Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~yustyna~

~yustyna~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 21:16:27

www.szybkafaktura.pl jest wg mnie jednym z ciekawszych programów funkcjonujących obecnie na rynku, nawet w rankingu magazynu PC World otrzymała prestiżowy tytuł Produktu Roku więc warto go wypróbować

#22 ~jakto~

~jakto~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 09:30:47

Wieje nudą w łóżku , żona jest niezadowolona ? Zrób kurs mistrzaseksu już dziś ! Nie pożałujesz ! Wejdź i sprawdź sam : www.mistrzseksu.pl

#23 ~Erm...~

~Erm...~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 12:08:04

Jest też nowy program: "Intuica" - teraz jest w fazie testów - w zamian za testowanie można otrzymać pełną dożywotnią licencję. Mnie namówił znajomy. Co mi szkodzi spróbować.

#24 ~lucek~

~lucek~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 20:43:06

Biorąc pod uwagę powyższą dyskusję mam do zaoferowania (w mojej ocenie) najlepsze, bo najbardziej elastyczne rozwiązanie dla nowych firm. Jest to aplikacja Commerbusiness. Jej moc polega na tym, że jest bardzo elastyczna co pozwala ją dostosować do pracy w różnych (nawet najbardziej nietypowych branżach). Ponadto w ramach rozwoju firmy można ją rozszerzać o dodatkowe moduły, opcje i funkcjonalności, które nie były wcześniej potrzebne. Wszystko to jest w dodatku zintegrowane w ramach jednej aplikacji. Więcej na http://www.commerbusiness.pl

#25 ~arabica~

~arabica~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 00:02:47

A ja trafiłam na coś takiego dla małych przedsiębiorstw https://www.wirtualn...o-aliorbank.pl/ a jestem właśnie na stracie z moja firemką - działalność handlowa
Co o tym myślicie- co z tego pakietu mi się przyda? co byście wykorzystali?
jest tu oprogramowanie office Microsoft , jest program księgowy szybkafaktura.pl , jakieś aplikacje biznesowe z rejestrami kontrahentów czy korespondencji i coś do stron www
czy to sensowne?

#26 ~gregoras~

~gregoras~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2011 - 01:46:05

A ja trafiłam na coś takiego dla małych przedsiębiorstw https://www.wirtualn...o-aliorbank.pl/ a jestem właśnie na stracie z moja firemką - działalność handlowa
Co o tym myślicie- co z tego pakietu mi się przyda? co byście wykorzystali?
jest tu oprogramowanie office Microsoft , jest program księgowy szybkafaktura.pl , jakieś aplikacje biznesowe z rejestrami kontrahentów czy korespondencji i coś do stron www
czy to sensowne?

Jak dla mnie fajny pomysł , no ale jak Microsoft się w to wmieszał to co sie dziwić
Microsoft wszyscy chyba znamy i wiadomo, że prawie kazdy na ofisie pracuje więc nie trzeba analizowac
te rejestry korespondencji i reszty- jasne że takie ułatwienia czasem się przydają szczególnie jak zaczynasz od poczatku to warto sobie wszystko poukąłdac jak nalezy bo bajzel na poczatku diząłalności zawsze jest :)
program szybkafaktura - nie korzystam ale czytałem o nim niejedna pozytywna opinię więc raczej ok
zresztą jak go microsoft wybrał do wspólnego pakietu to musi być ok
strony www- tutaj niekoniecznie , chyba ze zainwestujesz w darmową stronę czego nie polecam, w tej kwestii ja osobiście oddał bym sprawę profesjonalistom a nie korzystał z gotowych narzędzi no chyba, ze się na tym znasz?
generalnie wg mnie pomysł super , ale jak sprawdzisz daj znać

#27 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 00:14:32

Ja tam polecam program KPiR od firmy Varico. Można za darmo go pobrać ze strony producenta ... http://www.varico.pl/bezplatny-start Polecam

#28 ~fation~

~fation~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 13:54:41

O proszę, nie wiedziałem, że szybkafaktura.pl współpracuje z moim bankiem. Brawo! Fajny bank, fajna aplikacja do faktur. Super rozwój!

#29 ~Gośka1979~

~Gośka1979~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 14:42:47

Właśnie miałam otwierać inne konto dla mojej firmy, a że korzystam z szybkiejfaktury to otworze w aliorze. Od niedawna prowadzę swoją działalność i już na samym początku wykiwała mnie księgowa.. Wcześniej trochę sama posiedziałam przy szybkiejfakturze i na szczęście jest na tyle zrozumiała dla laika, że teraz radzę sobie sama :)

#30 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 07:40:21

O proszę, nie wiedziałem, że szybkafaktura.pl współpracuje z moim bankiem. Brawo! Fajny bank, fajna aplikacja do faktur. Super rozwój!

A jak to wygląda w praktyce, bo zastanawiam się nad zmianą konta i Alior również biorę pod uwagę.

#31 ~Megtax~

~Megtax~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 16:03:19

My też możemy pomóc http://www.megtax.pl

#32 ~karolex~

~karolex~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:01:21

A jak to wygląda w praktyce, bo zastanawiam się nad zmianą konta i Alior również biorę pod uwagę.

dzięki szybkiej fakturze i aliorowi prowadzisz "wirtualne biuro". super sprawa. masz jeszcze dostęp to kilku programów office. sam z tego korzystam i mogę szczerze polecić

#33 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:15:05

Oczywiście nie ma przeszkody, aby używać tego pod Kubuntu?
Korzystam z LibreOffice'a.

#34 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 20:56:21

www.szybkafaktura.pl jest wg mnie jednym z ciekawszych programów funkcjonujących obecnie na rynku, nawet w rankingu magazynu PC World otrzymała prestiżowy tytuł Produktu Roku więc warto go wypróbować

Od tego czasuprogram przeszedł metamorfozę i  zyskał nowe funkcjonalności. Ale nadal wg mnie najlepszy program on-line do prowadzenie księgowości dla małych firm.

#35 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:45:04

Polecam program Commerbusiness łatwy w obsłudze, niedrogi. Można go pobrać ze strony:

http://www.commerbusiness.pl

#36 fafik

fafik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 październik 2013 - 20:14:45

Wypróbowałem kilka proponowanych tu programów. Jak dla mnie z tego zestawienia najlepsza jest szybkafaktura.pl. Najbardziej czytelna i najłatwiejsza w obsłudze. W sam raz dla początkujących przedsiębiorców, którzy jeszcze nie czują się zbyt pewnie w swoich biznesach, ale pewnie każdy ma swoje osobiste typy.

Użytkownik fafik edytował ten post 13 październik 2013 - 20:15:57

#37 foksu

foksu

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 29 październik 2013 - 12:02:37

Myślę, że same programy bez wiedzy i umiejętności nie zdadzą się na wiele. Jedna specjalistka z biuro  tłumaczyła mi zależnośc i działanie. I choć się tym interesuję to dałem sobie spokój, bo serio jak się w tym nie siedzi na co dzień, to może być ciężko.

#38 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 19:24:50

Korzystam z szybkafaktura.pl, ale nie przy banku, tylko jako indywidulany klient. W pracktyce jest to łatwy w obsłudze program księgowy oferujące wszystkie standardowe funkcje - wystawianie dokumentów, deklaracji podatkowych, mam elektroniczne KPiR i dodatkowo można wykupić rozszerzony pakiet z kadrami, magazynem itd. jeżeli ktoś potrzebuje. Dosyć dobrze pomyślany program bo nie musisz płacić za funkcje, których nie używasz. Dzięki temu jest też łatwiejszy w obsłudze bo nie ma niepotrzebnych przycisków.

#39 ~kim~

~kim~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 19:48:57

Korzystam z szybkafaktura.pl, ale nie przy banku, tylko jako indywidulany klient. W pracktyce jest to łatwy w obsłudze program księgowy oferujące wszystkie standardowe funkcje - wystawianie dokumentów, deklaracji podatkowych, mam elektroniczne KPiR i dodatkowo można wykupić rozszerzony pakiet z kadrami, magazynem itd. jeżeli ktoś potrzebuje. Dosyć dobrze pomyślany program bo nie musisz płacić za funkcje, których nie używasz. Dzięki temu jest też łatwiejszy w obsłudze bo nie ma niepotrzebnych przycisków.

Takich programów jest trochę np. afaktury.pl ma darmowy okres testowy. Mniejszych programów lub już takich kombajnów jest parę. Czasem na portalach o programach komputerowych można znaleźć wersje demo takich programów.

#40 K_a_s_i_a_K

K_a_s_i_a_K

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 12:25:17

Korzystam z wersji Pro symfonii http://www.sage.com....mala-ksiegowosc do uproszczonej księgowości. Dla małych i średnich firm wystarczy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych