Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezydent Kiełb poleciał z Kociubą na wakacje i to samolotem!

olo

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 17:39:34

Wczasy pod gruszą Kiełba i Kociuby!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:05:49

chyba dronem polecieli

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:33:48

Wstydu nie mają. I on - bo ma dzieci i żonę, i ona - bo wlazła z butami w czyjeś życie. I to butami z błotem!

#4 ~tbg~

~tbg~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 18:53:19

Wstydu nie mają. I on - bo ma dzieci i żonę, i ona - bo wlazła z butami w czyjeś życie. I to butami z błotem!

Jeżeli to prawda, to jest gorzej niż było w duecie Czaplińska-Mastalerz, czyli zwyczajnie mamy w urzędzie miasta zamiast fachowości przy naborze na najwyższe stanowiska - a takim jest stanowisko naczelnika - kryterium łóżkowe,

Za podobne rzeczy Karapyta chodził w kajdankach.

Co na to Kamil - szef rady tego grajdoła?

Zachowa się z twarzą czy dalej będzie udawał - za stanowiska wicków, że nie widzi tego co się dzieje?

#5 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:31:54

Pierd...liły pierd...lą i pierd...lic sie dalej beda takie juz zycie urzednika zero stresu nie maja nic na glowie wypija kawe podrapia sie po jajkach i mysla gdzie tu zakutac ot to cala prawda o urzd..ikach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 19:58:24

Pierd...liły pierd...lą i pierd...lic sie dalej beda takie juz zycie urzednika zero stresu nie maja nic na glowie wypija kawe podrapia sie po jajkach i mysla gdzie tu zakutac ot to cala prawda o urzd..ikach.

to przynajmniej wypoczna bo ostatnia sesja edukacyjna bardzo ich zmeczyla

#7 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 20:47:40

Wieczorem widziałam Kociubę na mieście , coś mi to nie pasuje. Masztalenko kolejną prowokację szykuje? Oj nieładnie miszczu

#8 ~Columbo~

~Columbo~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2015 - 21:37:27

Też mi prowokacja - żałosne obrzucanie gównem z nadzieją, że może trochę się przyklei...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:19:20

to po prostu hejterzy opłacani przez przeciwników za obrzucanie błotem na forach!! nie złą kase z tego mają ostatnio w tv było o tym nawet 2,5 zł za post !!! tyle w temacie

#10 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 06:48:26

Poleciał " i to samolotem" , a czym miał niby polecieć na miotle ? :-)

#11 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 07:14:06

Dzień dobry, wczoraj widziałem Panią Jolę na Dzikowie. Dziękuję. Naprawde ludzie zastanówcie się co piszecie....

#12 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 07:20:03

Dzień dobry, wczoraj widziałem Panią Jolę na Dzikowie. Dziękuję. Naprawde ludzie zastanówcie się co piszecie....

Bajki na dobranoc :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:50:16

Poleciał " i to samolotem" , a czym miał niby polecieć na miotle ? :-)

Ha! Jolka to tylko do lotów na miotle sie nadaje. I w przenośni i w rzeczywistości!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 08:53:06

Ha! Jolka to tylko do lotów na miotle sie nadaje. I w przenośni i w rzeczywistości!

A skąd wiesz? Pozory czasem mylą

#15 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 11:40:59

To prawda!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 12:33:52

A skąd wiesz? Pozory czasem mylą

No weź przestań. Mówisz jakbyś nigdy babci kociubowej na oczy nie widział. Miotła to jej główny atrybut powinien być!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 12:45:57

No weź przestań. Mówisz jakbyś nigdy babci kociubowej na oczy nie widział. Miotła to jej główny atrybut powinien być!!!

A przecież Kiełb swoje rządy zaczynał od zamiatania i nawet z uśmiechem na twarzy fotografował się z miotłą, którą to niby zamiata po poprzedniku i wprowadza nowy porządek. Najwyraźniej bardzo do tego atutu władzy się przywiązał i hula dalej   

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 13:59:35

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. Hehe.

#19 ~tarnobrzezanin~

~tarnobrzezanin~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:37:29

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. H

Do władzy to najbardziej przywiązała się kociubowa. Ani granatem jej nie oderwiesz. Swoją drogą - kociubowa jest w separacji z mężem więc korzysta z niej ile wlezie. A pewnie wlezie kawałek. Hehe.

Zastanawiam sie kto to mogl napisac?kobieta czy mezczyzna?plytkosc nie zna granic.........

#20 ~wrozbita zenek~

~wrozbita zenek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 14:40:42

Mam pewne info od Agnieszki B. 

Prezydent Grzegorz Kiełb wziął sobie tacierzyński i Naczelnik Edukacji Jolanta Kociuba wzięła sobie urlop. Wspólnie polecieli na wczasy za granicę. W/w wpisy, że Jolanta była widziana wieczorem itp pochodzą od Donki, która ma za zadnie pisać i rozmydlać temat i od samych zainteresowanych w temacie. 

Takiego prezydenta wybrało 11 tys osób. Niech sami sobie odpowiedzą na kogo głosowali i wyciągają wnioski na zaś. 

a ja mam wiesci od wrozboty Zenka J. Brzmia one tak,,za dni kilka rozum zostanie CI odjety,wiec wykonaj wazny manewr,pozalatwiaj sprawy urzedowe ,bo po potem zostanie smiech przez lzy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: olo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych