Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

154 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~qiqo~

~qiqo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:44:21

Piłkarzom należy się za całokształt a w szczególności za ten ostatni mecz kop w duuupsko, etatom w Koronie należy się za całokształt odesłanie do tej pani z peezelu co rządzi w Urzędzie Pracy, ja tam wiem jedno, gdyby były wyniki sportowe i organizacyjne to by się kasa znalazła zawsze, na takie walenie w bambus to nie ma mowy o kolejnej dotacji, jak to możliwe, że taka kaleka co nie umie kopnąć prosto piłki zarabia 50 tysięcy złotych, no jak??? Jak to możliwe, że prezesem był jakiś czubek co uciekł do USA??? Jak to możliwe, że do klubu zatrudniają kolejne etaty i to ludzi utopionych w korupcji??? Ten co nie sprzedawał i grał uczciwie teraz pracuje na straganie i handluje skarpetami a taki chooojek co kupował mecze wraca w glorii chwały??? To tylko jest możliwe w jakiejś kompletnej schizofrenii, to wszystko jest chyba załatwiane przy wódce, to nie jest możliwe żeby ktoś na trzeźwo to wymyślił!!!

#22 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:47:03

Radni postąpili źle. Nie wiem dlaczego wybrani przez nas przedstawiciele uważają, że na mecze chodzą tylko chuligani i kibole zadymiarze. Widocznie nigdy większość z nich nie była na meczu. Kielczanie to nie tylko kilka osób które ciągle piszą na forum.

jeśli to ma być klub zawodowych sportowców (bo takimi się mienią), to niech sami znajdą sponsorów, na tyle głupich by płacili za brak osiągnięć. dosyć już pieniędzy wyrwali z kasy miasta przez tyle lat. jak nie umieją grać to idzie zima - niech idą do śniegu, łopatą każdy potrafi machać.

#23 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:48:28

Kielce są częścią ekstraklasy piłkarskiej (tylko niewiele ponad 10 miast w Polsce ma swoich reprezentantów w ekstraklasie). To oznacza promocję miasta i zyski dla klubu na przykład z tytułu sprzedaży praw telewizyjnych. Naprawdę o 7 mln zł warto niszczyć coś takiego? Jak często mówiłoby się o Kielcach w ogólnopolskich mediach gdyby nie Korona i Vive? Rozumiem gdyby tu chodziło o 50 mln zł, ale ... 7 mln zł dla miasta to niewiele. Nic innego nie da miastu takiego rozgłosu jak sport.

#24 ~HBLLove~

~HBLLove~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:50:57

Wyremontowanie kilku chodników w mieście za te pieniądze nie zrównoważy Kielczanom takiej straty. Oni chyba nie rozumieją czym jest Korona dla Kielc.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 16:54:59

Dziadostwem

#26 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:03:29

Nareszcie!!! Wreszcie mamy radnych z prawdziwego zdarzenia!!! Tak trzymać!!! Dość kolesiostwa!!!

#27 ~rolh~

~rolh~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:04:15

qiqo 

Prawda jest taka ze jak by  placili zawodnikom   na czas ich wynagrodzenie to napewno wyniki byly by lepsze a tak to nie ma kasy nie ma gry proste ! za darmowa gre nie mozna od nich oczekiwac zeby  grali super 

Jak Lubawski taki za korona  jest to niech sam  z wlasnej kieszeni wybuli 

albo zrobice skladke  z miasta i okolic  dla korony 

#28 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:09:44

coście sku***syny uczynili z tą krainą?.....

#29 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:11:23

Nareszcie!!! Wreszcie mamy radnych z prawdziwego zdarzenia!!! Tak trzymać!!! Dość kolesiostwa!!!

jeb sie w gardło cwelu

#30 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:11:58

Brawo, są wieksze potrzeby w tym mieście niż utrzymywanie marnego klubu. Nie ma w kraju drugiego takiego miasta żeby z pieniędzy podatników utrzymywać klub kopaczy piłki. Jak ktoś chce przekażać swoje pieniądze to proszę bardzo a nie z pieniędzy publicznych takie rzeczy. Większość kielczan popiera Panią pani przewodniczaca.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:12:25

ku*** złamany

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:13:25

Brawo, są wieksze potrzeby w tym mieście niż utrzymywanie marnego klubu. Nie ma w kraju drugiego takiego miasta żeby z pieniędzy podatników utrzymywać klub kopaczy piłki. Jak ktoś chce przekażać swoje pieniądze to proszę bardzo a nie z pieniędzy publicznych takie rzeczy. Większość kielczan popiera Panią pani przewodniczaca.

goń sie cwelu

#33 ~qiqo~

~qiqo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:14:05

qiqo 

Prawda jest taka ze jak by  placili zawodnikom   na czas ich wynagrodzenie to napewno wyniki byly by lepsze a tak to nie ma kasy nie ma gry proste ! za darmowa gre nie mozna od nich oczekiwac zeby  grali super 

Jak Lubawski taki za korona  jest to niech sam  z wlasnej kieszeni wybuli 

albo zrobice skladke  z miasta i okolic  dla korony 

zawodnik to chyba jest imbecylem do entej potęgi jeżeli nie gra bo mu nie płacą na czas, kontrakt zawodnika jest ściśle powiązany z przyznawaniem licencji więc na dzień przyznawania licencji ma wszystko uregulowane, ja mogę mieć płacone zawsze w lutym wszystko jeżeli da mi mi szef 2400 zamiast 1200 co miesiąc, trzeba być idiotą żeby swojemu pracodawcy robić na złość o kibicach nie wspominam bo to dla nich zbędny dodatek jak widać, ja się już wyleczyłem z Korony 3 lata temu i dzisiaj więcej widzę, mogę już nawet na ich graniu zarobić u bukmachera, wystarczy chwila dedukcji i już wiadomo kiedy będą strajkowali a kiedy muszą wygrywać aby utrzymać ciepłe posadki, to sie od 3 lat kręci wokoło jednej melodii, jak najwięcej wyrwać kasy z tego klubu, kibice i wyniki nie mają tu żadnego znaczenia, kasa misiu kasa, dlatego należy ich wszystkich poszczuć psami

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:14:11

ku*** je***y

#35 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:15:34

Czym różni się wspieranie sportu od ładowania kasy w teatr, filharmonię, straż miejską i tym podobne? Dlaczego jednym można zabrać a innym już nie?

Jeśli chcą oszczędzać to proszę bardzo, ale najpierw zaczniemy od zrównania pensji Radnych ze średnią pensją jaką ludzie zarabiają w Kielcach. Wtedy nie ma problemu.

Korona to symbol miasta (spójrz na herb Kielc) i ten klub jednoznacznie kojarzy się w Polsce z Kielcami! Wy radni jesteście tutaj dla Kielczan a nie odwrotnie! Wy jesteście tutaj na chwilę a Korona jest z nami od 1973 roku i tak ma pozostać. Gramy w ekstraklasie i tego trzeba bronić, bo nie ma lepszej promocji niż przez sport a 7 mln zł to niewielka cena za coś takiego. Tylko 15 miast w Polsce ma swoich reprezentantów w ekstraklasie, która jest dobrze promowana w całym kraju.

#36 ~Kielczanin~

~Kielczanin~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:16:46

KIELCE miasto w KORONIE

WARA OD SYMBOLU TEGO MIASTA

#37 ~JaJo~

~JaJo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:16:59

No Jasne pomarszczyły się pupska bo w oczy zajrzało widmo utraty dobrze płatnych ( "z miejskiej kasy - czyli niczyjej" ) synekurek. Nie wciskajcie kitu ludziom, że źli Radni dokonali zamachu na wizytówkę Kielc, która wcale tak na prawdę nią nie jest.  Ile to już lat mydli się wszystkim oczy o tym mistycznym inwestorze ? Mozna powiedzieć, że oczekujemy tego dobroczyńcy jak Godota. Korona nie musi grać w tfu "Ekstraklasie" 

Potencjał Korony zarówno jako drużyny jak i Spółki został roztrwoniony po przejeciu przez miasto Kielce. Teraz pies z kulawą nogą nie chce na to spojrzeć, a co dopiero ktoś kto miałby wpakować w ten intertes kasę. Po igrzyskach w Barcelonie podobnie rozpier....no drużynę piłkarską, która zdobyła srebrny medal.

#38 ~ziko~

~ziko~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:17:21

Dziś zniszczymy klub KORONA, jutro WOJEWÓDZTWO przez oszołomów z PSL I PO.

#39 ~bogdan~

~bogdan~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:25:43

chodzicie do wyborów i głosujecie! Sobie na przekór! Kadencja władzy trwa cztery lata. Ile w tym czasie można zepsuć?! Miasto też jest zadłużone. Czy należy w takim razie je rozwiązać. Po ewentualnej likwidacji klubu zostaje stadion. więc  przeznaczyć go na bazary? Nie jestem kibicem więc jest to temat jakby obok mnie, wiem jednak że łatwo jest burzyć, trudniej budować a najtrudniej odbudować. Chciałbym poznać głosy miłośników piłkarstwa w Kielcach.

#40 ~qiqo~

~qiqo~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 17:28:30

Dziś zniszczymy klub KORONA, jutro WOJEWÓDZTWO przez oszołomów z PSL I PO.

Kto niszczy? Chyba ten co strajkuje, że mu nie płacą (4 miesiące - ale w lutym przed licencjami mu zapłacą wszystko co do grosza bo inaczej degradacja klubu z automatu jest) i ten co wyprowadza kasę na jakieś lewe wypłaty menadżerom i lewe kontrakty dla emerytów, ten co mnoży etaty w klubie i upycha, upycha aż urośnie kwota utrzymania do 21 milionów. Uczciwie to jest grać za kasę jaką się ma, Widzew i Cacek już pokazał jak się kończy podpisywanie zobowiązań nie do uregulowania. Nie sztuką jest zatrudnić kalekę za 50 tysiaków na miesiąc byle przygarnąć tantiemy, tak to każdy nawet menel spod śmietnika potrafiłby być prezesem klubu. Pisałem kiedyś, 2 lata temu, że prędzej czy później spadniemy, oby piłkarsko a nie jako bankrut. Jedziemy autostradą w kierunku bankrut zamiast uczciwie grać w lidze na jaką nas stać. Ja po degradacji za korupcję chodziłem na 1 ligę i byłem kibicem i było nas więcej niż teraz w ekstraklasie. Coś się skończyło jak w życiu i trzeba to przyjąć na klatę. Jak się mądrze przyjmie ciosy to jest szansa się szybko podnieść. Ale z takimi mądralami jak urzędasy to nie ma żadnej rozmowy, oni żyją w świecie komuny "czy się siedzi czy się leży". Jak każdą złotówkę jak zarobię to oglądam 5 razy bo ją szanuję i wiem że da mi kolejne 5 ale w Koronie przechlali ostatnie 3 lata w loży VIP.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych