Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prośba chłopaka o pracę sezonową u kogoś z Państwa

praca sezonowa truskawki szukam pracy

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~pz~

~pz~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 21:24:56

Witam ( cześć )

Jestem 23 letnim chłopakiem chcącym jak w temacie, popracować praktycznie od zaraz przy tegorocznych zbiorach truskawki w obrębie Lipska z  zapewnieniem zakwaterowania, po  dogadaniu się telefonicznym  pod wskazany niżej numer  kom w sieci Orange.Jeśli będzie trzeba odzwonię,o ile to nie jest oferta pracy na 2,3 dni

Pracowałem już za granicą  przy i takich zbiorach od początku do końca ,także na jesienni.

Sam prowadzę mały  sad z  roślinami specyficznie  zdrowymi, nie wymagającymi  pracy osób 3-cich poza rodziną.

Więc Potrzebuję  tej pracy, bo zawsze z tego jakiś jest pieniądz, a samą chęcią do życia, nie przeżyję, pókim młody, zdrowy...

Jeśli nie znajdę pracy "Truskawkowej" bo jej tu  nie ma,jestem otwarty na inne pobliskie  regiony, mieszkam koło Zwolenia, chyba, że ktoś ma sad z innymi owocami, niech po prostu zadzwoni, póki szukam tej mało opłacalnej ale solidnej zdrowej pracy.

Odnośnie noclegu, nie oczekuję luksusów ani też spania na samej trawię.

Jeśli  będzie Pan, pani  zainteresowana innymi ludźmi do roboty, dam znać Swoim znajomym którzy też szukają pracy, tylko nie w Internecie. 

PS. istnieje możliwość aby przepytać okolicznych sadowników poprzez tel . jak u nich pracowałem...

ps. mam nadzieję,iż CV nie muszę wysyłać ;)

Tel.     798 533 952    (jeśli się nie dodzwonisz, odzwonię

U mnie też jest taka praca ale do 1,20 zł  za dorodną  ubijane.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca sezonowa, truskawki, szukam pracy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych