Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PRZEDWYBORCZE DYWAGACJE PISZCZAŁKI TRĄBAŁKI

TWOJA KAZIMIERZA

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 22 maj 2015 - 15:17:39

Nie tak dawno przeczytałem dialog jaki się odbył na Facebooku pomiędzy naszym burmistrzem, a mieszkanką Kazimierzy, Panią Dorotą. 
Ów dialog dotyczył udostępnionego przez Panią Dorotę artykułu dotyczącego katastrofy smoleńskiej. 

Pani Doroto, z tą katastrofą i obwinianie Komorowskiego to pani przesadziła. Znowu w kampani gracie Smoleńskiem. Ja nie gram ewdentnymi i jasnymi przykładami z czasów rzadów PiS aresztowania niewinnych ludzi. Do tej pory ich nikt nie przeprosił - napisał w komentarzu Pan Adam Bodzioch (pisownia zgodna z oryginałem). 

Osobiście jestem zdania, że katastrofa smoleńska nie była wynikiem zamachu, ale nie dziwię się, że wiele osób może mieć odmienne zdanie na ten temat, tym bardziej, że sposób zachowania się władzy w tak ważnym momencie oraz podejmowane przez nich działania, pozostawiły wiele pytań bez odpowiedzi. Uważam, że rządzący popełnili rażące błędy, grzechy zaniechania oraz zachowywali się jak dzieci we mgle. 

Przypominam sobie, jak po katastrofie smoleńskiej, w momencie oczekiwania na lądowanie samolotu z ciałami ofiar, prezydent Komorowski (wówczas jeszcze marszałek sejmu) uśmiechnięty, zadowolony, żartuje sobie z premierem Tuskiem na płycie lotniska. No na miłość Boską, w takim momencie? Między innymi takie zachowanie w jakże smutnej dla naszego narodu chwili mogły świadczyć, że mamy do czynienia z człowiekiem o bardzo niskiej kulturze osobistej, niepoważnym i pozbawionym empatii. Czy pan Komorowski przeprosił za swoje zachowanie rodziny ofiar oraz Polaków dotkniętych tą sytuacją?  
Nie dziwmy się więc, że tak nieodpowiednie zachowanie prezydenta RP oraz premiera rządu, łącznie z brakiem odpowiednich działań w sprawie katastrofy smoleńskiej, mogły również spowodować u znaczącej części Polaków obrzydzenie oraz dały powody do snucia różnych teorii, własnych przemyśleń, wypowiedzi, które nie są korzystne dla środowiska Platformy "Obywatelskiej". 

"Ja nie gram ewdentnymi i jasnymi przykładami z czasów rzadów PiS aresztowania niewinnych ludzi "

Panu Bodziochowi przypominam, że to właśnie za rządów Platformy Obywatelskiej i prezydentury Bronisława Komorowskiego, uzbrojeni funkcjonariusze Agencji Biura Wewnętrznego weszli o 6 rano do mieszkania właściciela satyrycznej strony "AntyKomor.pl" i zarekwirowali mu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta.

Chciałbym Pana Bodziocha również uświadomić, że w ubiegłym roku, służby złożyły rekordową liczbę 2 177 916 zapytań o dane telekomunikacyjne.
Zapytania dotyczyły danych abonenckich, numerów IP, billingów rozmów. 

Do wiadomości forumowiczów dodam od siebie, że odkąd tylko zarejestrowałem się na forum, niektórzy samorządowcy oraz osoby funkcyjne stosowali wobec mojej osoby oraz członków mojej rodziny różne zbójeckie metody, które w moim przekonaniu miały na celu doprowadzić do zaniechania działań niekorzystnych dla regionalnych polityków oraz urzędników. Uważam, że były to działania na tle politycznym.

Co dalej? Poranna wizyta ABW i zarekwirowanie środka komunikacji elektronicznej?  :ph34r:   

Użytkownik Piszczałka Trąbałka edytował ten post 22 maj 2015 - 15:30:07

#2 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 22 maj 2015 - 17:53:55

Dzisiaj buszowałem na Facebooku i wszedłem sobie na konto Pana Adama Bodziocha. W polubieniach Pan Bodzioch ma dodany profil "Inteligencja nie głosuje na PiS". 

Można zatem postawić wniosek, że Pan Adam Bodzioch uważa się za osobę inteligentną, ponieważ głosuje na polityków PO. 
Natomiast większość mieszkańców gminy Kazimierza Wielka, którzy oddadzą w drugiej turze głos na Andrzeja Dudę, polityka PiS-u - uważać będzie za nieinteligentnych?  :ph34r:

Piszczałka Trąbałka przeczytał, że w roku 2011 w wyborach do sejmu, osadzeni w więzieniach głosowali następująco: 

PO - 35,6% 
Ruch Palikota - 32,2% 
PiS - 7,5% 

Pięć lat temu, w wyborach prezydenckich najwięcej więźniów zagłosowało na Bronisława Komorowskiego - 75,4%

Drugie miejsce zajął Grzegorz Napieralski, który uzyskał 6%.

Na Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 4,9% osadzonych. 

Czy biorąc pod uwagę powyższe fakty, można wysunąć jakieś wnioski? :ph34r:  

Użytkownik Piszczałka Trąbałka edytował ten post 22 maj 2015 - 17:59:52

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 18:49:28

Mialem kiedys do czynienia z bodziochem i mam bardzo zla opinie na jego temat.

Maly, podly kombinator.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 18:53:35

Maly, podly kombinator.

Dodam jeszcze, ze PO to partia ,po prostu,  dla niego odpowiednia. :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 11:13:31

Wielce panujący nie kompromituj się swoimi wypowiedziami. Glosowalam na Dude i wcale nie żałuje. Masz pan inne poglądy to sobie je miej i szanuj poglady innych. Żyjemy w państwie demokratycznym i każdy ma prawo myśleć odmiennie inaczej te wybory nie miałyby sensu. Wstyd drogi panie!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 11:39:09

Bodzioch i inteligencja?!

Wydaje mi się, że ten pan ma zbyt wysokie mniemanie o sobie!

Ciekawe, co teraz będzie mówił (już po wyborach), bo to przecież jest człowiek bez honoru, więc nagle może zmienić zdanie...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 14:28:44

Wielce panujący nie kompromituj się swoimi wypowiedziami. Glosowalam na Dude i wcale nie żałuje. Masz pan inne poglądy to sobie je miej i szanuj poglady innych. Żyjemy w państwie demokratycznym i każdy ma prawo myśleć odmiennie inaczej te wybory nie miałyby sensu. Wstyd drogi panie!

To bezwstydnik....

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 16:05:27

Maly, podly kombinator.

A może podaj szczegóły. Bo to nic mi nie mówi.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 16:38:15

A może podaj szczegóły. Bo to nic mi nie mówi.

Ty jestes nieistotny, podly czlowieczek ma swiadomosc o co chodzi. Chyba,ze sie zagubil w podlosciach swoich. A to, moze byc... :)

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 19:34:01

Jeśli ktoś porównuje Komorowskiego do Dudy to chyba jest niepoważny. Komorowski nie dorasta Dudzie do pięt pod względem wykształcenia, wiedzy, kultury, obycia. Zresztą w PO nie ma ludzi mądrych.Banda niedouczonych kretynów, która doprowadziła kraj na skraj przepaści. Wstyd mi za PO. 

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 05:42:06

Jeśli ktoś porównuje Komorowskiego do Dudy to chyba jest niepoważny. Komorowski nie dorasta Dudzie do pięt pod względem wykształcenia, wiedzy, kultury, obycia. Zresztą w PO nie ma ludzi mądrych.Banda niedouczonych kretynów, która doprowadziła kraj na skraj przepaści. Wstyd mi za PO. 

zobaczymy co zdziała Duda skoro taki mądry i wykształcony

#12 Piszczałka Trąbałka

Piszczałka Trąbałka

TWOJA KAZIMIERZA

• PipPipPipPip
  • 819 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:49:16

Nie wiadomo jakim prezydentem będzie Pan Duda, ale wiadomo, że Bronisław Komorowski zasłużył na POrażkę. 

Stary niedźwiedź mocno spał pod żyrandolem, obudził się dopiero w debacie, zapolował na młodego, wystraszonego Dudę, kilka razy go ugryzł, ale nie połknął. Na nic zdały się również ataki jego stada łącznie z Lisem i innymi zwierzątkami. 

Duda wygrał dzięki: osobistej kulturze, ciężkiej pracy, dobrej kampanii, fatalnej kampanii przeciwnika, bufonadzie PBK, powszechnemu wkurzeniu na rządy PBK oraz partii z której się wywodzi. 
Nie bez znaczenia była również ogromna krytyka ze strony Pawła Kukiza w stosunku do prezydenta oraz delikatne sugerowanie na kogo nie powinni głosować jego wyborcy.  

#13 ~Menault~

~Menault~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:50:36

gość, dnia 31 Maj 2015 - 8:34 PM, napisał:

Jak to co zrobi

1. Zatrudni syna w AmberGold

2. Odda polskie lasy pewnym gremiom za 500 lat gościny

3. Wprowadzi doplaty supermarketom - za to, że w ogóle są

4. Prowizje i opłaty bankowe największe na świecie podniesie do poziomu najwyższych w kosmosie

5. Dopłaci tym, co uwłaszczyli się za zlotówkę na majątku narodowym - i przeprosi, ze tak późno

6. Balcerowicza oglosi królem Polski

7. Zastąpi katolicyzm hm... może Petru'icyzmem

8. Ogłosi, że na wschód od Buga wszystkie brzozy są pancerne

9. Obowiązkowy jidysz - od przedszkola

10, Święci kościoła petruistycznego: Lewandowski, Bielecki, Kulczyk - archaniołowie, Kwaśniewski i Wałęsa - cheruby, Pierwsza setka najbogatszych (szczsególnie Ci, którzy na niej są od nastu lat) - święci zwykli. Plus paru doktorów owego kościoła - Balcerowicz, Michnik, Lis...

Wszystko to za zgodą parlamentu - bo prezydent u nas dużo może. A madzier Orban, co pogonił sqrvysynów i dźwiga Węgry z kolan - to Dziabeł wcielony...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TWOJA KAZIMIERZA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych