Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~MałaMi18~

~MałaMi18~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 12:20:29

Rozwiązywałam wiele matur z matematyki- trafiały się łatwiejsze i trudniejsze, ale takiej jeszcze nie widziałam. Nie mam większych problemów z matematyką, jestem w LO, mam niezłe oceny z matmy, uczę się na bieżąco i rozwiązuję matury. Ta matura zdecydowanie nie odzwierciedla wiedzy, nie ma co się przejmować tylko pracować dalej :) My na lekcji jedno zadanie z tej matury rozwiązywaliśmy całą godzinę, a co dopiero robić to na maturze, w stresie razem z wieloma innymi zadaniami?! Wiecie po co była ta matura? Po to by nas wystraszyć i uświadomić że nic nie umiemy, żebyśmy poszli na korki i wydali ciężką kasę. Szkoda, że robią biznes naszym kosztem ;/ A i przy okazji proszę obecnych studentów by się nie wypowiadali na ten temat, bo matury z matmy z poprzednich lat to był pikuś w porównaniu do tej z marca 2013! Nawet ta listopadowa z 2012 z operonu była o wiele łatwiejsza! Denerwują mnie te wypowiedzi osób, które albo nie musiały pisać matmy albo pisali tą sprzed wielu lat (krótko mówiąc- łatwiznę). Taka jest prawda, że z roku na rok matma jest trudniejsza. Ciekawe czy byście się mądrowali, gdybyście zobaczyli tą z marca! Chyba raczej nie. U mnie w sali osoby z klas matematycznych siedziały do samego końca. Ogólnie pomysł z maturą z matmy nie jest głupi, fajnie, że chcą nas nauczyć logicznego myślenia, ale ludzie- nie dawajcie zadań z rozszerzenia na podstawie! Nie każdy ma forsę żeby chodzić na KORKI, to szkoła i własna praca ma przygotować do matury. A jeżeli ktoś nie jest na profilu mat to raczej zadan z rozszerzen nie zrobi. Przemyslcie to naprawdę, bo jezeli chcecie zmusic maturzystow (a raczej ich rodzicow) to wydawania forsy na korki, zdemotywowac maturzystow do pracy i powiekszac bezrobocie to jestescie na swietnej drodze! A maturzystom (w tym sobie) piszę- nie dajcie się i nie chodzcie na korki, tylko dlatego ze spierniczyliscie tą maturę- bo im o to wlasnie chodzi, zeby zarabiac na frajerach. Pozdrawia tegoroczna maturzystka :P

#122 ~SYLWIA~

~SYLWIA~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 14:26:42

JESTEŚCIE ŚMIESZNI NIE DACIE SZANSY HUMANISTĄ BO ICH NIE CHCECIE OKI PRACY NIE DOSTANIEMY ALE CHOCIAŻ MATURE DAJCIE NAM, ZDAC NIE PO TO 3 LATA CHODZIMY DO SZKOŁY ZEBY NAS UJEBAĆ WY NIE JESTEŚCIE LUDZMI ?

#123 ~Konyk~

~Konyk~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 18:58:03

50% komentarzy jest na temat zadania z gimnazujm ;d no jak wiekszosc miala problemy z procentami to rzeczywiscie ta matura mogla im sie wydac jak z rozszerzenia XD

#124 ~KS~

~KS~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 21:23:21

Was kompletnie po*j**ało z tą maturą!!! Rozwiązywałem do tej pory b.dużo testów z książek opartych na dotychczasowych maturach, oceny mam może nie celujące ale idzie mi coraz lepiej powtarzanie, optymistycznie się nastwiłem a tu taka chu**nia! Co to było?! Najtrudniejszy test jaki do tej pory rozw. z matmy przed maturą...

#125 ~Devilck~

~Devilck~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 22:30:38

O ile wiem, to matura z Echa zawsze była trochę trudniejsza, niż normalna :) Ona ma na celu tylko pokazać, z czym jeszcze jest problem i do czego trzeba się przyłożyć :D Jeżeli, ktoś będzie w stanie rozwiązać takie zadania, to łatwiejsze na maturze właściwej nie sprawią mu problemu :) Przecież to nie Echo będzie Wam sprawdzało Wasze matury ^^ I nie ma co na nich wyklinać, sądzę, że gorzej by było dla Was gdyby zrobili bardzo łatwą tą próbną maturę, bo każdy by się poczuł, że już jest dobry, a takto taka ciut trudniejsza wytknęła Wam wszystkie braki :) Pozdro.

#126 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 21:43:57

Matura była bardzo trudna jak na podstawe!

#127 ~maturzystka~

~maturzystka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 23:03:16

też bym to chciała wiedzieć

12 dziewczyn i 20 chłopaków pytanie liczba dziewczat jest mniejsza od liczby chłopców o:
20-12=8 o tyle jest mnej dziewczyn i teraz wystarczy to powównac
8-x%
20-100%
x=8*100/20
x=40%
duzo osób liczyło procent dziweczyn z całej grupy a tu chodzi o procent dzieczyn w odniesieniu do chłopaków
moze troche nie po polsku ale powinno wystarczyc

#128 ~matma~

~matma~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 18:22:59

Od kilku lat przygotowuje do matury. Osoby mające problemy z matematyką, chące się lepiej przygotowaćdo egzaminu zapraszam na korepetycje. Więcej informacji pod adresem: mat34i@op.pl

#129 ~cycia~

~cycia~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 13:41:50

Aż taka trudna dla mnie nie była, chociaż stres, czy w ogóle zdam był. Naszczęście Ktoś nade mną czuwał. Oby równie prosto poszło na właściwej maturze...

#130 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 17:51:48

Masakra, jeżeli OKE da podobny arkusz to jestem pewny, że 60% jak nie więcej nie zda tej matury. A uczelnie będą puste..

#131 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 16:32:30

Tylko że odpowiedzi są do wesji 23 a arkusz jest z wersji 20 . Sprawdziłam, bo mnie też cos nie grało z tymi % też mi wychodziło 25 % . Pytanie gdzie są odpowiedzi do wersji 20

#132 yors10

yors10

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 06 maj 2013 - 12:38:21

ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE ZADANIA - MATURA 2013!!
Wejdź ---- > http://matura2013odp.blogspot.com/ < ----
Wyciek odpowiedzi! Bez ściemy!

#133 yors10

yors10

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 06 maj 2013 - 12:38:34

ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE ZADANIA - MATURA 2013!!
Wejdź ---- > http://matura2013odp.blogspot.com/ < ----
Wyciek odpowiedzi! Bez ściemy!

#134 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 11:11:37

Odpowiedzi MATEMATYKA MATURA 2013 na stronie matury-online.pl
MATURA 2013 MATEMATYKA - ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI

#135 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 21:54:35

Znalazłam na necie przeciek z matury, pobrałam i co?? Zgadzała się w 100% z dzisiejszą! :D
maturamaj2013.blogspot.com

#136 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 12:10:41

http://aff.ringtonep...=110561625-3158 pobierał ktoś z tej strony czy to jest serio?

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 10:25:39

louis vuitton outlet

***SPAM***

cheap jordans

coach outlet store online

michael kors outlet

louis vuitton handbags

coach outlet

coach factory