Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

154 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~piotrandrzej~

~piotrandrzej~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:04:41

KORONA BYŁA, JEST I BĘDZIE..BO KORONĘ TRZEBA MIEĆ W SERCU.

I nieważne czy będzie grać w ekstraklasie czy w 1. lidze. ....

W IV lidze bo po upadłości trzeba zaczynać od najniższej klasy rozgrywkowej

#102 ~stary koroniarz~

~stary koroniarz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:07:56

piotrandrzej

Proszę mi napisać ile w ciągu sześciu lat sponsorowania Korony przez UM odbyło się imprez na tym stadionie? Ile z tego tytułu wpłynęło do kasy klubu pieniędzy?

#103 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:08:16

w związku z zaistniałą sytuacją dla wszystkich radnych , którzy głosowali przeciw lub wstrzymali się od głosu z okazji Nowego Roku dla nich oraz ich rodzin wszystkiego najgorszego, a tak na marginesie jak trzeba mieć zryty beret by głosować na tych obciachowców z po i psl

#104 ~za akuku~

~za akuku~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:09:00

Po tej decyzji jedynym mądrym posunięciem jest referendum nad odwołaniem  Rady Miasta i do tego dojdzie zapewne w  najbliższym czasie.

#105 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:30:30

Ja jak każdy kielczanin z rodowodem uważam, że bardzo dobrze że likwidują ten klubik, już dawno ten antysemicki i homofobiczny klub powinien przestać istnieć.

Już po tym jak ta banda pół mózgów krzyczała na naszego premiera "donald matole twój rząd obalą kibole" i "raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę" powinni zlikwidować ten klub.

Ja głosowałem na PO i Panią Winiarską i jestem dumny że dotrzymują to co zapowiadali przed wyborami czyli że razem z PSL zlikwidują ten klub BRAWO

A najgorsze jest to jak porównują wydatki na ten klubik do wydatków na odbudowanie naszej historii czyli Synagogi. Wiedzcie że gdyby nie Żydzi nie było by Kielc a nawet Polski jaką obecnie mamy.

Wszyscy wielcy obecnej Polski są Żydami np Pan Michnik, pan profesor Bartoszewski, Pan Geremek, pan Walter, więc szacunek się należy .

#106 ~normalny wyborca~

~normalny wyborca~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:32:12

Referendum nad odwołanie RM bardzo proszę. Nie wcześniej niż 12 miesięcy od daty wyborów. Żeby było taniej i sprawiedliwiej od razu drugie referendum nad odwołaniem Prezydenta. Czekam na inicjatywę.

#107 ~yreek~

~yreek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:33:26

I dobrze, zaściankowe województwo...Polska powinna być podzielona na 4-5 dużych okręgów i gminy...i tyle a o ilu urzędników by się zmniejszył kraj..a po co tyle..wojewoda. marszałek. itp..

Czyli landów jak w Niemczech ?

#108 alexandra

alexandra

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:39:52

Referendum nad odwołanie RM bardzo proszę. Nie wcześniej niż 12 miesięcy od daty wyborów. Żeby było taniej i sprawiedliwiej od razu drugie referendum nad odwołaniem Prezydenta. Czekam na inicjatywę.

popieram!!!

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:41:47

życzę sobie aby KORANA spadła do jak najniższej klasy. I to w tym roku, aby wytrzeć noska, Panu L. , który ma katar.

#110 ~yrtu~

~yrtu~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:50:29

Ja jak każdy kielczanin z rodowodem uważam, że bardzo dobrze że likwidują ten klubik, już dawno ten antysemicki i homofobiczny klub powinien przestać istnieć.

Już po tym jak ta banda pół mózgów krzyczała na naszego premiera "donald matole twój rząd obalą kibole" i "raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę" powinni zlikwidować ten klub.

Ja głosowałem na PO i Panią Winiarską i jestem dumny że dotrzymują to co zapowiadali przed wyborami czyli że razem z PSL zlikwidują ten klub BRAWO

A najgorsze jest to jak porównują wydatki na ten klubik do wydatków na odbudowanie naszej historii czyli Synagogi. Wiedzcie że gdyby nie Żydzi nie było by Kielc a nawet Polski jaką obecnie mamy.

Wszyscy wielcy obecnej Polski są Żydami np Pan Michnik, pan profesor Bartoszewski, Pan Geremek, pan Walter, więc szacunek się należy .

No i co ci " wielcy Polacy" zrobili dla polski

#111 ~terminator~

~terminator~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 22:54:10

Głupia polityczna decyzja radnych! Nie ma w tym kalkulacji, bo każda złotówka wydana na Koronę generuje drugą złotówkę z transmisji i reklam. Duża część tych pieniędzy zostaje w Kielcach. Poza tym upadek Korony to likwidacja dziesiątków miejsc pracy...

o czym ty mówisz??? gdzie te złotówki??? jak by tak było klub nie miał by takie zadłużenia.. bo w poprzednich latach wpompowano w niego kilkanaście milinów złotych i ciągle mało??? to studnia bez dna.. Kielce załusgują na Koronę ale taka Korona nie zasługuje na Kielce, prezesem powinien być menadżer a nie koleś wąsatego.. nie wiem gdzie jest sprawiedliwość ale wierze że sie w końcu obudzi i dobierze sie do wąsatych tyłków, a Korona to dopiero początek....

#112 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:05:52

Czym różni się wspieranie sportu od ładowania kasy w teatr, filharmonię, straż miejską i tym podobne? Dlaczego jednym można zabrać a innym już nie?
Jeśli chcą oszczędzać to proszę bardzo, ale najpierw zaczniemy od zrównania pensji Radnych ze średnią pensją jaką ludzie zarabiają w Kielcach. Wtedy nie ma problemu.
Korona to symbol miasta (spójrz na herb Kielc) i ten klub jednoznacznie kojarzy się w Polsce z Kielcami! Wy radni jesteście tutaj dla Kielczan a nie odwrotnie! Wy jesteście tutaj na chwilę a Korona jest z nami od 1973 roku i tak ma pozostać. Gramy w ekstraklasie i tego trzeba bronić, bo nie ma lepszej promocji niż przez sport a 7 mln zł to niewielka cena za coś takiego. Tylko 15 miast w Polsce ma swoich reprezentantów w ekstraklasie, która jest dobrze promowana w całym kraju.

To ją chce od miasta 100 zł rocznie na bilety do kina i paczke chipsów

#113 ~FE~

~FE~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:40:25

KAZDY MECHER COS CHCE - lepiej zrobcie nam chodnik,lepiej ocieplcie nam bloki,bla bla bla ...a sami sobie zrobcie ,mieszkam w kielcach w domu jednorodzinnym i jako kielczanin mam sie tez domagac by mi go docieplili ,kostka wyłozyli -barany ktorzy patrza tylko na siebie!
A co z dzieciakami ktorzy chca latac na treningi do klubu, bo moja tam swoich idoli i chca byc tacy jak oni - zamknijcie im marzenia ,dajcie paczke chipsów z colą komputer i niech siedza cicho i rosna wszerz!
CZASAMI WSTYDZE SIE ,ZE TU MIESZKAM!

#114 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:52:16

nareszcie...powinni calkiem zlikwidowac ten klub jak i cala to niby pileczke dla dzieci.szkoda złotowki na to.pilka nozna to glupota

#115 ~P~

~P~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:54:25

KAZDY MECHER COS CHCE - lepiej zrobcie nam chodnik,lepiej ocieplcie nam bloki,bla bla bla ...a sami sobie zrobcie ,mieszkam w kielcach w domu jednorodzinnym i jako kielczanin mam sie tez domagac by mi go docieplili ,kostka wyłozyli -barany ktorzy patrza tylko na siebie!A co z dzieciakami ktorzy chca latac na treningi do klubu, bo moja tam swoich idoli i chca byc tacy jak oni - zamknijcie im marzenia ,dajcie paczke chipsów z colą komputer i niech siedza cicho i rosna wszerz!CZASAMI WSTYDZE SIE ,ZE TU MIESZKAM!

Idac twoim tokiem rozumowania to co kogo obchodzi co chca twoje czy kogos dzieciaki?? Druga sprawa to jak te dzieciaki maja byc pozniej takimi marnymi kopaczami jak ich idole to lepiej dac im tone chipsow , beczke coli - grubasy beda pewnie tansze w utrzymaniu niz te pseudo pilkarze.

#116 ~LEGIA WARSZAWA~

~LEGIA WARSZAWA~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 23:57:29

JA PIERDO..LEEEE WEJDŹ DO PIECA!!!!!

#117 ~oligarchowie~

~oligarchowie~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 00:12:23

Gwiazdorstwo tych kopaczy z Korony jest do potęgi z......., to co pokazali na ostatnim meczu nadaje się do kibla. Korona nigdy nie była i nie bedzie klubem na poziomie ekstraklasy. Popieram radnych.
,

#118 ~kielczanin~

~kielczanin~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 00:23:24

Chojnowski dzięki za doprowadzenie Korony do ruiny. Radnym się nie dziwię bo tyle lat się zgadzali na ten kabaret pseudo zarządu i w końcu puściły im nerwy. Jednak reakcja klubu to szantaż bo mówiąc o wycofaniu juniorów, seniorów i rezerw to ściema. To o czym mówią to absolutna likwidacja klubu a nie zwykłe wycofanie z rozgrywek. Nie wierzę, żeby miasta nie było stać na utrzymanie drużyny w III lidze.

Czy chcemy czy nie, nasze złote lata były za Kolportera a później to już tylko sztuczne utrzymywanie przy życiu czegoś co już samo nie dało by rady istnieć.

#119 ~uuuuu~

~uuuuu~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 01:02:36

Gwiazdorstwo tych kopaczy z Korony jest do potęgi z......., to co pokazali na ostatnim meczu nadaje się do kibla. Korona nigdy nie była i nie bedzie klubem na poziomie ekstraklasy. Popieram radnych.
,

masz rację z tym że miasto nie powinno i nie może łożyc na klub ekstraklasy ale w ostatnim meczu piłkarze grali tak jak im płacą czyli nic ją też do pracy bym nie chodził jak by mi nie płacili a jak bym przyszedł to bym tak pracował jak piłkarze korony grali w ostatnim meczu tylko nie mówcie oprawcy że honor czy też ambicja bo oni też mają rodziny i zobowiązania finansowe a z uwagi że traktowani byli jak święte krowy i płacono im zbyt wiele to się nauczyli żyć w luksusie pozdrawiam szczęśliwego nowego roku

#120 ~kub~

~kub~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 07:50:46

Już dawno temu powinni zamknąć to badziewie. Brawo dla radnych za odwagę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych