Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent na dzień babci i dziadka

83 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~afropawo~

~afropawo~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 11:45:41

Jeśli chcesz kupić aparat cyfrowy i nie przepłacić to wejdź na stronkę e-hunters.pl łowcy okazji. Sprawdzałam i w sklepie RTVEuroAGD mają 40% taniej również Saturn, Media Markt mają przeróżne promocje. Można zaoszczędzić sporo pieniążków więc warto skorzystać.

#2 dyro

dyro

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 10:22:15

Ja bym dał wejściówke do Spa, niech się zrelaksuja trochę

#3 ~malagosia.mr@gmail.com~

~malagosia.mr@gmail.com~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 23:30:15

kupcie ADR4 lub matę energetyzującą, kosztuje podbnie jak ww ale działa na zdrowie i to w bardzo szybkim czasie. Ostatnio był o tym artykuł w prasie. Jest faktycznie bardzo dobre aż szkoda ze tak fantastyczny wynalazek jest tak mało znany u nas. To powinno być dostępne w każdej aptece.

#4 ~e2rdbar@gmail.com~

~e2rdbar@gmail.com~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 23:37:27

Ja kupiłem to mojemu ojcu 7 lat temu i wyleczył się z białaczki. Wtedy sądziłem że to przypadek ale w ubiegłym roku zachorował nam syn i teraz po kilku miesiącach walki z tym potwornym schorzeniem stwierdzam że ten dysk rewelacyjnie wspomaga leczenie. Nawet po chemii w porównaniu z innymi pacjentami przechodzi bardzo dobrze. Przyłączam się do poprzedniego postu........

#5 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:19:40

Zajrzyjcie tez tutaj www.nantes.pl tutaj znajdzecie na pewno też podpowiedzi kosmetyczne co kupić swoim babciom. Nie zapominajcie ze one również lubią dbać o swoja skórę.

#6 ototlumaczenie

ototlumaczenie

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 11:01:53

Najbardziej to by się starszyzna chyba ucieszyła, gdybyśmy ich zabrali na jakąś wycieczkę na cały dzień, może do miejsc z okolicy, które pamiętają z młodych lat?

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 12:33:53

Moja babcia bardzo lubi kawę i ostatnio narzekała, że chciałaby ożywić swoją kuchnię. W związku z tym, że niedługo były jej imieniny, postanowiłam jej kupić taki nowoczesny obraz. Bardzo bardzo się ucieszyła i efektowanie się on prezentuje na ścianie. Polecam!

#8 ~Wnusia~

~Wnusia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2013 - 10:47:52

Może miniaturową trumnę żeby postawić na tv np?Co o tym sądzicie?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 10:40:21

Najbardziej to by się starszyzna chyba ucieszyła, gdybyśmy ich zabrali na jakąś wycieczkę na cały dzień, może do miejsc z okolicy, które pamiętają z młodych lat?

Do oświęcimia np.

#10 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:27:34

Odnawiam temat. A co myślicie o wykupieniu dla babci i dla dziadka jako prezentów przeżyć? myślałam, żeby kupić teściowej warsztaty ceramiki i garncarstwa, a mamie - warsztaty jakiejś kuchni na świecie. Widziałam takie vouchery na stoisku w DH Janki.

#11 ~Haniia~

~Haniia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 11:04:40

Polecam bukiety z cukierków dla babci, bo z doświadczenia wiem że każda babcia będzie się chwaliła swoim koleżankom jakie cudo dostała od swoich wnuków, a i prezent postoi dłuuuuugo. Wiem co piszę, bo przerabiałam to rok temu. Ale strasznie to miłe jak babcie są takie dumne z nas

allegro.pl/slodki-bukiet-z-30-cukierkow-na-prezent-urodziny-i3869086505.html

#12 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:53:58

Ja ostatnio znalazłam fajne upominki dla babci i dziadka w sklepie podarujupominek.pl

#13 ~Frytka~

~Frytka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 21:27:09

Polecam bukiety z cukierków dla babci, bo z doświadczenia wiem że każda babcia będzie się chwaliła swoim koleżankom jakie cudo dostała od swoich wnuków, a i prezent postoi dłuuuuugo. Wiem co piszę, bo przerabiałam to rok temu. Ale strasznie to miłe jak babcie są takie dumne z nas

allegro.pl/slodki-bukiet-z-30-cukierkow-na-prezent-urodziny-i3869086505.html

Eee nie widziałam jeszcze takich bukietów :o Good idea! chyba wreszcie ktoś mi sensowny pomysł na prezent podsunął :D

#14 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 15:55:58

Ja kupuję babci i dziadkowi jeden wspólny prezent w tym roku - ciśnieniomierz z Microlife. Oboje są w podeszłym wieku, więc prezent związany ze zdrowiem będzie trafiony. :)

#15 ~marti~

~marti~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 12:48:35

heh ja zostaję przy sprawdzonych firmach i zamawiam kubki ze zdjęciami na FotoBistro. pl

:)

#16 ~Chica~

~Chica~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 16:00:07

Ja myślałam o zdjęciu wnuczków drukowanym na płótnie do powieszenia na ścianie...myślicie, że to dobry pomysł? mam mnóstwo pięknych zdjęć moich chłopaków a ostatnio w CH Targówek widziałam taką wysepkę właśnie z takimi fajnymi obrazami i robią też z własnych zdjęć. Chyba by się dziadkom spodobało, co?

#17 ~martyni~

~martyni~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:39:06

ooo prezenty ze zdjęciami są super - takie wzruszające i idealnie dobrane :) ja akurat zamówiłam wykonanie fotoksiążki na fotobistro

#18 ~alicja28~

~alicja28~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 09:41:28

ja dła mojej babci zamówiłam już piękną bursztynową broszkę, że sklepu z biżuterią z kamieni szlachetnych jubilea.pl  wydaje mi się, że będzie jej się bardzo podobała :)

#19 ~RivieraUrsynow~

~RivieraUrsynow~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:59:40

Podaruj ZDROWIE swoim najbliższym! Kup karnet na zajęcia:
- gimnastyki rehabilitacyjnej,
- zajęcia taneczne,
- zajęć języka angielskiego.

TO BĘDZIE WYJĄTKOWY PREZENT 

SENIOR W RIVIERZE

Oferta stworzona specjalnie dla tej grupy wiekowej. Znajdziecie w niej Państwo nie tylko zajęcia taneczne takie jak salsa solo, latino solo czy taniec brzucha, ale również:

gimnastyka rehabilitacyjna, doskonalenie pamięci, zajęcia qi-gong oraz język angielski.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, specjalistów w swojej dziedzinie.

#20 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:45:07

A ja zaproponuję coś niekonwencjonalnego. Wirtualny prezent na GG. Coraz więcej starszych osób jest obeznanych z komputerem i taki komunikator może dla nich stanowić niezłe narzędzie poznania nowych ludzi, czy samego kontaktu z rodziną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych