Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jakubowky~

~jakubowky~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 15:38:39

Ciekawy artykuł. Jako inwestor i czynny obserwator rynku uważam, że ambicja to najlepsze co może być. Swój biznes również regularnie staram się podnosić na co raz wyższy poziom. Właśnie finalizuję współpracę z firmą, która zrobiła na mnie świetne wrażenie, pełen profesjonalizm i usługi godne uwagi, Intelligent Technologies - polecam!

#2 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 11:42:14

Ja w również polecam Intelligent Technologies, są moim dostawcą internetu i nie narzekam

#3 Miksu23

Miksu23

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 listopad 2018 - 18:13:47

Ja ostatnio inwestuję we własną firmę. Myślę, że to najlepsza opcja jeśli chodzi o umieszczanie kapitału. Dzięki temu możemy go w końcu pomnażać ;) Teraz zastanawiam się nad zakupem podestu, który można by wynajmować.. Chodzi mi o coś takiego -  https://www.riwal.co...sty-teleskopowe

Co o tym myślicie? 

#4 ~pół na pół~

~pół na pół~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:22:35

Współpracuję z firmą Intelligent Technologies od blisko 5 lat, a ich usługi nie są mi obce. Zadowolona ze współpracy chciałabym podkreślić, że jest to firma wywiązująca się z warunków umowy i świadcząca swoje usługi na bardzo wysokim poziomie co w mojej firmie przyczyniło się do usprawnienia naszej pracy jak również w szybkim czasie zwiększenia zysków.

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:57:46

Dużo się słyszły o inteligent technologies. Chyba zacznę tam inwestować.

#6 ~Antonii~

~Antonii~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:45:28

Jak najbardziej ;) Ważne, żeby inwestować w firmę która stabilinie się czuje na rynku, tak jak Inteligent Technologies ;) Polecam o nich poczytać 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: współpraca, firma, rozwój

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych