Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

208 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~zetka-eska~

~zetka-eska~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 14:38:25

Niestety Marku piszą tu o Tobie szczerą prawdę :/, a ta boli, oj boli, co :/?
Kto włazi działaczom zakłamanej, fałszywej i już niebawem przegranej Platformy w d.... , jak nie Ty Marku:/?
Kto pracuje (jeżeli to można nazwać pracą) w Biurze Tej Partii i wszędzie się promuje nie mając żadnej wiedzy ani doświadczenia :/?
Kto jedyne doświadczenia ma z Biura , nie mającej programu ani nic do zaoferowania wyborcom Platformy, i z firmy rodziców w Suchedniowie:/?
Kto studiuje na byle jakim kierunku i to zaocznie, a uważa się za Bóg wie kogo, z niesamowitą wiedzą, której faktycznie nie posiada:/?

Coś ty Rafał taki delikatny i zasadniczy; nazywaj go po imieniu: leser, buc i picer.

#202 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 15:05:05

kandydujacy do Sejmu praworżądny i sprawiedliwy agent Tomek na pewno odpowiedziałby ci tak:ostrożnie z tymi dowodami, wystarczy poczytać np dzisiejszą Gazetę Wyborczą cyt: "..... - Nie dawałem prezydentowi żadnych łapówek i do niczego się nie przyznałem. ....... - mówi "Gazecie" Marian S., biznesmen zatrzymany przez CBA razem z prezydentem Wojciechem B. ...." a jeszcze kilka dni temu Echo mamiło nas informacjami które nie dawały cienia wątpliwości: cyt: ...Wcześniej sąd wydał decyzje w sprawie 69 letniego przedsiębiorcy z powiatu starachowickiego, który przyznał się do stawianych przez prokuratorów zarzutów. Przypomnijmy zarzucono mu wręczanie łapówek... do wczoraj wielu po przeczytaniu wszystkich gorących niusów w Echu uważało że wszystko jest jasne i pewne a tu okazuje się że nie całkiem i nie do końca. Teraz Echo jakby ucichło, dotychczas wszystkie niusy były na bieżąco albo i szybciej a teraz kiedy się okazuje że pewniki tak mocno wytłuszczone przez Echo mijają się z prawdą to nastała cisza???

Oczywiście wyrwany przez Ciebie z kontekstu artykułu fragment, może poddawać w wątpliwość zasadność zatrzymania Pana B, jednakże przypominam ,że decydujący o tym fakcie Sąd, nie składa się z samych dyletantów , ponadto znacznie bogatsza w fakty, jest wiedza osób decydujących o zastosowaniu sankcji.

#203 ~baltowcom~

~baltowcom~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:10:19

Znajomi donieśli mi, że jakieś głupoty na mój temat tu ktoś pisze i prosili bym odpowiedział. Ale, że już do tego przywykłem postanowiłem nie odpowiadać.

Tym bardziej, że jest to jedna osoba ukrywająca się pod różnymi nickami.

Pozdrowienia!

Czegoś nie zrozumiałem chyba,a mianowicie po coś ten post wogóle napisał?!Wyglądasz na normalnie,a tu... gdzie sens i jakakolwiek logika w Twoim poście?!O co w nim chodziło?!
HOME - Bałtów - baltowcom

#204 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:20:56

Czegoś nie zrozumiałem chyba,a mianowicie po coś ten post wogóle napisał?!Wyglądasz na normalnie,a tu... gdzie sens i jakakolwiek logika w Twoim poście?!O co w nim chodziło?!
HOME - Bałtów - baltowcom

W jego wypowiedziach nie doszukasz się logiki, ale pamiętaj postanowił nie odpowiadać i tyle ;-) tak jak Dykiel w Rozmowach Kontrolowanych co rzuciła palenie.

Ja tam lubię poczytać jego wypowiedzi jest niezła brecha przy piwie jak o tym opowiadam, ma dzieciak marzenie zostać wielkim politykiem więc nie ma sensu mu przeszkadzać.
My zwyczajni musimy się jednak kilku umiejętności w życiu nauczyć bo nie każdy może brać kasę za lanie wody, ktoś jednak musi zarabiać i płacić na nich podatki.

#205 Marek Materek

Marek Materek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:27:49

@Zyta

Moja ocena nie dotyczyła zmian jakie w ostatnich latach nastąpiły w Starachowicach. Chyba już to pisałem, że nowe inwestycje mnie również cieszą i je doceniam.

Nie powtarzam słów "naszego posła". Określenia "Afera pod Patronatem Prezydenta Miasta" użył jako pierwszy mój kolega, ja proponowałem by zaszczepić to określenie zamiast nazywania sprawy "Aferą Starachowicką". Następnego dnia Poseł Lipiec zaczął używać tego określenia publicznie.

Pozdrawiam

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 09:07:17

W jego wypowiedziach nie doszukasz się logiki, ale pamiętaj postanowił nie odpowiadać i tyle ;-) tak jak Dykiel w Rozmowach Kontrolowanych co rzuciła palenie.

Ja tam lubię poczytać jego wypowiedzi jest niezła brecha przy piwie jak o tym opowiadam, ma dzieciak marzenie zostać wielkim politykiem więc nie ma sensu mu przeszkadzać.
My zwyczajni musimy się jednak kilku umiejętności w życiu nauczyć bo nie każdy może brać kasę za lanie wody, ktoś jednak musi zarabiać i płacić na nich podatki.

No własnie, trafnie to ująłeś.
Chciałbym jeszcze nawiązać do postu Rafała; otóż dzisiaj to żadna filozofia studiować zaocznie na takiej czy innej prywatnej "sorbonie", a nawet panstwowej uczelni. Nasuwa sie jednak inne pytanie, kto temu bucowi dał maturę.

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 11:42:26

No własnie, trafnie to ująłeś.
Chciałbym jeszcze nawiązać do postu Rafała; otóż dzisiaj to żadna filozofia studiować zaocznie na takiej czy innej prywatnej "sorbonie", a nawet panstwowej uczelni. Nasuwa sie jednak inne pytanie, kto temu bucowi dał maturę.

w II LO

#208 ~zyta g.~

~zyta g.~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 20:33:51

Centralne Biuro Antykorupcyjne wkroczyło do spółek komunalnych i urzędów w Starachowicach. Jak dowiedział się reporter śledczy RMF FM, agenci CBA zabezpieczają dokumenty w siedzibach kilku miejskich spółek. Ma to związek ze śledztwem w sprawie korupcji w tym mieście. W tymczasowym areszcie jest już prezydent tego miasta. Według ustaleń naszego reportera, obciążają go co najmniej dwie osoby ze ścisłego kierownictwa spółek. Wojciech B. miał przyjąć łącznie 96 tys. złotych łapówek.
Funkcjonariusze CBA szukają przede wszystkim dokumentów i faktur związanych z przekazywaniem środków finansowych pomiędzy spółkami a Urzędem Miasta. Według ustaleń naszego reportera, agenci CBA interesowali się też klubem sportowym, z którym powiązani są członkowie rodziny prezydenta Starachowic. Prowadzący sprawę prokuratorzy potwierdzają te informacje. Mogę potwierdzić, że trwa intensywne śledztwo. Zabezpieczona jest dokumentacja, która jest poddawana analizie. Są to firmy związane z samorządem, dotyczą m.in. spółek komunalnych - wyjaśnia prokurator Piotr Kosmaty.

Według ustaleń naszego reportera, kolejne zatrzymania w sprawie korupcji w Starachowicach to tylko kwestia czasu.
Reklama
Artykuł pochodzi z kategorii: Polska
Przejdź na początek artykułu

Marek Balawajder
RMF FM

http://www.rmf24.pl/...cach,nId,358176

#209 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 14:12:53

Cwaniaczek,a ludzie jak zwykle uwierzyli w brednie.Przecież nie wyciagnał pieniedzy ze swej kieszeni(a jak widac przeciwnie-co tajemnica nie było) nie zerobił palnów "rewitalizacji"miasta,etc.To było przygotowane dłuuugo,wczesniej.I jeszcze to haniebne referendum.Jaja sobie roba z nas Ci "bez"Radni.To jakby pytac.Czy chcecie,aby łapówkarz nadal był szeryfem?Miejcei troche honoru i godności.Na referendum wyda sie kasę,a miasto jest solidnie zadłuzone,przez,m.in.hybione,bezsensowne inwestycje,frekwencja bedzie mała...kurde KPINA .Ale Wy panowie i panie RADNI macie szarego człowieka w głebokim powazaniu.Nie pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych