Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Promocja na okulary przeciwsłoneczne!

okulary okulary przeciwsłoneczne okoekspert salon optyczny optyk promocja kielce świętokrzyskie daleszyce morawica

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Barbara2222

Barbara2222

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 14:18:32

Cześć wszystkim, 

W OkoEkspert mają teraz -25% rabatu na okulary przeciwsłoneczne!  Promocja trawa do 30 września! 

To świetna okazja, żeby kupić dobre jakościowo okulary przeciwsłoneczne w najniższej cenie!!

Promocja trwa we wszystkich salonach optycznych:

Kielce, ul. Zagórska 15
 Morawica, ul Kielecka 1a
 Daleszyce, Pl. Staszica 25

Użytkownik Barbara2222 edytował ten post 17 wrzesień 2019 - 14:20:28

#2 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 14:52:09

Dzięki, właśnie szukałam dobrych okularów w przystępnej cenie, bo wyjeżdzam na wakacje. Mają fajny wybór w naprawdę dobrych cenach:) 

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 13:33:55

Ostatni dzień promocji!  :o  Dobrze, że zobaczyłam, uciekam szybko do salonu wybrać swoje okulary!  :)

#4 brie

brie

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 284 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 08:31:40

No wlasnie sama ostatnio szukałam dla siebie nowych okularów przeciwsłonecznych. W sumie sklepów z okularami w moim mieście jest sporo ale nie miałam ochoty sprawdzać ktore salony optyczne obecnie sa otwarte, a które są pozamykane. Postanowilam zamówić okulary w Trendy Optitians https://trendyopticians.pl/

. Nie wiem czy znacie sieć ale jest tam mozliwośc zamówienia sobie okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych przez internet. Przed zamówieniem zrobiłam sobie oczywiście dobre porównanie cen oraz wyszło na to, ze mają tam zdecydowanie najlepsze promocje we wszystkich miejscach jakie widziałam. 

Użytkownik brie edytował ten post 29 kwiecień 2020 - 06:19:11

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okulary, okulary przeciwsłoneczne, okoekspert, salon optyczny, optyk, promocja, kielce, świętokrzyskie, daleszyce, morawica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych