Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

projekt domu

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 14:41:30

Witam, razem z mężem myślimy postawić domek w Zwoleniu. Działka już jest, brakuje tylko projektu. Komu zlecić projekt?kto jest najtańszy i najlepszy w Zwoleniu
Pozdrawiam Klaudia

#2 ~adacta~

~adacta~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 15:23:20

Kupić gotowy i adaptować do warunków miejscowych. W Zwoleniu nie ma dobrego projektanta, a poza tym wychodzi drożej.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:17:13

Witam, razem z mężem myślimy postawić domek w Zwoleniu. Działka już jest, brakuje tylko projektu. Komu zlecić projekt?kto jest najtańszy i najlepszy w Zwoleniu
Pozdrawiam Klaudia

fajne projekty ma studio z 500, ja też się zastanawiam nad budową, nie mam jeszcze działki, jakie ceny działek i w której części Zwolenia polecacie kupić? Lepiej na Targowej, na Sienkiewicza czy jeszcze gdzie indziej?

#4 reksio

reksio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 517 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 16:56:33

jak kupie kredki to ci namaluje za darmo

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 17:44:30

Pozdrawiam Klaudia

najtańszy prawie nigdy nie jest najlepszy

#6 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:28:36

ja kupilam projekt w galeria domow, sa tam naprawde fajne projekty, na wiosne zaczynam budowe :)tobie rowniez zycze aby wszystko poszlo jak z platka mi to zeszlo od lipca az do teraz czekam tylko na pozwolenie budowy i do dziela:)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:42:35

Pozdrawiam Klaudia

Gdzie kupić działkę?

#8 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:47:19

pelno jest ogloszen na temat sprzedazy dzialek w zwoleniu i okolic trzeba tylko troche poszukac :)na allegro, na tablica.pl i gminie na parterze jest pelno dzialek do sprzedania. trzeba tylko chciec. pozdrawiam

#9 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 19:48:42

pelno jest ogloszen na temat sprzedazy dzialek w zwoleniu i okolic trzeba tylko troche poszukac :)na allegro, na tablica.pl i gminie na parterze jest pelno dzialek do sprzedania. trzeba tylko chciec. pozdrawiam

#10 ~MAJA~

~MAJA~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 20:17:26

Witam my z mężem kupiliśmy gotowy projekt z KATALOGU DOM DLA CIEBIE polecam.Katalogi dostaliśmy od pana który zajął się naszymi dokumentami i adaptacją projektu

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 23:24:54

ja kupilam projekt w galeria domow, sa tam naprawde fajne projekty, na wiosne zaczynam budowe :)tobie rowniez zycze aby wszystko poszlo jak z platka mi to zeszlo od lipca az do teraz czekam tylko na pozwolenie budowy i do dziela:)

skoro przymierzasz sie do budowy to pewniw orientujesz się w cenach, ile śrenio kosztuje pobudowanie i wykończenie domu ok 120 m?

#12 reksio

reksio

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 517 postów

Napisano 27 styczeń 2013 - 23:30:43

najdrozszego projektanta ma Urzad Miasta. Kazdy kupowany przez nich projekt to setki tysiecy wydane z naszych kieszeni.

#13 ~adacta~

~adacta~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 05:56:24

Gdzie kupić działkę?

Na Wojska Polskiego, uzbrojone, ze zjazdem, lepsze jak sprzedaje gmina, cena do uzgodnienia.

#14 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 12:24:19

fajne projekty ma studio z 500, ja też się zastanawiam nad budową, nie mam jeszcze działki, jakie ceny działek i w której części Zwolenia polecacie kupić? Lepiej na Targowej, na Sienkiewicza czy jeszcze gdzie indziej?

Przy wyjeździe ze Zwolenia w stronę Radomia, po lewejj stronie są uzbrojone w wod-kan działki do sprzedania, stoi tam tablica z nr telefonu. Jest tam kilka działek do sprzedania.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:13:00

Przy wyjeździe ze Zwolenia w stronę Radomia, po lewejj stronie są uzbrojone w wod-kan działki do sprzedania, stoi tam tablica z nr telefonu. Jest tam kilka działek do sprzedania.

mi się podoba na Targowej, nie wiem czy tam jest coś fajnego do sprzedania

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 15:58:28

dzięki za info, pozdrawiam

#17 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 12:26:53

skoro przymierzasz sie do budowy to pewniw orientujesz się w cenach, ile śrenio kosztuje pobudowanie i wykończenie domu ok 120 m?

250-300 tys(cena bez dzialki) musisz miec na budowe mieszkania to jest oczywiscie tak z mniejszej polki wycena, ale to juz tylko zalezy od nas czy bedzie mniej, co nie ktorzy maja w rodzinie budowlancow, wiec juz cos troche w kieszenie zostaje:)zycze powodzenia w budownie i realizowaniu swoich marzen

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 13:04:45

250-300 tys(cena bez dzialki) musisz miec na budowe mieszkania to jest oczywiscie tak z mniejszej polki wycena, ale to juz tylko zalezy od nas czy bedzie mniej, co nie ktorzy maja w rodzinie budowlancow, wiec juz cos troche w kieszenie zostaje:)zycze powodzenia w budownie i realizowaniu swoich marzen

Tobie również, jaki projekcik wybrałaś?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 12:41:30

Pozdrawiam Klaudia

Fajnie, ze coś się buduje w Zwoleniu

#20 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 17:42:12

Najlepiej pojeżdzić trochę można coś podpatrzyć ciekawego w Zwoleniu jest kilka fajnych domków

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych