Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Program magazynowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:20:04

Jakie funkcje najważniejsze waszym zdaniem powinien mieć dobry program magazynowy?

#2 ~ijjk~

~ijjk~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:54:33

Bardzo intuicyjny i zgodny z aktualnymi normami prawnymi jest program magazynowy lomag.pl. JPK leci bez problemu. Można błyskawicznie poprawiać dokumentację. Nigdy mi się w obliczeniach program nie pomylił, chociaż wiadomo, że od czasu do czasu warto samodzielnie sprawdzić zgodność. Mnóstwo czasu oszczędziłem na tym oprogramowaniu szczerze mówiąc.

#3 prezka

prezka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 14:36:59

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje... Sporo nauki przede mną :D jako szef firmy i właściciel paru dużych magazynów wiem jednak że nic nie zastąpi pracy ludzi. To moi pracownicy noszą sprzęt z magazynu i do niego, montują suwnice https://www.hak.com....nie-suwnic.html i robią wszystko, czego program nie jest w stanie zrobić.

Użytkownik prezka edytował ten post 18 listopad 2019 - 14:51:44

#4 ~rttt~

~rttt~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 10:30:47

Bardzo intuicyjny i zgodny z aktualnymi normami prawnymi jest program magazynowy lomag.pl. JPK leci bez problemu. Można błyskawicznie poprawiać dokumentację. Nigdy mi się w obliczeniach program nie pomylił, chociaż wiadomo, że od czasu do czasu warto samodzielnie sprawdzić zgodność. Mnóstwo czasu oszczędziłem na tym oprogramowaniu szczerze mówiąc.

Tez polecam

#5 pawelszabla

pawelszabla

Swojak

• PipPipPipPip
  • 186 postów

Napisano 15 maj 2020 - 09:05:35

Jeden z lepszych programów magazynowych, na jakim pracowałem to LoMag. Uważam, że oprogramowanie dobrze liczy. Nigdy mi się nie zdarzyły żadne pomyłki rachunkowe. Po drugie raporty możesz sobie przenieść do Excela, więc nawet na potrzeby średniego korpo się sprawdzi. Nie ma też zbyt wielu takich programów, nad którymi ciągle czuwa support.

#6 arts

arts

Swojak

• PipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 19 czerwiec 2020 - 10:40:03

Jest wiele gotowych programow do magazynu, dobrze jest się zastanowić czy taki gotowy program spełni nasze wymagania. Jeśli mamy okreslone potrzeby, czasami dobrze jest zastanowić sie nad wyborem oprogramowania dedykowanego, które bedzie droższe ( z drugiej strony wprowadzenie takiego programu będzie latwiejsze).

Ze swojej strony polecam poczytać sobie o funkcjach systemu wms do magazynu.  http://www.webvilla....yka-magazynowa/

Użytkownik arts edytował ten post 25 czerwiec 2020 - 09:05:18

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych