rodziny.
To wszystko za mało........

więcej jadu. Postaraj się. Może coś jeszcze o tej rodzinie Łysaka - to będzie z nią knuł, czy robi jej krzywdę? Może szczegóły o jego byciu Dyrektorem, czy Kierownikiem. Bo jak nie podacie konkretów tzn że piszecie z zazdrości i nienawiści. Zobaczycie, że po waszych plotkarskich i kłamliwych wpisach ludzie zagłosują na niego. Ja też !!! Postarajcie się więc bardziej... HA HA Ha

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 06:42:38

więcej jadu. Postaraj się. Może coś jeszcze o tej rodzinie Łysaka - to będzie z nią knuł, czy robi jej krzywdę? Może szczegóły o jego byciu Dyrektorem, czy Kierownikiem. Bo jak nie podacie konkretów tzn że piszecie z zazdrości i nienawiści. Zobaczycie, że po waszych plotkarskich i kłamliwych wpisach ludzie zagłosują na niego. Ja też !!! Postarajcie się więc bardziej... HA HA Ha

Bo am sobie piszesz obronne posty ,a wiesz że jesteś przegranym -cha ch cha

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 06:51:12

ostatni krzyk rozpaczy zanim polegnie trzeci raz na placu boju o następny fotelik.

#31 ~wies~

~wies~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 08:49:19

Widocznie jeszcze jestes szawikeim lub jesteś dobrym (wygodnym, bezmuzgowym) byczkiem do poganiania, a może,piszesz donosy za kogoś-na zlecenie, by było szumno w Gminie.
Co się można spodziewac po niedorozwojach.

#32 ~PoTrupach~

~PoTrupach~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 16:32:26

apel/ogłoszenie
Kupię ludzi popierających Łysaka, którzy wolą widzieć własny interes niż dobro Gminy Górno i nie mają dla siebie samych szacunku !!!
Chętnym kameleonom obiecuję, że nie złamę danego słowa !!!
PS. Wiecie, że to nie ja przez rok nie rozwiązywałem problemu pętli autobusowej w Bęczkowie choć ludzie do mnie przychodzili, tylko to Łysak. (nie ważne, że Łysak nie zna tych ludzi, nigdy z nimi nie rozmawiał, nie wie gdzie mieszkają, ale to on - daję słowo) Wierzcie, bo to ja mówię. Wogóle wszystko co złego zrobiłem, to nie ja zrobiłem tylko Łysak

#33 ~sony~

~sony~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 18:51:05

Najsprawiedliwiej rzucić kołem od wozu z najbliższej góry, w kogo dom trafi będzie wójtem.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 22:37:31

#35 ~ganc~

~ganc~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 05:35:57

apel/ogłoszenie
Kupię ludzi popierających Łysaka, którzy wolą widzieć własny interes niż dobro Gminy Górno i nie mają dla siebie samych szacunku !!!
Chętnym kameleonom obiecuję, że nie złamę danego słowa !!!
PS. Wiecie, że to nie ja przez rok nie rozwiązywałem problemu pętli autobusowej w Bęczkowie choć ludzie do mnie przychodzili, tylko to Łysak. (nie ważne, że Łysak nie zna tych ludzi, nigdy z nimi nie rozmawiał, nie wie gdzie mieszkają, ale to on - daję słowo) Wierzcie, bo to ja mówię. Wogóle wszystko co złego zrobiłem, to nie ja zrobiłem tylko Łysak

w Krajnie Pogorzele wystarczył komputer dla dzieci :rolleyes: (same opowiadały innym ) w Bęczkowie nowa kamera cyfrowa B) a np w Cedzynie obietnica stanowiska Wicewójta :lol:, a gdzie indziej :blink:WÓDA, WÓDA, WÓDA, WÓDA . Teraz trzeba więcej bo będzie o wiele trudniej. Do0brze, że jeszcze są sponsorzy, przecież im się też opłaci Pij narodzie WÓDA, WÓDA, WÓDA :blink:

#36 ~ryj~

~ryj~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 07:38:54

w Krajnie Pogorzele wystarczył komputer dla dzieci :rolleyes: (same opowiadały innym ) w Bęczkowie nowa kamera cyfrowa B) a np w Cedzynie obietnica stanowiska Wicewójta :lol:, a gdzie indziej :blink:WÓDA, WÓDA, WÓDA, WÓDA . Teraz trzeba więcej bo będzie o wiele trudniej. Do0brze, że jeszcze są sponsorzy, przecież im się też opłaci Pij narodzie WÓDA, WÓDA, WÓDA :blink:

W Radlinie -wyprowadzka furiata, w Gornie -nowa straż rybacka, w Woli Jachowej boisko do ringu ,w Skorzeszycach -nowy basen
Bij narodzie w ryj oj bji i wtedy lej w tego ryji.

#37 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 11:36:50

Czytam te wpisy ,ale i slędzę to co na terenie Gminy się dzieje,w każdej miejscowości coś się dzieje nie od razu ale jednak sie dzieje.Każdy radny, sołtys stara sie dla swego sołectwa cos ugrac co procentuje inwestycjami ,i jakoś się dogadywali przez te ostatnie cztery lata.Ale śmieszy mnie i już chyba nie tylko mnie -jak co cztey lata powstaje z uśpienia przegrany 2x kadydat na wójta , nic dobrego nie zrobił ani nie robi, nic nie wybudował , nic nie pokazał dobrego ,zawsze chodzi mu o pasadę, donosi do gazet by stworzyc fikcyje burdy na gminie i nagle po twardym śnie 4-lenim dostał olśnienia i przypomiał sobie jaki to niedobry jest wójt Królicki Przypominam Panie Przemku Ł. że jest pan osobą kontrowerysyjną, nic nie znacząca w środowisku Gminy Górno,nie pomóg pan nikomu a wręcz zaszkodził, mający wadę krótkowzroczności, i zaniku pamięci co do osób dzięki którym jak dotąd miał wsparcie i tak dobry wynik wyborczy. Pamiętaja ludzie też jak olał Pan potrzebujących w rożnych kwestiach ( tych z KRUS) też ,kiedy się do pana zwrócili, jak nagadywał pan ludzi za starej szkoły do awantur ,po to by pisali o panu -ale nawet radlin nic panu nie zawdzięcza wręcz maja spokój odkąd pana w tym rowalajacym sie domu w Radlinie już nie ma ( nawiasem jaki gospodarz takie obejście.Nawet jesli pan tylko mieszkał w dobytku żony to powinien dbac jak o swój a tu co? Ludzie jeżdza i widzą. Jeśli pan nie umiał zagospodarowac terenu wokół swej posesji to jakim musi pan byc niegospodarny-to jak sobie pan poradzi w Gminie)
To że pan mieszka w innej gminie to wcale nie czyni z pana lepszego człowieka ,kupił pan dom za bezcen , na który to dom ktoś pracował całe życie.
Jak można żerowac na ludzkiej krzywdzie -ale pan jest w tym najlepszy ,wypracował sobie pan po mistrzowsku opinie karierowicza-i taki pan jest beznadziejny.
Mam pytanie :kiedy przeczytamy w gazecie "że biją opozycję"- "że wójek przewodniczący wylał pana za drzwi",odemnie ma pan już z lewego sierpowego w mordę ,bo nie znoszę takich ...............szkoda liter.
Zapewne za wszystko zostanie pan należycie rozliczony.
ps
donosik , a może podwórkowa polityka -jest pan tak "duży" jak pańskie dokonania na gminie !!!!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 13:16:01

Czytam te wpisy ,ale i slędzę to co na terenie Gminy się dzieje,w każdej miejscowości coś się dzieje nie od razu ale jednak sie dzieje.Każdy radny, sołtys stara sie dla swego sołectwa cos ugrac co procentuje inwestycjami ,i jakoś się dogadywali przez te ostatnie cztery lata.Ale śmieszy mnie i już chyba nie tylko mnie -jak co cztey lata powstaje z uśpienia przegrany 2x kadydat na wójta , nic dobrego nie zrobił ani nie robi, nic nie wybudował , nic nie pokazał dobrego ,zawsze chodzi mu o pasadę, donosi do gazet by stworzyc fikcyje burdy na gminie i nagle po twardym śnie 4-lenim dostał olśnienia i przypomiał sobie jaki to niedobry jest wójt Królicki Przypominam Panie Przemku Ł. że jest pan osobą kontrowerysyjną, nic nie znacząca w środowisku Gminy Górno,nie pomóg pan nikomu a wręcz zaszkodził, mający wadę krótkowzroczności, i zaniku pamięci co do osób dzięki którym jak dotąd miał wsparcie i tak dobry wynik wyborczy. Pamiętaja ludzie też jak olał Pan potrzebujących w rożnych kwestiach ( tych z KRUS) też ,kiedy się do pana zwrócili, jak nagadywał pan ludzi za starej szkoły do awantur ,po to by pisali o panu -ale nawet radlin nic panu nie zawdzięcza wręcz maja spokój odkąd pana w tym rowalajacym sie domu w Radlinie już nie ma ( nawiasem jaki gospodarz takie obejście.Nawet jesli pan tylko mieszkał w dobytku żony to powinien dbac jak o swój a tu co? Ludzie jeżdza i widzą. Jeśli pan nie umiał zagospodarowac terenu wokół swej posesji to jakim musi pan byc niegospodarny-to jak sobie pan poradzi w Gminie)
To że pan mieszka w innej gminie to wcale nie czyni z pana lepszego człowieka ,kupił pan dom za bezcen , na który to dom ktoś pracował całe życie.
Jak można żerowac na ludzkiej krzywdzie -ale pan jest w tym najlepszy ,wypracował sobie pan po mistrzowsku opinie karierowicza-i taki pan jest beznadziejny.
Mam pytanie :kiedy przeczytamy w gazecie "że biją opozycję"- "że wójek przewodniczący wylał pana za drzwi",odemnie ma pan już z lewego sierpowego w mordę ,bo nie znoszę takich ...............szkoda liter.
ps
donosik , a może podwórkowa polityka -jest pan tak "duży" jak pańskie dokonania na gminie !!!!

Bardzo dobre.

#39 ~daruś~

~daruś~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 16:30:20

ps

Słabe. Może w tych rękoczynach jesteś bardziej doświadczony. A Kśęży tez atakujesz? Tak tylko pytam, bo widziałem taki film z Bęczkowa.

Kłamiesz. Pani ze starej szkoły osobiście Łysak nie zna. Żadnego kontaktu.

Nieruchomość kupił z licytacji (było wielu chętnych mogłeś i ty). Dzięki temu swoje pieniądze odzyskali oszukani ludzie. Dom wybudował sam. Operatywny, mądry facet z ja.ami. Nie kosztem wspólnego dobra - Gminnego (dwa domy na pipale).

I nie pisz już że ojciec chrzestny wyrzucił go z sesji rady gminy. Bo to świadczy własnie o tym wójku. I nie wyrzucił, ha cha Buhaha, tylko nie pozwolił zabrać głosu. (Jedyny taki przypadek dyskryminacji).Chyba ze strachu, bo Łysak punktował mocno. Za to wójkowi dostało się od wojewody i w trakcie kampanii wstydliwe pismo zobaczycie. Nie pokazał go wam?

Donosy to pisali przed wyborami, na przedsiębiorców do urzędu skarbowego, podpisując się radny Grzegorz Skiba. Wybory Grzegorz przegrał. Po latach udowodnił przed sądem niewinność. Winnego (chyba cudem) wskazał i ten (pracownik jednostki podległej gminie) dostał pół roku w zaw na 2 lata. Donosy to nie specjalność Łysaka. To podłość kogoś innego (udowodnione)!.

#40 ~wice~

~wice~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 20:16:50

Przecież Przemkowi kilka razy proponowano stanowisko Wicewójta. Potwierdzi to radny krajanin - poważny człowiek. Wójt osobiście też (sama słyszłam) i przy wielu innych osobach w WDK przy okazji podpisania umowy na budowę placu zabaw dla dzieci w Bęczkowie.

No to się nadaje skoro nawet oponenci by go widzieli żeby kierował gminą.

A głosu na sesji nie wolno mu zabrać? Nic nie rozumiem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych