Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1403 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~director of photography~

~director of photography~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:14:08

Nowy spot reklamowy Stowarzyszenia "Teraz Kielce".

#2 ~mądruś~

~mądruś~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 19:14:38

Jak czytam, że Szyszkowkiego ludzie namawiają to mi się zajady na gębie robią - ze śmiechu! Przez przypadek chłop został posłem i w tym czasie nic nie zrobił dla swoich wyborców. Cienki jest jak mało kto. A Ci co go namawiają, to chyba z innej galaktyki są!

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 21:49:19

"mądruś" pewnie sam jesteś nieudacznikiem i próbujesz poprawić sobie samopoczucie.

#4 ~Girl~

~Girl~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:01:28

Słuchaj kimkolwiek jesteś <mądruś> pokaż sam co potrafisz!!
Mówić to każdy głupi potrafi...ale dokonaj tego co dokonała osoba przez ciebie zkrytykowana, a wtedy możemy pogadać.
Bo ja rozumiem że massmedia potrafią ludzią w głowie namieszać, bo i najmądżejszy czlowiek ulegnie, ale z tego co zaobserwowałam to zawsze się krytykuje osobę która stanowi największe zagrożenie.
Taka rada dla ciebie na przyszłość: zastanów się najpierw kilka razy co piszesz i mówisz.

#5 ~anty~

~anty~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 06:01:46

zaorać to całe zapijaczone i zawszone Górno. Niechcąco poznałem jednego takiego Jarka K. z tej wiochy. Gorszego buraka nie widziałem. Wszyscy tam tacy poje... są?

#6 ~Radlin~

~Radlin~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 08:04:50

Jestem zaskoczony brakiem zdecydowania u Pana Przemysława, po wsiach jeżdzi i napuszcza ludzi na siebie. Ale w gazecie to on nie jest zdecydowany.
Tyle lat kamuflażu , w końcu to czym sie tu pochwalic.

#7 ~mądruś~

~mądruś~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 08:18:06

do Girl:
cokolwiek bym pokazał to i tak będzie więcej niż Pan Sz.
Ale może się nie znam - więc oświeć mnie i napisz co takiego ten człowiek uczynił?? - oczywiście po za tym, że był najmniej aktywnym parlamentarzystą w swojej kadencji. Sprawdź sobie statystyki :(

Tak więc w jednym sie zgadzamy: Taka rada dla ciebie na przyszłość: zastanów się najpierw kilka razy co piszesz i mówisz.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 09:28:31

Emil Machul. 26-latek, niuniek do korytka się rwie ..., Taki Dyzma,
Ha Ha Ha

#9 ~Kraj~

~Kraj~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 14:19:49

Pani Ania powinna wykozystac swe doświadczenie ,swoją pozycję z-cy i wystartowac z wielką pompą w wyborach.
Przecież bije Królickiego na głowę , i napweno wygrałaby te wybory -zachcęcam do takiego rozwiązania.
Krajno jest za Panią Pani Aniu.

#10 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 08:52:23

Ja się cieszę że Emil startuje , młody ,prężny , odważny,nie boi sie rewolicji gminnych -uważama go za bardzo dobrego kandydata na Wójta.

#11 ~kolega~

~kolega~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 08:53:41

Emil Machul. 26-latek, niuniek do korytka się rwie ..., Taki Dyzma,
Ha Ha Ha

Nie zgadzam się z tobą.

#12 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 15:10:39

Ja się cieszę że Emil startuje , młody ,prężny , odważny,nie boi sie rewolicji gminnych -uważama go za bardzo dobrego kandydata na Wójta.

Wreszcie ktoś nowy, już się znudził udział ich troje.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 20:22:42

Wreszcie ktoś nowy, już się znudził udział ich troje.

pewnie sam to napisal...taka polityka

#14 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 20:44:29

pewnie sam to napisal...taka polityka

Ja wszystko w tym kraju i gminie

#15 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 12:32:54

Wchodząc na stronę Echa zasmucielem sie nie widząc jak sie na wzajem oczerniają czyzby opozycja w tej gminie przeniosła sie całkiem do Masłowa,sądzieł że znajdę tu coś ku mojej uciesze i wielu czytelników jak dotąd a tu tylko kulturalna wymian zdan- na dobre chyba wyszła ta przeprowadzka do Masłowa całej tej biednej opozycji.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 21:17:24

Wchodząc na stronę Echa zasmucielem sie nie widząc jak sie na wzajem oczerniają czyzby opozycja w tej gminie przeniosła sie całkiem do Masłowa,sądzieł że znajdę tu coś ku mojej uciesze i wielu czytelników jak dotąd a tu tylko kulturalna wymian zdan- na dobre chyba wyszła ta przeprowadzka do Masłowa całej tej biednej opozycji.

zgadzam sie z toba

#17 ~obserwarorobserwatora~

~obserwarorobserwatora~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 21:17:35

Przeczytaj artykół ze zrozumieniem i zobacz że prawie wszyscy krytykują. Prawie wszyscy !

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 21:20:33

Przeczytaj artykół ze zrozumieniem i zobacz że prawie wszyscy krytykują. Prawie wszyscy !

Kakretniej się wyraż

#19 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 21:48:19

Najlepiej ocenianą gminą są Bieliny, której wójt mieszka w gminie Górno (w Skorzeszycach). Dlatego jest taki dobry, bo nie musi knuć interesów z odwiedzającymi go sąsiadami.

#20 ~Rodzina~

~Rodzina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 08:49:12

Najlepiej ocenianą gminą są Bieliny, której wójt mieszka w gminie Górno (w Skorzeszycach). Dlatego jest taki dobry, bo nie musi knuć interesów z odwiedzającymi go sąsiadami.

Jak to się ma do Wójta -mieszkańca G.Masłów który ma cała rodzine w Woli Jachowej , Skorzeszycach , Krajnie - czy nie bedzie knuc z nimi pomimo że nie jest już mieszkańcem G. Górno.Coś to za piękne by było prawdziwe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych