Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

problemy z erekcją w wieku 40lat

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 16:22:29

dzieją się jakieś straszne rzeczy, w wieku 40 lat nagle zacząłem mieć problemy z erekcją i nie wiem jak sobie mam radzić z tym problemem.. jest mi zwyczajnie wstyd, że nie umiem sprostać łóżkowym sprawom, po prostu sprzęt mi nie staje. mam taki problem już od  2 miesięcy, nie wiem może to przez to, że siedze w domu z dzieciakami i mam mnóstwo spraw na głowie i jestem też permanentnie zmęczony ale kurde na seks zawsze miałem ochotę i teraz tez mam, ale no nie staje.. stymuluje go ja, stymuluje moja partnerka, kombinujemy w łóżku i nic.. albo nic albo jak już cos, to dochodze po sekundzie. czy ktoś też miał taki problem, który powstał nagle? może znacie jakies tabletki bez recepty na magiczne pobudzenie sprzętu? zaczynam być zdesperowany..

#2 Zadbana Anna

Zadbana Anna

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 21 maj 2020 - 08:16:55

Spokojnie. Na zaburzenie wzwodu cierpi dziś około 1,5 mln Polaków. Jednak większość wstydzi się poruszać ten problem. Ja proponuję skorzystać z konsultacji lekarskiej. Specjalista przeprowadzi wywiad z pacjentem i co ważne - indywidualnie dopasowuje sposób leczenia. Szkoda samemu męczyć się z problemem. Odradzam też sięganie po suplementy diety na erekcję. Nie są wcale dobrym rozwiązaniem. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych