Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezydent Kiełb poleciał z Kociubą na wakacje i to samolotem!

olo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:39:34

Wczasy pod gruszą Kiełba i Kociuby!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:05:49

chyba dronem polecieli

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:33:48

Wstydu nie mają. I on - bo ma dzieci i żonę, i ona - bo wlazła z butami w czyjeś życie. I to butami z błotem!

#4 ~tbg~

~tbg~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:53:19

Wstydu nie mają. I on - bo ma dzieci i żonę, i ona - bo wlazła z butami w czyjeś życie. I to butami z błotem!

Jeżeli to prawda, to jest gorzej niż było w duecie Czaplińska-Mastalerz, czyli zwyczajnie mamy w urzędzie miasta zamiast fachowości przy naborze na najwyższe stanowiska - a takim jest stanowisko naczelnika - kryterium łóżkowe,

Za podobne rzeczy Karapyta chodził w kajdankach.

Co na to Kamil - szef rady tego grajdoła?

Zachowa się z twarzą czy dalej będzie udawał - za stanowiska wicków, że nie widzi tego co się dzieje?

#5 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:31:54

Pierd...liły pierd...lą i pierd...lic sie dalej beda takie juz zycie urzednika zero stresu nie maja nic na glowie wypija kawe podrapia sie po jajkach i mysla gdzie tu zakutac ot to cala prawda o urzd..ikach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:58:24

Pierd...liły pierd...lą i pierd...lic sie dalej beda takie juz zycie urzednika zero stresu nie maja nic na glowie wypija kawe podrapia sie po jajkach i mysla gdzie tu zakutac ot to cala prawda o urzd..ikach.

to przynajmniej wypoczna bo ostatnia sesja edukacyjna bardzo ich zmeczyla

#7 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 20:47:40

Wieczorem widziałam Kociubę na mieście , coś mi to nie pasuje. Masztalenko kolejną prowokację szykuje? Oj nieładnie miszczu

#8 ~Columbo~

~Columbo~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 21:37:27

Też mi prowokacja - żałosne obrzucanie gównem z nadzieją, że może trochę się przyklei...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:19:20

to po prostu hejterzy opłacani przez przeciwników za obrzucanie błotem na forach!! nie złą kase z tego mają ostatnio w tv było o tym nawet 2,5 zł za post !!! tyle w temacie

#10 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:48:26

Poleciał " i to samolotem" , a czym miał niby polecieć na miotle ? :-)

#11 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 07:14:06

Dzień dobry, wczoraj widziałem Panią Jolę na Dzikowie. Dziękuję. Naprawde ludzie zastanówcie się co piszecie....

#12 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 07:20:03

Dzień dobry, wczoraj widziałem Panią Jolę na Dzikowie. Dziękuję. Naprawde ludzie zastanówcie się co piszecie....

Bajki na dobranoc :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:50:16

Poleciał " i to samolotem" , a czym miał niby polecieć na miotle ? :-)

Ha! Jolka to tylko do lotów na miotle sie nadaje. I w przenośni i w rzeczywistości!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:53:06

Ha! Jolka to tylko do lotów na miotle sie nadaje. I w przenośni i w rzeczywistości!

A skąd wiesz? Pozory czasem mylą

#15 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:40:59

To prawda!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 12:33:52

A skąd wiesz? Pozory czasem mylą

No weź przestań. Mówisz jakbyś nigdy babci kociubowej na oczy nie widział. Miotła to jej główny atrybut powinien być!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 12:45:57

No weź przestań. Mówisz jakbyś nigdy babci kociubowej na oczy nie widział. Miotła to jej główny atrybut powinien być!!!

A przecież Kiełb swoje rządy zaczynał od zamiatania i nawet z uśmiechem na twarzy fotografował się z miotłą, którą to niby zamiata po poprzedniku i wprowadza nowy porządek. Najwyraźniej bardzo do tego atutu władzy się przywiązał i hula dalej   

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 13:59:35

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. Hehe.

#19 ~tarnobrzezanin~

~tarnobrzezanin~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:37:29

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. H

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. Hehe.

Zastanawiam sie kto to mogl napisac?kobieta czy mezczyzna?plytkosc nie zna granic.........

#20 ~wrozbita zenek~

~wrozbita zenek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:40:42

Mam pewne info od Agnieszki B. 

Prezydent Grzegorz Kiełb wziął sobie tacierzyński i Naczelnik Edukacji Jolanta Kociuba wzięła sobie urlop. Wspólnie polecieli na wczasy za granicę. W/w wpisy, że Jolanta była widziana wieczorem itp pochodzą od Donki, która ma za zadnie pisać i rozmydlać temat i od samych zainteresowanych w temacie. 

Takiego prezydenta wybrało 11 tys osób. Niech sami sobie odpowiedzą na kogo głosowali i wyciągają wnioski na zaś. 

a ja mam wiesci od wrozboty Zenka J. Brzmia one tak,,za dni kilka rozum zostanie CI odjety,wiec wykonaj wazny manewr,pozalatwiaj sprawy urzedowe ,bo po potem zostanie smiech przez lzy.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: olo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych