Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezez Spółdzielni P. Zawadzak

Masz antenowy sieci komórkowe

177 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~gosc z e wspólnoty~

~gosc z e wspólnoty~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:26:13

Ja sie pytam gdzie te wyznaczone miejsce do dokarmiania bezdomnych zwierząt o które tak wnioskowali, bo chcialabym dać pić i jeść LEGALNIE( :D ) nikomu i niczemu winnemu zwierzaczkowi??

prezes robi sie zimno w blokach nadchodzi jesien rób kontrole grzejników bo pózniej w tym roku dla ciebie będzie już za póżno

#162 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 10:24:55

prezes robi sie zimno w blokach nadchodzi jesien rób kontrole grzejników bo pózniej w tym roku dla ciebie będzie już za póżno

Czy można wiedzieć, o jaką kontrolę grzejników chodzi?

#163 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:45:14

Czy dużo osób chciało tego szlabanu z pilotem za 93 zl, który przecież niewiele da? Konsultowane było to może z jakimmiś mieszkańcami?
Jedna pięć dziesięć osób?

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:32:49

Bramka

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 19:26:52

Nikt

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:44

Czy dużo osób chciało tego szlabanu z pilotem za 93 zl, który przecież niewiele da? Konsultowane było to może z jakimmiś mieszkańcami?
Jedna pięć dziesięć osób?

Ja mieszkam tam i nic takiego nie słyszałam żeby ktos się kogoś pytał o zdanie. Pan prezes sam podejmuje decyzje za nas. A nie powinno tak być.

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:22

Ja mieszkam tam i nic takiego nie słyszałam żeby ktos się kogoś pytał o zdanie. Pan prezes sam podejmuje decyzje za nas. A nie powinno tak być.

Ja również nie wiem nic i nikt mnie nie pytał. Nic nie wiem o jakich konsultacjach, zebrania nie było. Za to brak możliwości wjazdu spowodował konieczność zakupu pilotów.

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:28

Ja również nie wiem nic i nikt mnie nie pytał. Nic nie wiem o jakich konsultacjach, zebrania nie było. Za to brak możliwości wjazdu spowodował konieczność zakupu pilotów.

Te piloty powinny być na koszt spółdzielni i rozdane mieszkańcom osiedla. Jeden pilot na mieszkanie. Jak ktoś by chciał więcej to wtedy by musiał zapłacić. W czynsz przecież płacimy za różne fundusze. A Pan prezes traktuje nas jak swoją własność i nawet się nie pyta o zgodę mieszkańców czy chcieli szlaban. Szok co się dzieje.

#169 ~Lokator~

~Lokator~
  • Goście

Napisano wczoraj, 08:23

Za to ze na parkingu pod blokiem parkuja pracownicy roznych instytucji to my mieszkańcy musimy płacic i to wcale nie małą sumę.0 godz. 17 parking jest w miarę pusty i dla mieskanów wcale nie brakuje miejsca.

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:51

Za pilot trzeba zapłacić 100 zł!!!!!!! Zrozumiałbym , jakby to była jakaś niewielka dopłata, ale 100?!!

#171 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:30

Za pilot trzeba zapłacić 100 zł!!!!!!! Zrozumiałbym , jakby to była jakaś niewielka dopłata, ale 100?!!

Przeciez nie musicie kupować pilota.
Co to jest 100zl za własną wygodę

#172 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:56

Jaka to wygoda? Przecież postawienie tego szlabanu nikomu nie zagwarantowało miejsca parkingowego. Jak chcieli szlaban stawiać to trzeba było parking powiększyć. I kwota 100zl za pilot jest bardzo wygórowana. Głupota która nic nie zmieniła tylko zapłacić trzeba bo może się uda samochód postawić.

#173 ~Janke~

~Janke~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:57

Obowiązkiem jest prezesa zapewnienie każdemu mieszkańcowi bloku klucza.Jak będzie stwarzać problemy to proszę napisać ja się tym zajmę

#174 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:32

Jaka to wygoda? Przecież postawienie tego szlabanu nikomu nie zagwarantowało miejsca parkingowego. Jak chcieli szlaban stawiać to trzeba było parking powiększyć. I kwota 100zl za pilot jest bardzo wygórowana. Głupota która nic nie zmieniła tylko zapłacić trzeba bo może się uda samochód postawić.

Jak będę chciała kupię sobie 3 piloty.
100zl to grosze.

#175 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:44

Obowiązkiem jest prezesa zapewnienie każdemu mieszkańcowi bloku klucza.Jak będzie stwarzać problemy to proszę napisać ja się tym zajmę
[/quote
Co zrobić gdy ieniądze na pilota zostały już wydane bo nie było wyjścia.Oni w tej spóldzielni myślą , co to jest 100 zł. Jakby to była złotówka. A nie prosiłem się o szlaban.

#176 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:47

I wymiana baterii co jakiś czas na swój koszt

#177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:08

Kup sobie i 10 kogo to obchodzi i tak ci miejsc nie przybędzie :D

#178 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:37

I wymiana baterii co jakiś czas na swój koszt

A bateria kosztuje 290zl
Ha ha
Na papierosy i wódkę masz,a na baterię i pilota Cię nie stać?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych