Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

208 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ULA~

~ULA~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:10:29

DLACZEGO NIE ZATRZYMANO B. PREZYDENTA WAŁBRZYCHA Z PALTFORMY OBYWATELSKIEJ ? TAKIE STANDARDY !

#62 ~mieszczuch~

~mieszczuch~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:10:51

Te subtelne teksty pisane na kazdy temat przez "zetke" to manipulacja czystej wody. On chyba jest z PSL-u, albo chce startowac z ich list. Tylko oni potrafia tak klajstrowac i udawac bezkonfliktowych, po to aby utrzymac sie badz dobrac do zlobu. Chyba nie przypadkowo nasz bohater (prezydent) jest fanem PSL-u. Najlepiej niech zrobia tak jak powiedzial kiedys ich rzecznik, Stasiek Zelichowski "niech usiondo, wypijo dobro kawe i uzgodnio"

A Twoja babcia i dziadek to w Kielcach urodzili się czy na wsi i stąd tak zioniesz nienawiścią do tego co ci tę wieś przypomina. Ale kartofle z pola od babci pewnie smakują i szyneczka z tatusia wieprzka przed świętami?

#63 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:13:05

Ludzie 96 tyś. co to jest. Nasze Niezawisłe Sądy i Prokuratura powiedzą że to dużo.
A ile zarabia Sędzia miesięcznie?. Proszę napisać.

#64 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:24:10

Wiem że to wszystko jest czytane teraz. W Starachowicach jest ład i porządek. Miasto wyładniało przez te parę lat. Wcześniej nic się nie działo, wiem bo przejeżdżam tam często.Ludzie co wy robicie?. Proszę zastanówcie się. Nikt nie bierze 95 tyś. łapówki.

#65 Marek Materek

Marek Materek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:42:03

Nie mówmy o drugiej aferze starachowickiej. Mówmy o "Aferze pod patronatem Prezydenta Miasta" Lepiej brzmi!

#66 ~wiesniak~

~wiesniak~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 18:59:40

A Twoja babcia i dziadek to w Kielcach urodzili się czy na wsi i stąd tak zioniesz nienawiścią do tego co ci tę wieś przypomina. Ale kartofle z pola od babci pewnie smakują i szyneczka z tatusia wieprzka przed świętami?

A co ma do zatrzymania prezydenta przez CBA moja babcia i dziadek? Oni juz dawno odeszli. Szynki nie jadam, jestem wegetarianinem. A swojego zdania o "zetce" i PSL nie zmieniam.
Mnie nie przeszkadzaja odmienne poglady innych ludzi.

#67 ~mery~

~mery~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:02:16

Zatrzymana urzędniczka to Justyna Zapała-naczelnik wydziału finansowego..nota bene na stanowisko awansowała nie dawno..;]

Niedawno pisze się razem, nieuku !!! Jak się chcesz popisywać na forum najpierw naucz się pisać !!!

#68 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:11:26

W CZWARTEK ZOSTAŁ SKRESLONY Z LISTY PiS.JEST PODEJRZENIE,ŻE BYŁ PRZECIEK DO PiS CO DO ARESZTOWANIA.TAK TO MOŻNA ZROZUMIEĆ.

#69 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:13:16

Nareszcie CBA ruszyło nietykalnych.Teraz kolej na Starostwo Starachowic,dyrekcje szpitala.Ciekaw jestem czy pani dyrektor PZOZ zwróci pieniądze do budżetu szpitala za przegrany proces z AHP,czy koszty nieudolności poniesie podatnik.

#70 ~ghty~

~ghty~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:16:19

Oto link do ciekawego artykułu co wytropili dziennikarze śledczy RMF w Starachowicach - afrea może mieć kilka wątków.
Zamieszczam link.: http://polskalokalna...1687401,230?t=1

#71 ~fhgyt~

~fhgyt~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:17:03

http://polskalokalna...1687401,230?t=1

#72 ~hiszpańska_czapka~

~hiszpańska_czapka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:20:58

Niedawno pisze się razem, nieuku !!! Jak się chcesz popisywać na forum najpierw naucz się pisać !!!

Rzeczywiście narobiło się...;]

#73 ~hiszpańska_czapka~

~hiszpańska_czapka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:34:03

A zatrzymany biznesmen to prawdopodobnie jej dziadek.

exactly.

#74 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 19:35:28

Jak jestem sędzią to nie moge sądzic nikogo z rodziny, tak samo Pan Marszałek Jarubas - nie może zatwierdzac projektów unijnych swojej żony - to nieetyczne ale przecież w PSL to wszyscy mają prace - co nie inteligencie ?

Jaki ty mądry jesteś. No i inteligentny. Jakby Jarubas chciał zatwierdzać każdy projekt sam, to doba musiałaby mieć 100 h. Ma ludzi od tego, ale to dla ciebie chyba jest za trudne. A tak na marginesie, to wali mnie kto jest u władzy, bo i tak wszyscy nas okradają.

#75 ~kolorowy~

~kolorowy~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:15:21

Zatrzymanie moim zdaniem polityczne. Wybory się zbliżają. Osobiście nie mieszkam w Starachowicach ale przyznaje że się zmieniły na dobre. Widać Gospodarza tego miasta. Jak kiedyś byłem w mieście to budynki szare , zaniedbane a teraz z daleka widać postęp.Miasto zadbane za tego włodarza. Ale przeciwnik atakuje. Uważać trzeba!!

Nie masz kolego bladego pojęcia co jest kompetencją władz szmorządowych.Kolorowe budynki to prywatne pieniadze wspólnot mieszkaniowych i wara innym od tego, a zwłaszcza prezydentowi.Nikt nie pomaga wspólnotom w niczym co robią i tyle.Z daleka od naszej mieszkańców prywatnej kasy.

#76 Marek Materek

Marek Materek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:37:18

@kolorowy

Takie wrażenie ma także wielu mieszkańców Starachowic. Wśród moich znajomych i rodziny było wiele osób, które popierały Prezydenta Bernatowicza bo widziały że "coś się dzieje". Widziały, że miasto się zmienia, że wykonywane są mikro inwestycje, że o wygląd miasta zaczęto dbać. Nie patrzyli przy tym na inne działania Prezydenta Miasta.

Co do wyglądu budynków - masz całkowitą rację. W większości przypadków jest to tylko i wyłącznie zasługa mieszkańców wspólnot mieszkaniowych, którzy podejmowali decyzje o remoncie swojego budynku.

W Skarżysku powiat przystąpił do kompleksowego projektu termomodernizacji budynków należących do powiatu - szkół, starostwa etc. W Starachowicach taki kompleksowy projekt nie powstał. Wykonywane są remonty poszczególnych placówek.

#77 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:42:22

Brak totalnej wiedzy!!!! Zarządach Wspólnotami Mieszkaniowymi!!!
To , że mamy w Starachowicach bloki , które barwami zdobią Starachowice to proszę mi wieżyc wyłaczną zasługa Zarządców i mieszkańców.

#78 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:43:56

Może Pan Materka opisał by tych Materków z Suchedniowa co opanowali wszystkie szkoły w Suchedniowie i Skarżysku-Kamiennej - bardzo nieciekawi ludzie ! A Pan Materka - działał dla Pani Róży Thun, kiedyś młody człowieku była taka Pani Róża Luxemburg - też chciała zjednoczonej Europy ! I jeszcze jedno - Czy Pan Materka nie znał Pana Wojtka ?

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:01:54

"Szanowni Państwo
Chcę Państwu serdecznie podziękować za powierzone mi cztery lata temu zaufanie podczas wyborów samorządowych. Dziś patrze na miasto Starachowice z podniesioną głową. Wiem, że dzięki wspólnej wymianie doświadczeń, wsłuchując się w Państwa oczekiwania mogłem dokonać decyzji zmieniających Naszą Małą Ojczyznę. "

To cytat z profilu Pana Wojciecha B na Facebooku.

Również chcemy podziękować za zmianę naszej małej ojczyzny, Starachowice znowu słynne na całą Polskę.

#80 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 21:12:24

Dzisiejszej nocy w tym mieście i okolicznych miejscowościach wielu nie będzie mołgo spokojnie spać ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych