Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Promocja w Rossmannie i oszustwa

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 15:31:34

Witam .

Chciałam ostrzec panie które będą robiły zakupy w Rossmanie.

Zaczeła się nowa promocja i wielki chaos...

Wykorzystują to panie siedzące na kasach żeby oszukiwać klientów.

Zrobiłam zakupy ..... Przy kasie pani chętnie pakowała je do zrywki....tylko" zapomniała"

włożyć najdroższego fluidu z Max Factora.

Niestety zauważyłam to dopiero w domu po rozwiązaniu supełka w zrywce.

Oczywiście na paragonie puder został nabity i  zapłaciłam za niego.

Liczcie produkty szczególnie gdy same ich nie pakujecie.

Pozdrawiam .

#2 ~Fair~

~Fair~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 15:47:51

trzeba złożyć reklamację. Może to być zwykła pomyłka albo nieuczciwość pakującego. Kierownik powinien o tym wiedzieć. Takie sprawy trzeba zgłaszać i wtedy wszystko będzie jasne, Zapewne przy kasach są kamery.

#3 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:17:09

Promocje rozpakowanych kosmetyków........niech sobie w tyłek takie badziewie włożą. Każdy fluid otwarty każda szminka oblizana.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:32:22

Do Pań które rzuciły się na promocję w drogerii Rossmann jak reksio na szynkę otóż to wcale nie jest jakaś mega promocja, polecam odwiedzić drogerię internetową ezebra bądź każdą inną tego typu i zobaczycie jakie są ceny kosmetyków dostępne w regularnej cenie cały rok minimum -60% tańsze niż w Rossmann, więc chyba nie warto przepłacać nawet po obniżce -49% 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:53:37

jo to bym tym kuneckim paniusiom polecoł sklep "agromy", w kuńskich mieści się za torami. tam mają różne,smary, towoty, talki i silikony po dość dostępnych cenach. tym paniusiom więcy nie potrzeba, bo żeby nie wiem co, to i tak będą czarownicami :P

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 19:35:44

W ROSMANIE UWAŻAJCIE NA FARBY DO WŁOSÓW JA KUPIŁAM BLOND I PO FARBOWANIU WYSZEDŁ KOLOR FIOLETOWY PO SPRAWDZENIU TUBEK OKAZAŁO SIĘ ŻE KYOŚ DLA JAJ ZAMIENIŁ JE W SKLEPIE BO DOWIEDZIAŁAM SIE ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI POMYŁKI W FABRYCE 

#7 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 21:23:44

Jaka to promocja ?Rosman ma mega wielki ceny rozejrzyjcie sie po innych drogeriach ja kupuje podkład Meybelin w Rossmanie kosztuje 51zl jak promocja to 37 a w Alicji kupuje go za 28zl w normalnej cenie wiec sorry ale ja tam promocji żadnych nie widzę o wiele taniej jest w innych sklepach.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 22:51:52

Jaka to promocja ?Rosman ma mega wielki ceny rozejrzyjcie sie po innych drogeriach ja kupuje podkład Meybelin w Rossmanie kosztuje 51zl jak promocja to 37 a w Alicji kupuje go za 28zl w normalnej cenie wiec sorry ale ja tam promocji żadnych nie widzę o wiele taniej jest w innych sklepach.

Alicja to świetna drogeria, tez wczesniej kupiwalam w Rossmanie bo mieszkam tuz obok, ale kiedys jakos przypadkiem weszłam do Alicji i bylam w szoku jaki duzy wybor w calkiem przystepnych cenach. Poza tym jest tam zawsze podkład Revlonu Colorstay, rewelacyjny, ktorego w Rossmanie sie nue uświadczy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2017 - 07:56:02

ten was rossman to wielka lipa , już promocja na perfumy była  tylko zawsze puste pułki a towar z promocji jest tylko w gazetkach

podobnie do tego , kuzyn napalił się na grila betonowego z castoramy bo cena dobra i teklamy w tv  , a jak pojechał to się okazało , że tego towaru w promocji są 2 sztuki na świętokrzyskie

czyli pseudo promocja z wirtualnym towarem by zwabić ludzi , dokładnie jak promocja perfum w rossmanie

#10 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 07:36:30

Ceny zawyżane 20-50% na czas promocji. Śmiech

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 13:38:44

Ceny zawyżane 20-50% na czas promocji. Śmiech

To prawda,tak właśnie jest. Mimo to,ludzie są tak naiwni i wierzą w te pseudo promocje.
Chciałam ostatnio kupić chusteczki i gumki do włosów tam,a kolejka na cala długość sklepu,3 kasy otwarte i tak przez 3 dni pod rząd,o różnych porach. No i dałam sobie spokój.
Istne oblężenie było przy kosmetykach do makijażu..a połowa z nich otwarta ,dajcie spokój.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:13:03

Super promocja płyn do płukania jamy ustnej colgate 10zl a w Tesco normalna cena 10zl to dalej łapcie się na show

#13 ~ZAWIEDZIONA~

~ZAWIEDZIONA~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 14:57:06

No jestem bardzo zła bo właśnie przekonałam się jak bardzo w Rossmanie oszukują!!! Moja ulubiona drogeria kupowałam w niej wszystko co jest możliwe do wczoraj! teraz zanim coś tam kupię sprawdzę w telefonie ile średnio kosztuje w innym miejscu.  Ceny za wyżone i to bardzo dużo!  Nie mówiąc jużo psełdo promocjach 2+2 to dopiero OSZUSTWO 100% na niektórych produktach!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 14:35:33

Baedzo droga drogeria!

#15 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:06:39

Co się dziwicie,,,,Sprawdźcie sobie stronę w necie,,Firmy izraelskie w Polsce". Wtedy wszystko będzie jasne. Nie kupować w Rossmanie, nie bogacić   ydów-oszustów. Oni to już mają we krwi: jak nie oszukają, dnia nie przeżyją!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:26:57

Co się dziwicie,,,,Sprawdźcie sobie stronę w necie,,Firmy izraelskie w Polsce". Wtedy wszystko będzie jasne. Nie kupować w Rossmanie, nie bogacić ydów-oszustów. Oni to już mają we krwi: jak nie oszukają, dnia nie przeżyją!

Ja do Rossmana już nie pójdę, chyba że po jakaś pierdołę. Wszelakie okazje i promocje to jedna wielka ściema. Kupuję się towar wybrakowany albo zwietrzały, nie mówiąc już o bałaganie jaki tam wtedy panuje, nad którym pracownicy nie panują.

#17 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:03:31

Ta promocja to jedna wielka ściema.. wystarczy wejść na stronę Cocolita.pl i od razu widać ,że produkty są dużo tańsze i można się zastanowić spokojnie a nie w rosmanie wśród przepychających się mrówek

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 07:15:39

"Marketing szeptany"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych