Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent na dzień babci i dziadka

83 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~iga 123~

~iga 123~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2014 - 21:05:35

Ja swoim dziadkom w tym roku zamówiłam obraz na płótnie w drukarni dinlab.pl, bardzo szybka realizacja zamuwienia , z pewnością firma godna polecenia.

#22 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 13:14:32

To zależy z jaką babcią mamy do czynienia, zobacz - superprezenty.pl/klasyczny-masaz-tajski-thai-sun Myślę, że to właśnie tego typu prezenty są tymi najciekawszymi, bo pozwalają odpocząć ;-)

#23 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 09:48:44

ja babci kupiłabym coś ładnego, zeby się cieszyła z prezentu. Myślę o jakieś ładnej i stylowej biżuetrii. W sklepie online jubilea właśnie takią mozna kupić, jakby ktoś szukał.

#24 ~Anna45~

~Anna45~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 08:00:52

Ja miałam podobny "dylemat" jak szukłam pomysłu na 42 rocznicę ślubu moich dziadków. Oboje są ludźmi bardzo religijnymi więc w raz z mężem pomyśleliśmy, że relikwiarz Jana Pawła II z sacrum

będzie super pomysłem. Byli bardzo zadowoleni.Tyle, że moi dziadkowie mają bo dziurki w nosie kapci i swetrów :)

#25 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 14:31:26

ja mojej babci na imieniny kupiłam kolczyki ze sklepu online jubilea. Spodobał się jej ten prezent bardzo. Widać było wzruszenie na jej twarzy.

#26 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2014 - 00:21:49

Może miniaturową trumnę żeby postawić na tv np?Co o tym sądzicie?

dla Ciebie? czemu nie?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2014 - 18:49:09

Ja ja zamówiłam portret babci i dziadka robiony ręcznie ze zdjęcia,rysowany ołówkiem. Jeszcze oprawię go w ramy (może też sama ozdobię?!). Bardzo mi się to podoba

#28 HubertP

HubertP

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 grudzień 2014 - 18:12:35

A mata czy tam nakładka na fotel masująca? Mój teść taką ma i jest megazadowolony. Na stare, zbolałe kości i mięśnie jak znalazł. Wersja bardzo ekonomiczna to jakiś fajny termofor.

#29 ~Funia~

~Funia~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2014 - 14:05:54

Ja swojej babci chcę kupić tym razem ciśnieniomierz, chyba zdecyduję się na Geratherm Desktop. Bo z tego co czytałam to idealnie nadaje się dla osób w starszym wieku, gdyż jest łatwy w obsłudze.

#30 ~Preszerta~

~Preszerta~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 20:34:45

Niektózy chyba pomylili dziadków z piętnastolatkami :D Moi w tym roku dostaną coś ze sklepu mowiszimasz.com.pl. Widziałam tam niesamowicie ładne (i całkiem tanie) pościele, więc pójdę raczej w tę stronę.

#31 Melinda00

Melinda00

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 16:12:25

Oj i zbliża się odwieczny problem co kupić. Nigdy nie mam pomysłu, a kapci już im starczy. Perfum nie kupię bo nie używa. Talerzy i takich rzeczy ma już dużo, tak sobie myslałam zeby jej kupić dzbanek z filtrem, ja mam Dafi, ta jej woda to też nie jest za dobra, tylko czy wypada? sama nie wiem...a Wy co swoim kupujecie? Moze podłapię jakiś pomysł :)

#32 panjacek1985

panjacek1985

Swojak

• PipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 15:30:18

Ja moim dziadkom kupiłam wraz z innym wnukami ekspres do kawy . Wydatek spory, ale oni są strasznymi kawoszami, więc przydatny

#33 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 14:47:51

To zależy w jakim wieku jest babcia, bo np. na Super Prezenty po kilka dyszek macie masaże, albo taki jednodniowy wypad do spa, i to już na pewno powinno zrobić pozytywne wrażenie. Kwestia tego ile chcecie wydać na prezent, ale akurat to kosztuje na prawdę śmieszne grosze.

#34 inkol

inkol

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 14:23:45

Ja wszystkim kupuję grube skarpety wełniane. Mam to szczęście, że niedługo wybieram się w góry, więc tam na pewno znajdę jakieś odpowiednie skarpety. Zastanawiam się również nad fajnym kapciochami, też takimi ciepłymi, które będą grzały w zimowe wieczory.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 11:52:37

My co roku (jako wnuczki) przygotowujemy kalendarz w którym każdy miesiąc jest opatrzony stosownym zdjęciem (najczęściej solenizanta z danego miecha) oraz cały kalendarz posiada wyszczególnione urodziny każdego członka rodziny.

#36 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 19:17:24

Warto chyba kupić coś praktycznego, co nie będzie kurzyło się na półce. Ja swojmu dziadkowi kupiłem ciśnieniomierz Geratherm Desktop, bo przeznaczony jest dla osób starszych. 

#37 ~irmina~

~irmina~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 22:27:45

Z tego względu, że babcia mieszka 500km ode mnie co roku w jej święto wysyłam jej kosz pięknych czerownych róż. Jeśli ktoś ma podobną sytuację to jest to naprawdę świetne rozwiązanie. Kurier z kwiaciarni online Kwiatowa Przesyłka zawsze dostarcza moje kwiaty. Mają tam też piękne bukiety jakby ktoś potrzebował.

#38 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 11:03:07

Mój dziadek jest emerytowanym historykiem i w tym roku (na 75 urodziny) postanowiliśmy kupić dla niego replikę broni historycznej. Myślę, że dziadek bardzo się ucieszy. Takie cuda można znaleźć w poznańskiej Galerii Replik, ale działają również w Internecie. 

#39 ~kemis~

~kemis~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 09:20:41

Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki macie budżet. Jeśli chcecie faktycznie dać coś fajnego, to najpierw odpowiednie środki. Taki pakiet z Prezent Marzeń może faktycznie kosztować śmieszne grosze. I czegoś takiego szukajcie.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 15:21:36

Ja z prezentem dla Dziadka nie mam problemu. dziadek ma fajna brodę to mu takie beard designer w mediaexpert kupiłam, pewnie się ucieszy bo to babylissa sprzęt. jest super, ma aż 3 głowice :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych