Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent na dzień babci i dziadka

83 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 16:45:02

Dla dziadków ciśnieniomierz to idealny prezent. My w zeszłym roku pod choinkę w doz.pl Najlepsze są praktyczne prezenty, a z tego mogą korzystać oboje.

#62 drup

drup

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 08:57:34

Pewnie, że fotoksiążka. To grosze na Empik Foto, a jednak prezent taki, który przez każdą babcię będzie zapamiętany. Ciekawy, z historią, do którego się wraca. My również robimy fotokalendarze - tutaj również muszę powiedzieć, że za każdym razem wszystko jest w najlepszym porządku. I później przez cały rok coś takiego wisi na ścianie. Prezent trafiony? Zdecydowanie ! 

#63 mariolakrawiec

mariolakrawiec

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 22:48:49

Brzmi dosc oryginalnie.

#64 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:41:25

Polecam znaleść taki sklep ,w którym kupisz prezent zarówno dla jedno jak i dla drugiego. Dla babci możesz kupić włóczki czy druty a dziadek napewno ucieszy się z ciśnieniomierzu ;)

#65 ~jaratek~

~jaratek~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 08:54:11

A nie lepiej fotokalendarz? Też one są za grosze na Empik Foto i to będzie na pewno coś praktycznego. Robimy takie prezenty naszym dziadkom od kilku lat i zawsze mają one zastosowanie, więc po co mamy kombinować z innymi pomysłami? To się sprawdza, nie zamierzam niczego pod tym względem zmieniać. 

#66 Sayre

Sayre

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 15:12:26

Czy ja wiem ... Fotokalendarz to kiepska opcja. Jeśli dzieci są malutkie to jeszcze pomysł się broni, gdy Ty dajesz prezent w imieniu wnuków. Jeśli wręczasz jako wnuk to kiepska sprawa. Ja stawiam na coś bardziej użytecznego.Babci kupiłem buty rozgrzewające Beurera, dziadkowi matę masującą Medisana. Dobre opinie można poczytać o tych produktach, a nie kosztują tak dużo. Za buty dałem 150, za matę 170 zł, tutaj kupione https://www.sferis.p...Babci-i-Dziadka

W jednym sklepie,w więc i wysyłka w jednym koszcie

#67 vika250892

vika250892

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:42:26

Dla babci to biżuterię! Poczuje się wyjątkowa i piękna, a za każdym razem jak na nią spojrzy to przypomni jej się od kogo ją dostała ! np taka https://meikapearls....30-wersja-zloto

#68 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:47:08

Kilka fajnych pomysłów na prezent dla seniora znalazłam tutaj: hop-sport.pl/blog/jaki-wybrac-prezent-dla-aktywnego-seniora/. Prezenty są praktyczne i ciekawe ;)

#69 maxineeeek

maxineeeek

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:50:27

Dzień Babci i Dziadka to piękny dzień, który należy celebrować ;) Ja w tym roku postanowiłam kupić coś co będzie przy nich codziennie i jest przy okazji praktyczne ;) Dla dziadka mam skórzany porządny portfel, bo wiadomo mężczyźni uwielbiają takie gadżety, a dla babci mam piękną złotą bransoletkę ! Wszystko zamówiłam przez internet, polecam wam zajrzeć na stronę https://www.e-azur.pl/ może coś znajdziecie, jeżeli jeszcze nie macie pomysłu.

#70 patrycjazpoznania

patrycjazpoznania

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:50:53

Ja zawsze kupuje jeden  prezent droższy który się przyda zarówno babci jak i dziadkowi. W tym roku kupuje dziadkom ciśnieniomierz. Ja swój kupiłam na tej stronie https://www.ortezka.pl/cisnieniomierze
Może akurat komuś się przyda. Tam też jest osobna kategoria na górze gdzie są same prezenty które nadają  się na dzień babci i dziadka

Użytkownik patrycjazpoznania edytował ten post 10 styczeń 2019 - 11:51:42

#71 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:42:24

A jeśli dziadkowie są wysportowani, to może coś z tego poradnika   hop-sport.pl/blog/jaki-wybrac-prezent-dla-aktywnego-seniora/

#72 AdamAdam

AdamAdam

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 18:02:17

Ja Babci i Dziadkowi niedawno podarowałem  kosze delikatesowe i byli bardzo zadowoleni :) Uważam, że to ciekawe prezenty i jest spory wybór... w sumie to każdy lubi czekoladki i jakieś lepsze kawy czy herbaty

#73 adelas

adelas

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 10:29:19

Świetnym pomysłem może być spersonalizowana odzież lub kubek. https://zaprojektuj-koszulke.pl ten kreator pozwala stworzyć takie rzeczy. Jest intuicyjny i prosty w obsłudze a jego możliwości bardzo duże

#74 ~dominika33~

~dominika33~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 13:22:04

W Polo wczoraj widziałam fajne zestawy kosmetyków -30%. Wiec moze to też będzie dla Was taka mała podpowiedz co kupić babci i dziadkowi na prezent.

#75 kamilnowakowski

kamilnowakowski

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 17 luty 2019 - 21:21:37

Ja bym sprawdził coś nietypowego. Dla mojego dziadka wybrałem http://luxuryblog.pl...t-dla-szachisty ponieważ jest olbrzymim fanem. Tutaj można sprawdzić też inne rozwiązania :)

#76 zaza1

zaza1

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 27 luty 2019 - 13:05:11

Albo może porządny parasol, markowy. Np. Doppler parasol 

#77 parolski

parolski

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 14:14:00

Zyczenia sa najlepszym prezentem.

#78 tari

tari

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 15:06:28

A ja myślę, że fajnie jest wybrać jakiś praktyczny prezent, coś co może się po prostu przydać. My dziadkowi ostatnio sprezentowaliśmy taką lupę z oświetleniem www.pomocedlaseniora.pl/23-lupy-i-szkla-powiekszajace bo siostra zauważyła, że dziadek ma coraz więcej problemów z odczytaniem ulotek leków czy nawet programu telewizyjnego. Taki mały drobiazg a może bardzo pomóc w codziennym funkcjonowaniu seniora.

#79 ~magneso~

~magneso~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2019 - 07:45:29

Hmm... fotoksiążka. Takie mają właśnie na Empik Foto - za grosze, kwestia jedynie zabrania odpowiedniej liczby fotek, ale docelowy efekt powinien wyglądać znakomicie. Akurat takim prezentem można zrobić duże wrażenie, ale wiadomo przecież, że wszystko zależy od danej osoby, no i zaangażowania, zrobienia odpowiedniej liczby fotek. 

#80 zwinka055

zwinka055

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 styczeń 2020 - 17:27:30

pytanie, czy wolisz podarować prezent praktyczny czy pamiątkowy :) dobrze sprawdzają się ciśnieniomierze, zestawy witamin, albo może masażery :) a jeśli chodzi o prezenty pamiątkowe to może coś z grawerem? W necie masz sporo poradników z prezentami https://trafionyzaku...enty-na-swieto/ pewnie coś znajdziesz dla siebie :) powodzenia :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych