Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program 500+

3804 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:33:09

A jak nie ma dochodów to co mu mają zabrać ty idioto.Kościół ,Miednica,Stolyca

Nie obrażaj ludzi, ty pisowski lizyrowie w dupsko yebany!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:36:35

A jak nie ma dochodów to co mu mają zabrać ty idioto.Kościół ,Miednica,Stolyca

Żeby mieć dochód to trzeba pracować, to tak jakbyś nie wiedział chyba ze w pisie jest inaczej

#23 ~Gagatek~

~Gagatek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:38:06

Ludzie o co te kutnie. Rząd chce wspomóc rodziny bo demografia glemboka i za ileś lat nie bedzie na emerytury. Co Po psl zrobiły dla nas przez 8 lat? Podniesli vat i wiek emerytalny! Chca dawać 500 zł to bardzo dobrze. Glupi ten co nie wezmie. Ja mam 3 maluchów i te 1500 zl na pewno pomoze. Slawo jestem z toba nie słuchaj pajacy

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:40:49

Ludzie o co te kutnie. Rząd chce wspomóc rodziny bo demografia glemboka i za ileś lat nie bedzie na emerytury. Co Po psl zrobiły dla nas przez 8 lat? Podniesli vat i wiek emerytalny! Chca dawać 500 zł to bardzo dobrze. Glupi ten co nie wezmie. Ja mam 3 maluchów i te 1500 zl na pewno pomoze. Slawo jestem z toba nie słuchaj pajacy

Wypiedralaj socjalny smieciu!
Do roboty huju!
Ja na twoje bachory nie zamierzam pracować

#25 slawo

slawo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 29379 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 17:41:35

Nigdy nie słuchałem  ;) A idiotami się nie przejmuj.Wiem jedno po pierwszym kwietnia ten kraj się niewyobrażalnie zmieni

#26 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29379 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 17:42:37

Do roboty huju!

Zapracuj najpierw łachu na swoje

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:48:35

Zapracuj najpierw łachu na swoje

W przeciwieństwie do ciebie huju, ja swoje dzieci wychowałem za swoje, ty socjalna świnio!
Złodzieju yebany

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:48:46

To zrozum pajacu że Polska nie ma pieniędzy na tak długofalowy projekt jakim jest 500+. My wydajemy więcej niż zarabiamy, mamy olbrzymi dług publiczny którego odsetki pożerają nam znaczną część wypracowywanych przez ludzi dochodów. Ten projekt dokłada cegiełkę a nwet spory kawałek muru do tego zadłużenia które będą spłacać następne pokolenia. To jest bardzo populistyczny projekt który stworzy nowe problemy coraz większa grupę pracujących osób których na nic nie będzie stać, bo za to co im zostanie po opłaceniu podatków nie bedzie można przeżyć. Państwo będzie takim ludziom pomagać dając im dodatkowe pieniądze i ciągle zwiększająć spuiralę zadłużenia. To jo jest taka współczesna piramida finasowa którą politycy a szczególnie pisowcy lansują.

#29 ~Gagatek~

~Gagatek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:54:14

Do roboty huju!

Czemu mnie obrazasz? Zrobilem ci coś? Ja mam wychowane i zdolne dzieci. Żal ci pewnie ze nie bedziesz dostawal kasy no ale jak sie jest prawiczkiem to tak jest :) jesli masz problemy z kobietami to mozemy o tym pogadac

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:58:28

Ja też...Z tym że pracuję i to dużo za dużo

Nie nazywaj proszę pracą wklejanie tu swoich wypocin,filmików i paszkwili.

To forma pasożytowania raczej, za pieniędzy partyjne pis i za które płaci podatnik.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 17:58:56

To splajtuje i PIS straci władzę .Czym sie tak martwisz ?

Człowiek pracuje całe życie i dorabia się jakiegoś majątku nie po to żeby politycy to w krótkim czasie roztrwonili i powiedzieli że nic się nie stało. Politycy mówią  żeby odkładać na swoją emeryture i niektórzy to robią odkładają pieniądze na czas w którym nie będą mieć już sił pracować i co państwo bankrutuje pieniądze przepadają i nic się nie stało. Jak ktoś marnuje i nie szanuje czyjegoś całego dorobku życia to takikm  politykom łańcuchy na nogi i do kamieniołomów do końca życia, nabiorą szacunku dla cudzego trudu wtedy.

#32 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29379 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 18:01:48

Człowiek pracuje całe życie i dorabia się jakiegoś majątku nie po to żeby politycy to w krótkim czasie roztrwonili i powiedzieli że nic się nie stało. Politycy mówią  żeby odkładać na swoją emeryture i niektórzy to robią odkładają pieniądze na czas w którym nie będą mieć już sił pracować i co państwo bankrutuje pieniądze przepadają i nic się nie stało. Jak ktoś marnuje i nie szanuje czyjegoś całego dorobku życia to takikm  politykom łańcuchy na nogi i do kamieniołomów do końca życia, nabiorą szacunku dla cudzego trudu wtedy.

Kto ci idioto może roztrwonić twoje pieniądze. Szykuj książki na jutro gówniarzu i niech matka ci lekcje sprawdzi .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:06:19

Kto ci idioto może roztrwonić twoje pieniądze. Szykuj książki na jutro gówniarzu i niech matka ci lekcje sprawdzi .

Politycy swoimi nieodpowiedzialnymi decyzjami. To bardzo prosto zrobić, Polska już była bnakrutem nie tak dawno 1980 rok, przestaliśmy spłacać swoje zobowiązania, państwo drulkowało pieniądze jak szalone a ludzie traciili oszczędnosci na potęgę. To naprawdę może się stać i takich polityków którzy do tego doprowadzą powinno się do kamieniłomów na zsyłkę a gówniarzy to masz w domu

#34 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29379 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 18:09:08

Politycy swoimi nieodpowiedzialnymi decyzjami. To bardzo prosto zrobić, Polska już była bnakrutem nie tak dawno 1980 rok, przestaliśmy spłacać swoje zobowiązania, państwo drulkowało pieniądze jak szalone a ludzie traciili oszczędnosci na potęgę. To naprawdę może się stać i takich polityków którzy do tego doprowadzą powinno się do kamieniłomów na zsyłkę a gówniarzy to masz w domu

No to będziesz spłacał .Nie pierwszy i ostatni raz

#35 ~Kmieć~

~Kmieć~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:11:55

A na bazarach kradno

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:14:34

No to będziesz spłacał .Nie pierwszy i ostatni raz

Ale najpierw takich tłuków jakt ty i polityków pis spędzimy na ulicę, założymy im homonta i zaprzegniemy wozy obłożone kamieniami i batem będziemy smagać żeby zrozumieli co to jest praca i szacunek dla niej,

#37 ~Agrest~

~Agrest~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:20:14

[quote name="Gagatek" post="3146742" timestamp="1457869294"]
A ja nie pracuje mam 3 dzieci i co miesiac 1500 zl do przodu :)[/quote
Po co robić i tak zdechniemy na emeryturze więc lepiej ten czas poświęcić dzieciakom siedząc i trolując w domu.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:25:08

[quote name="Gagatek" post="3146742" timestamp="1457869294"]
Po co robić i tak zdechniemy na emeryturze więc lepiej ten czas poświęcić dzieciakom siedząc i trolując w domu.

Ambitny plan, równanie do dołu a politycy pis nam w tym wtórują. Swietny plan na życie, dzieciaki będą szczęśliwe widząć człowieka który nie wie co zrobić ze swoim zyciem i tylko liczy na to co mu państwo da.

#39 slawo

slawo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 29379 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 18:27:12

Ale najpierw takich tłuków jakt ty i polityków pis spędzimy na ulicę, założymy im homonta i zaprzegniemy wozy obłożone kamieniami i batem będziemy smagać żeby zrozumieli co to jest praca i szacunek dla niej,

Dziecko idz już spać

#40 ~antek emigrant~

~antek emigrant~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 18:28:08

Ale patologiczny kraj, więcej można wyciągnąć z zasiłków niż z pracy minimalnej.

Już widze ten wzrost gospodarczy, klepta dalej słodką bidę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych