Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program magazynowy

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 14:20:04

Jakie funkcje najważniejsze waszym zdaniem powinien mieć dobry program magazynowy?

#2 ~ijjk~

~ijjk~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:54:33

Bardzo intuicyjny i zgodny z aktualnymi normami prawnymi jest program magazynowy lomag.pl. JPK leci bez problemu. Można błyskawicznie poprawiać dokumentację. Nigdy mi się w obliczeniach program nie pomylił, chociaż wiadomo, że od czasu do czasu warto samodzielnie sprawdzić zgodność. Mnóstwo czasu oszczędziłem na tym oprogramowaniu szczerze mówiąc.

#3 prezka

prezka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 14:36:59

Nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje... Sporo nauki przede mną :D jako szef firmy i właściciel paru dużych magazynów wiem jednak że nic nie zastąpi pracy ludzi. To moi pracownicy noszą sprzęt z magazynu i do niego, montują suwnice https://www.hak.com....nie-suwnic.html i robią wszystko, czego program nie jest w stanie zrobić.

Użytkownik prezka edytował ten post 18 listopad 2019 - 14:51:44

#4 ~rttt~

~rttt~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 10:30:47

Bardzo intuicyjny i zgodny z aktualnymi normami prawnymi jest program magazynowy lomag.pl. JPK leci bez problemu. Można błyskawicznie poprawiać dokumentację. Nigdy mi się w obliczeniach program nie pomylił, chociaż wiadomo, że od czasu do czasu warto samodzielnie sprawdzić zgodność. Mnóstwo czasu oszczędziłem na tym oprogramowaniu szczerze mówiąc.

Tez polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych