Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezes Jarosław Kaczyński - wybitna postać i mąż stanu. Postać charyzmatyczna z klasą

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:28:55

Jarosław Kaczyński jest jedynym najskuteczniejszym politykiem ostatniego ćwierćwiecza. Może jest starym kawalerem. Może i zdziwaczałym. Może jest kurduplem... kartoflem... burakiem... ziemniakiem... selerem... Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny Lolo, młody, europejski, pachnący, elokwentny językoznawca, dobrze ubrany, dobrze ostrzyżony ...może mu "dowalić", przygadać, wyśmiać, wydrwić, zhejtować (modne słowo)... Ale... Ten facet WYKREOWAL 3 prezydentów i 3 premierów z sobą włącznie. NIE MA w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Jest Kaczyński i...dłuuuuugo nic. Choćby nie wiem jak gardłowali. Choćby nie wiadomo jakie garnitury i garsonki wkładali. Choćby i po 10 złotych zegarków zakładali niczym ruscy sołdaci, to przy tym kartoflu są ...NIKIM. Ten facet odcisnął swoje piętno na ostatnim 25 leciu jak nikt inny. Reszta to ...kwakwarakwy. Podręczniki historii za 50 lat będą pisały o Kaczyńskich. Nie będzie tam ani słowa o Millerze, Pawlaku, Sikorskim, Kopacz, czy...no właśnie... nawet mam kłopoty z wymienieniem potencjalnych konkurentów. Pójdą w zapomnienie jak przedwojenni premierzy i ministrowie. Pies z kulawa noga o reszcie nie wspomni. Dlaczego? Bo Jarosław Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Maz Stanu. To ktoś więcej niż polityk. To ktoś, kto potrafi zrealizować w praktyce swoja wizje i nie poprzestaje na gęganiu przed kamerami. Kaczyński to JEDYNY polityk, który nie bal się poddać obywatelskiej weryfikacji 10 lat temu podając rząd do dymisji. Może jest małym kurduplem ale...ma WIEEEEEELKIE jaja. Za takimi ludźmi zawsze w końcu idą miliony.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:47:48

Kaczyński jest sqrwiałym idiotą.

#3 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:48:06

Jarosław Kaczyński jest jedynym najskuteczniejszym politykiem ostatniego ćwierćwiecza. Może jest starym kawalerem. Może i zdziwaczałym. Może jest kurduplem... kartoflem... burakiem... ziemniakiem... selerem... Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny Lolo, młody, europejski, pachnący, elokwentny językoznawca, dobrze ubrany, dobrze ostrzyżony ...może mu "dowalić", przygadać, wyśmiać, wydrwić, zhejtować (modne słowo)... Ale... Ten facet WYKREOWAL 3 prezydentów i 3 premierów z sobą włącznie. NIE MA w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Jest Kaczyński i...dłuuuuugo nic. Choćby nie wiem jak gardłowali. Choćby nie wiadomo jakie garnitury i garsonki wkładali. Choćby i po 10 złotych zegarków zakładali niczym ruscy sołdaci, to przy tym kartoflu są ...NIKIM. Ten facet odcisnął swoje piętno na ostatnim 25 leciu jak nikt inny. Reszta to ...kwakwarakwy. Podręczniki historii za 50 lat będą pisały o Kaczyńskich. Nie będzie tam ani słowa o Millerze, Pawlaku, Sikorskim, Kopacz, czy...no właśnie... nawet mam kłopoty z wymienieniem potencjalnych konkurentów. Pójdą w zapomnienie jak przedwojenni premierzy i ministrowie. Pies z kulawa noga o reszcie nie wspomni. Dlaczego? Bo Jarosław Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Maz Stanu. To ktoś więcej niż polityk. To ktoś, kto potrafi zrealizować w praktyce swoja wizje i nie poprzestaje na gęganiu przed kamerami. Kaczyński to JEDYNY polityk, który nie bal się poddać obywatelskiej weryfikacji 10 lat temu podając rząd do dymisji. Może jest małym kurduplem ale...ma WIEEEEEELKIE jaja. Za takimi ludźmi zawsze w końcu idą miliony.

A mnie wsio rybka.

Obojętne jaki rząd, ja sam sobie w życiu daję rade.

Podatki się płaci, mniej więcej takie jak były, o ile nie liczyć opłat za media.

Jak mówię, mi jest obojętny rząd. Obojętne mi jaka partia rządzi niby.

Wychodzę z domu i nie widac ani rządu, ani partii ani nawet Polski. Normalnie nie widzę rano żadnej Polski ani wieczorem.

No nie ma.

#4 ~Antek wiecznie żywy~

~Antek wiecznie żywy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:50:40

A mnie wsio rybka.

Obojętne jaki rząd, ja sam sobie w życiu daję rade.

Podatki się płaci, mniej więcej takie jak były, o ile nie liczyć opłat za media.

Jak mówię, mi jest obojętny rząd. Obojętne mi jaka partia rządzi niby.

Wychodzę z domu i nie widac ani rządu, ani partii ani nawet Polski. Normalnie nie widzę rano żadnej Polski ani wieczorem.

No nie ma.

Chleb mam z piekarni, papierosy ze sklepu, a z Polski mam podatki.

Reszta jest moja.

#5 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:54:18

To pewne że za Kaczyńskiego papierosy wzrosły. Nie jest dobrze.

#6 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 05:58:22

To pewne że za Kaczyńskiego papierosy wzrosły. Nie jest dobrze.

ale, za Hitlera było gorzej, bo za szmugiel tytoniu można było dostać kulke w łeb.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:10:29

Kaczyński spoko gostek

#8 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:34:56

Kaczyński spoko gostek

Kurdupel jest, nie ma żony, nie ma dzieci. A ponadto nadal jest obowiązek meldunkowy jak za Cara.

#9 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:36:55

Kurdupel jest, nie ma żony, nie ma dzieci. A ponadto nadal jest obowiązek meldunkowy jak za Cara.

i ja miałbym się takiemu konusowi meldować gdzie jestem?

Takiemu wypierdkowi? Nieudacznikowi?

#10 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:37:28

Wypierdek !

#11 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:40:37

Wypierdek !

nogi ma zepsute to zaczyna się od głowy. Chory na nogi, na mózk, na władze.

Wypierdek !

#12 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:44:06

ma spier***onom głowe, spier***oną rodzine, spier***ony życiorys i chore ciało. kaleka umysłowy, wiecznie cierpiący z otwartą gębą coś krzyczy .

taki jest

#13 SzamanCow

SzamanCow

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2669 postów

Napisano 18 luty 2020 - 06:52:54

nogi ma zepsute to zaczyna się od głowy. Chory na nogi, na mózk, na władze.

Wypierdek !

Antek z Łękawy to co innego. Przesku***syn jest.

#14 ~historycy z IPN~

~historycy z IPN~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 06:57:40

ma spier***onom głowe, spier***oną rodzine, spier***ony życiorys i chore ciało. kaleka umysłowy, wiecznie cierpiący z otwartą gębą coś krzyczy .

taki jest

Potwierdzamy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 07:29:34

taki jest

Pocałuj go w kota pod ogon. Dobrze, że ty jesteś wybitny.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 08:22:48

Antek z Łękawy to co innego. Przesku***syn jest.

Szczekaj, szczekaj. Tyle ci zostało.

#17 ~Antek z Łękawy~

~Antek z Łękawy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 08:28:02

Pocałuj go w kota pod ogon. Dobrze, że ty jesteś wybitny.

Chory jest. W nogi mu się coś stało to znaczy że głowa zepsuta.

Ja póki co jestem sprawny i nie chodze po lekarzach. I przede wszystkim nie zbijam kapitału na śmierci brata.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 10:34:30

Powaliło was ? ! też znaleźliście temat do dyskusji  :o , i to o kim ? o tym Krwawym Karle ? facet nas wpakował w takie szambo że jeszcze nasze wnuki mogą w nim żyć i spłacać kasę którą sqrwysyn pożyczył dziś by was barany dęte po prostu kupić , jak niewolników na targu :wacko: .

#19 ~Prawdziwy polak~

~Prawdziwy polak~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 13:44:32

Jarkowi dajcie spokój on juź wysłał brata w misję niemożliwą ,rozwalił system sądowniczy w polsce ,skłucił społeczeństwo,prowadzi gospodarke do ruiny ma chore nogi i głowe . Jako chrześcijanin nastawiam drugi policzek Andrzeja dipy.

#20 klik

klik

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 2042 postów

Napisano 18 luty 2020 - 17:01:07

jestes kretynem. popierasz skorumpowane patologiczne sady POwskie. taka patologia ci pasuje widac wszo łonowa kichawy końskiej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych