Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent na gwiazdkę

święta prezent dlaniej dlaniego

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 vika250892

vika250892

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 09:28:14

Hej! Gwiazdka tuż tuż... co kupujecie? Zastanawiam się nad prezentem dla mojej 19-letniej siostry i nie mam pomysłu :( 

#2 nefran

nefran

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 21:33:47

ja klasycznie w tym roku dla sióstr :) ładne bukiety + miś + czekoladki, poczta kwiatowa  mi wszystko przywozi i gotowe, nie jestem szaleńcem żeby po galeriach łazić przed świętami xDDD

#3 ~rozmaryna~

~rozmaryna~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 13:31:00

Prostownica do włosów albo lokówka, hiciorem jest lokówka curl secret, w euro jest zestaw z prostownicą w bardzo kuszącej cenie. Jak kupisz siostrze to wszystkie przewinienia Ci wybaczy ;)  i na pewno będzie się cieszyć urządzonkiem przez długi czas

#4 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 17:25:10

U mnie będa to kosmetyki, jako dodatek do prezentu i na razie dla teścia mamy alkomat alkohit x60. W sumie sam nam go zasugerował, bo teściowie często kogoś goszczą lub sami gdzieś jadą, a lubią sobie wino łyknąć do obiadu czy słodkiego.

#5 ~Katka~

~Katka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 15:14:48

Kosmetyki to nawet fajny pomysł. Może znajdziesz coś dla siostry na doz.pl. Ja kupiłam mamie zestaw bioliq, ale wybór jest dosyć duży.

#6 ~sdfds~

~sdfds~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 13:23:57

Co kupujecie w tym roku? 

#7 brie

brie

Swojak

• PipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 13:38:56

No właśnie sama jestem na etapie kompletowania prezentów. jak na razie mam już prezenty dla dzieci, w paczkach dzieciaki znajda ksiązki do kolorowania plus mazaki. No i oczywisćie po książce do czytania. Zamiast słodyczy postanowiłam im sprawić owoce bo i tak maja na co dzień za dużo cukru

Większy problem mam z dorosłymi bo nie mam pomysłu na to co im podarować :P I prawdopodobnie zamówię skarpetki z Manymornings, ostatnio zamówiłam sobie kilka par i po prostu zakochałam się w ich wzornictwie. 

https://manymornings...ukty/najnowsze/

Zobaczcie sobie sami. 

Użytkownik brie edytował ten post 19 grudzień 2019 - 12:36:16

#8 tomacom

tomacom

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:03:52

Ja kupowałam ostatnio dla siebie z https://movino.pl/hulajnogi/ bardzo fajną hulajnogę, polecam ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: święta, prezent, dlaniej, dlaniego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych