Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

413 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Jam jest~

~Jam jest~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 05:48:34

Witam WaS Drodzy miszkańcy Smykowa i Sierakowa =szkoda mi WAS Bez pomocy Czcigodnego Księdza Proboszcza tej sprawy nie rozwiążecie .Dopiero co była WIELKANOC .SZOK żal mi WAS .Gdzie pokuta, gdzie nauki rekolekcjyjne a w niedzielę znak pokoju , w jedności siła .

W myśl zasady "Kupą mości panowie, kupą. Kupy nikt nie ruszy."

#402 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 17:21:06

Witam WaS Drodzy miszkańcy Smykowa i Sierakowa =szkoda mi WAS Bez pomocy Czcigodnego Księdza Proboszcza tej sprawy nie rozwiążecie .Dopiero co była WIELKANOC .SZOK żal mi WAS .Gdzie pokuta, gdzie nauki rekolekcjyjne a w niedzielę znak pokoju , w jedności siła .

Święty się znalazł

#403 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 17:25:34

Dzisiaj taki jesteś świątobliwy, a za komuny pewnie wymachiwałeś czerwoną legitymacją

#404 ~Kisiel~

~Kisiel~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 20:00:14

Dzisiaj taki jesteś świątobliwy, a za komuny pewnie wymachiwałeś czerwoną legitymacją

Oryginalna odpowiedz.Dorastałem w wolnej Polsce.I taką chcę zapamię¶tać.Opamiętajcie się z tymi obelgami .Wszak chcąc czy nie musicie ze sobą żyć .

#405 ~Gośćówa~

~Gośćówa~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 06:54:47

Czy to ważne kto zwołał zebranie? Ważne jak ludzie się wypowiedzieli.

#406 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:39:58

Racja!Co za różnica,kto zwołuje zebranie.Zainteresowani przyszli, zabrali głos i zagłosowali.Smutna sprawa, że tak mało młodzieży przychodzi na wiejskie zebrania.

#407 ~to_jest_własnie_to~

~to_jest_własnie_to~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:59:10

Czy to ważne kto zwołał zebranie? Ważne jak ludzie się wypowiedzieli.

Tak jest to ważne z punku widzenia formalnego, w końcu po coś istnieje podział władzy...

#408 ~to_jest_własnie_to~

~to_jest_własnie_to~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 22:04:50

Racja!Co za różnica,kto zwołuje zebranie.Zainteresowani przyszli, zabrali głos i zagłosowali.Smutna sprawa, że tak mało młodzieży przychodzi na wiejskie zebrania.

A gdybym na przykład był zainteresowany wywaleniem cię z własnego domu (przyjmując, że mozna takie sprawy rozwiązywać na zebraniach) zabrałbym oczywiście głos i zagłosował, mógłbym nawet skupić więcej "zainteresowanych" żeby było quorum itd.
I co ty na to, bo chyba nie tak wygląda podejmowanie decyzji.

#409 ~Mandaryn~

~Mandaryn~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 11:50:33

Szkole już nie grozi likwidacja, a przecież z tego powodu powstało stowarzyszenie teraz Pan M wykorzystuje je jako ku kluks klanu ludzie, którzy mieli jakąś wizję i własne zdanie już odeszli lub taki mają zamiar proponuje zbagatelizować zebranie.

#410 ~nutka~

~nutka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 11:52:14

Warto 28.04.2013 wybrać się na zebranie z Burmistrzem w końcu to on załatwia kasę dla szkoły.

#411 ~nutka~

~nutka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 11:52:28

Warto 28.04.2013 wybrać się na zebranie z Burmistrzem w końcu to on załatwia kasę dla szkoły.

#412 A.Sowa

A.Sowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2014 - 04:49:01

Zapytałem kierownika budowy który miał stawiać maszt jak to działa on na to odpowiada ,, Wi-Fi jest nieszkodliwe ponieważ jest przenoszone przez powietrze " Brawo człowiek od 7 lat stawia maszty a nie umie mi wytłumaczyć jak to ma działać. Czy tu nie chodzi znowu o pieniądze??? tak samo jak było z boiskiem>??? 120tys boisko 4 miliny internet najmniejszy koszt więcej do własnej kieszeni.

#413 A.Sowa

A.Sowa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2014 - 04:50:55

Zapytałem kierownika budowy który miał stawiać maszt jak to działa on na to odpowiada ,, Wi-Fi jest nieszkodliwe ponieważ jest przenoszone przez powietrze " Brawo człowiek od 7 lat stawia maszty a nie umie mi wytłumaczyć jak to ma działać. Czy tu nie chodzi znowu o pieniądze??? tak samo jak było z boiskiem>??? 120tys boisko 4 miliny internet najmniejszy koszt więcej do własnej kieszeni.

Jakoś sobie nie przypominam naszej rozmowy kolego koleżanko więc bzdury piszesz jakich mało.Pozdrawiam Kierownik

#414 A.Sowa

A.Sowa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 maj 2014 - 04:55:33

plus trzeci brat emerytowany policjant i czwarty brat kierowca busa, ich zony i dzieci, ot cała wieś protestujaca!

Dokładnie byłem widziałem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych