Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
208 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~JAAA~

~JAAA~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:42:03

do każdej gminy naszego powiatu powinno zawitać CBA i sprawdzić panujące układy rodzinne. Nepotyzm szerzy się bezkarnie. Babcia siedzi na stołu 5 lat dłużej niż powinna, bo w tym czasie wnusi/ wnuczek skończy szkołę i przejmie posadę babuszki... Cyrk nie kraj...

#22 ~wera~

~wera~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:49:34

To działanie CBA to prawdopodobnie działanie na zamówienie polityczne - uderzenie w PIS-owskiego prezydenta w świętokrzyskiem ! To haniebne ! Dlaczego CBA nie zajmuje się lewym zatrudnianiem osób, przetargami w województwie świetokrzyskim czy mazowieckim ? Panowie z CBA ten kraj jak w Starachowicach wygląda wszędzie w Polsce ! A wy to robicie igrzyska dla ludzi ! Dalej podpowiadam - burmistrz gdzieś na południu mazowieckiego bierze łapówkę ale mieszkanie czy dom w Łodzi, Warszawie czy w górach kupuje na dziecko, które ma 20 lat ! A te oświadczenia majątkowe to możecie sobie w dupę wsadzic, bo kase za łapówki lokują na osoby trzecie. Dlaczego CBA nie sprawdza nazwisk w urzedach ? Bo chyba by się sami umoczyli ! Niech CBA poda do publicznej wiadomości nazwiska wszystkich z rodzin w kielach czy radomiu ! Dlaczego tego nie robią ? Ludzie zadajcie sobie to pytanie ?

#23 ~wera~

~wera~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:51:38

CBA do roboty - lewe zatrudnianie, lewe przetargi, ktoś był jest radnym - a ktoś z rodziny już pracuje w jakimkolwiek urzędzie ! CBA róbcie porządek w całej Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:57:32

Wybory idą, więc CBA musi wykonać jakieś pilne zlecenia od rządu. A Bernatowicz kojarzony jest z PiS, choć ostatnio popiera PSL... :)
Ciekawe, że wszystkie "afery korupcyjne" opozycji zawsze są wykrywane tuż przed wyborami. Gdzie my żyjemy, czy to jeszcze Białoruś, czy też już Korea Północna??? :excl:


Jakim zagrożeniem dla rządu jest Pan Bernatowicz - człowiek znany głownie w Starachowicach? Wiele razy czytaliśmy o dziwnych nominacjach w spółkach miejskich.To był wymysł , czy rzeczywistość? Tak się przyjęło, że osobom ze "świecznika" wolno wszystko, że jak są na eksponowanym stanowisku, zyskują prawo do dowolnego działania, nie licząc się z nikim i niczym. Prezydent nie może robić co mu się podoba, ale postępować zgodnie z obowiązującym prawem. On sprawuje władzę, a nie jest właścicielem.Szkoda, że niektórzy nasi rządzący o tym zapominają. Moim zdaniem jeżeli kogoś zatrzymano, to zrobiono to na podstawie jakiś dowodów. Coś musi być na rzeczy.Poczekamy zobaczymy.Nie mniej jednak , jeżeli okaże się niewinny, to i tak smród pozostanie.Szkoda, że Starachowice, co i rusz, poznajemy głównie z kolejnych afer i skandali.

#25 ~Tytus~

~Tytus~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 12:57:42

Woda sodowa uderzyła do głowy! Aż dziw że tak zauroczył starachowiczan ;> Jego przypadek pokazuje jak łatwo jest otumanić ciemny lud :D

#26 ~wera~

~wera~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:00:34

CBA bądźcie godnymi następcami takich bohaterów jak Łupaszka, Pilecki czy Ponury - oni oddali życie za wolną Polskę ! Sprawdźcie nazwiska osób w urzędach, agencjach rolnych, armirach itd. - wszedzie układy w zatrudnianiu i przetargach - wypalajcie korupcje gorącym żelazem !

#27 ~wera~

~wera~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:14:34

Pytanie do CBA - dlaczego nie robicie tego porządku w Polsce na co dzień - tak jest w całej Polsce - jak już pracują 2 rodziny w urzedzie to już jest układ, jak przedsiębiorca z terenu zawsze wygrywa przetargi to chyba to też jest dziwne. Dziwne jest też w pewnym miescie - burmistrz bzyka wszystkie baby - sekretarki - sam ma 60 lat a bzyka 20-latki u niego zatrudnione. A ksiądz proboszcz firmuje takiego łajdaka. Brak księży typu wizjonerów - krytykujących zwierzęcych kapitalistów. A teraz wszystkie miasta Polscy durnie od Zakopanego po Hel są odnawiane za pieniądze z Unii Europejskiej - idzie kasa z Zachodu - z przetargu bierze się działke i heja. Polacy nie bądźCi GŁUPCAMI - jak chłop dostał by kase to też by budował basen czy stadion. Wyrok jednak nie wydaje CBA - tylko niezawisły sąd.

#28 ~kwks~

~kwks~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:22:26

96tys zł korzyści majątkowej podobno sobie przyjął...

#29 ~pollux~

~pollux~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:29:31

To, że miasto wydaje mnóstwo pieniędzy na promocję "do wewnątrz". Na "Pikniki z Prezydentem Miasta" itp. uważałem za błąd. Te pieniądze można było przeznaczyć na przygotowanie terenów pod inwestycje, promocję miasta wśród potencjalnych inwestorów. Tak by w efekcie końcowym stworzyć nowe miejsca pracy, których w Starachowicach brakuje.


Marku Materku, coś Pan komentujesz tak jakbyś nie znał realiów miasta. Zmiany można kontynuować, jeśli ma się z czego je robić. Ale nieumiejętność pozyskania inwestorów, czy przygotowania i sprzedaży terenów niedających się sprzedać od dłuższego czasu, to "zasługa" również byłego viceprezydenta (i jeszcze wcześniejszego prezydenta a obecnego vice - wyłączając sprzedanie działek na carrefoura i przed urzędem miasta na supermarket).

Czy masz informacje ileż to pieniędzy poszło na promocję "do wewnątrz"? I ile stanowiło to procent w budżecie i jak to wygląda na tle innych - porównywalnych, jak również nieporównywalnych - miast? Rzeczywiście tych festynów było sporo, ale wydaje się, że podchodzisz do sprawy na tyle rzetelnie, że takie informacje nie są Ci obce, bądź dosyć łatwe do przygotowania i upublicznienia.

#30 ~Maryna~

~Maryna~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:36:40

Jacku nie wprowadzaj w błąd ludzi ,którzy te Twoje głupoty czytają.

Jeżeli chodzi o Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodach to 2 Panie Radne , które zostały wybrane przez mieszkańców, pracują tam od ponad 15 lat., /a nie były zatrudniane jak zostały radnymi, są to osoby z ponad 30 letnim stażem pracy./Jedna z Pań Radnych startowała z Własnego Komitetu Wyborczego, a nie jak błędnie podajesz cytuję:" z ekipy Wójta Przygody".

Jeżeli już coś piszesz to podaj rzetelne informacje , a nie oczerniaj publicznie.

#31 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:53:02

pis znów pokazał nam swoje prawdziwe oblicze.

#32 ~"stara baba"~

~"stara baba"~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 13:58:33

Piszą tu stare niekompetentne baby,które bez kwalifikacji chciałyby siedziec za biurkiem i nic nierobić i za to pieniążki otrzymywać tak jak 20 lat temu sie siedziało, zazdrosne o młode i wykształcone dziewczyny,dzięki którym urzędy zaczynają funkcjonowac tak jak już dawno powinny.


"Stare baby" mają wypracowane emerytury. Nie wiem, czy ty młoda ,zdołasz wypracować świadczenie, bo za kilka lat będą jeszcze młodsze od ciebie, lepiej wykształcone, piękne i przynajmniej dobrze wychowane. Ty , pannico z pewnością skończyłaś podrzędną , płatną uczelnię w jakiejś pipidówie i nawet nie nauczyli cię szanować ludzi. Jeżeli wszyscy urzędnicy są tacy jak ty, to zaczynam się bać. Więcej pokory, o kulturze nie wspomnę.
Ps. Pisownia zamierzona. O młodą dziewczynę mogłabym być zazdrosna, gdyby mój mąż uganiał się za "spódniczkami", a tak to mi jest obojętne jaka urzędniczka załatwia moją sprawę.Ona jest dla petenta, a nie odwrotnie, a kompetentna to ty będziesz jak popracujesz jeszcze kilka lat. Uważaj jednak ,żeby jakaś niewychowana nie nazwała ciebie wtedy, starą babą!!

#33 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:10:25

Starachowice to jest jeden wielki syf. Nie zdziałasz nic jeśli nie masz znajomości, czy w UM czu PUPie. To samo jest w okolicznych gminach. Radziłbym przyjrzeć się gminie Pawłów, gdzie wszystkie stanowiska w urzędach czy szkołach obsadzone są rodziną, bądź bliskimi znajomymi wójta, a więksi przedsiębiorcy są zwolnieni jakimś cudem z podatków. Że też jeszcze nikt się nie dopatrzył żadnych nieprawidłowości...

W Pawłowie cuda się dzieją , jeden z radnych PSL nie dość, że ma własną firmę transportową której posiadania nikt mu nie może zabronić , to na dodatek pobiera rentę chorobową i diety za sprawowanie mandatu radnego.Pytam gdzie tu sprawiedliwość ? Ilu w tym kraju jest takich którzy muszą żyć z samej renty 400 czy 500 zł, a tu w dupach się przewraca. Uważam ,że skoro cwaniak ma działalność gospodarczą , to jest zaradny i ma z czego żyć i nie powinien wyciągać jeszcze rąk po daninę, jaka bez wątpienia jest renta chorobowa.
Tyle ,ze jest zaprzyjaźniony mocno z Wójtem , to wiele może załatwić ;) ;) ;)
W całym kraju niestety rządzi układ i mamy jak mamy.

#34 ~Meluzyna~

~Meluzyna~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:11:38

Może chodzi o to, że młode potrafią szeroko rozkładać nogi i dlatego takie kompetentne ;)

#35 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:16:19

Ciekawe czy to ,że nazwisko radnego rencisty z Pawłowa jest takie samo jak zatrzymanej urzędniczki ze Starachowic to przypadek ?

#36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:20:08

Proponuje utworzyć komitet w sprawie przeprowadzenia referendum na temat odwołania Prezydenta Starachowice.
Kto jest za?

#37 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:21:28

Ja

#38 ~Meluzyna~

~Meluzyna~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:24:01

Jeśli ma odrobinę honoru, sam się zrzeknie urzędu prezydenta. Jesli nie - REFERENDUM!!!

#39 ~WERA~

~WERA~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:30:38

Niech CBA wyjasni kto wykupił grunty na obwodnice Szydłowca.

#40 ~ttt~

~ttt~
 • Goście

Napisano 29 sierpień 2011 - 14:36:10

Czy prawdą jest że Marszałek Jarubas zatwierdza projekty unijne i dotacje czyli pieniądze swojej żony - zatrudnionej w Urzedzie Gminy Miedziana Góra ? Czy prawdą jest, że Pan Jarubas - młodszy brat marszałka dostał pracę Szefa Urzędu Pracy w Busku Zdroju ?Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych