Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedwyborcza ofensywa Prawa i Sprawiedliwości :: zobacz komentowany artykuł

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Flip i Flap~

~Flip i Flap~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 16:27:35

A te 4 lata to z kadencji Tuskowej czy jeszcze ze swojej bo na moje oko, to one niczym się nie różniły.

#2 troll

troll

Hrabia

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2344 postów

Napisano 05 maj 2011 - 06:14:54

będą jeździć i wycierać sobie gęby Gosiewskim a później obiecywać, obiecywać, obiecywać.

#3 ~CzW-CK~

~CzW-CK~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 06:51:10

będą jeździć i wycierać sobie gęby Gosiewskim a później obiecywać, obiecywać, obiecywać.

Opanuj się cudaku. Erę obiecanek i cudów właśnie teraz mamy. Stop obłudzie i czczym obietnicom. Nie widzisz, co się dzieje? :angry:

#4 ~mr W~

~mr W~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 07:32:55

Prawica miała już swoje 5 minut i nic nie zrobiła. Zarówno PiS jak i Platforma nie ma nic do zaoferowania. Jedyne co powstrzymuje mnie przed głosowaniem na PiS to kolejna kadencja pełna afer, oskarżeń i totalnej obłudy jacy my jesteśmy święci a oni są zdrajcami. Słuszną opcją wydaje się jedynie lewica. SLD jakie by tam nie było, ale za ich rządów w Polsce panował inny nastrój. Wtedy takie coś jak Smoleńsk nie miało by prawa bytu a ludzie nie byli tak podzieleni jak dzisiaj. Z drugiej strony PiS może by miał coś do zaoferowania, ale pod warunkiem, że Kaczyński nie będzie dalej w tej formacji bo chory człowiek, pełen żalu i pretensji do całego świata.

#5 ~tak zabija PiS~

~tak zabija PiS~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 14:43:07

Pęcherzowe oddzielanie się naskórka czyli choroba EB.
Moje dziecko choruje na EB i jeszcze w 2015 za rządów koalicji PSL-PO koszt opatrunkow wynosił 248zł.
1 LIPCA 2019, dane ze strony internetowej Ministerstwa Zdrowia, koszt opatrunków i pozostałych maści wynosi ponad 10 tysięcy zł na miesiąc.
Oto jak PiS zabija Polaków

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2019 - 15:35:48

Zaczną się organizowanie wycieczek do Gmachu Sejmu, fundowanie obiadków na koszt podatnika tak jak to poprzednio uczynił jeden z posłów dobrej zmiany i w ten sposób zacznie się na nowo korumpowanie wyborców, którzy z zachwytem mi opowiadali jak to wskazany poseł ich uszczęśliwił a oni wdzięczni poparli swoimi głosami.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych