Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prewencja z ZUS w sanatorium w Osieczku koło Grójca

1298 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:27:07

Czy az tak duzo pija?W domku swieci a tam szalenstwa do rana

do rana nie ale jak się nawalą to póżniej hałasują i spac nie można

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 05:37:02

To co musi się zdarzyc żeby bar zamknęli to jedyna atrakcja w tej okolicy a tak wogóle to wy się leczyć przyjechaliście czy balować.

#43 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 07:51:59

To co musi się zdarzyc żeby bar zamknęli to jedyna atrakcja w tej okolicy a tak wogóle to wy się leczyć przyjechaliście czy balować.

ja leczyc ale inni balowac

#44 ~water~

~water~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 11:01:06

Jak jest koniec turnusu to pewnie będzie ognisko pożegnalne i znowu nici ze spania.

#45 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 16:03:01

Może pogoda splata figla i nici z ogniska.Uwazam ze bar tez otworzą na pożegnanie.Nie będą mieli gdzie się nawalic

#46 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 16:36:11

Water już niedługo odespisz te zarwane nocki.Zastanawiajace jest to czy to Ty balujesz czy inni Ci spac nie daja

#47 ~elzbieta~

~elzbieta~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 22:55:58

Jak tam spędzacie przed ostatnia noc Drodzy Kuracjusze ? Wesolo ? Może jutro będzie lepiej ? Napiszcie !

#48 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 08:47:04

A jakie są pokoje ilu osobowe,a komputery dzilają, bo wybieram się tam

#49 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2013 - 09:53:34

Pokoje sa jedno i dwu osobowe Sprzatane codziennie jest naprawdę czysto.Komputery dzialaja a reszta zależy od towarzystwa

#50 ~Tomasz Biała Podlaska~

~Tomasz Biała Podlaska~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 13:21:25

Witaj Tomaszu,więc to będzie twój pierwszy pobyt w sanatorium?to ja jestem weteranką,od kilku lat,od wypadku,regularnie co roku korzystam z takiej rehabilitacji,oczywiście na swoje życzenie,ale w tym roku ZUS mnie rozczarował tym Osieczkiem,mam tylko nadzieję,że bedą fajni ludzie,bo przecież bedziemy tam zdani na swoje towarzystwo przez całe 24 dni.Pozdrawiam.

Witaj Gosiu,tak bede pierwszy raz w sanatorium mam nadzieje że bedą fajni ludzie.Tak naprawdę już nie mogę się doczekać.Pozdrawiam 

#51 nowicjusz

nowicjusz

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 22:03:04

Witam ! Czy Ktoś z lubelskiego jedzie na turnus od 24 lipca ?  :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 21:34:00

Witaj Tomaszu,to dobrze,że jak na pierwszy raz masz w miare pozytywne nastawienie,skoro nie możesz się doczekać,ja pierwszy raz jechałam z płaczem,martwi mnie,że nikt się nie odezwał z naszego terminu,może to za wczesnie jeszcze,pozdrawiam

#53 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 13:57:23

Kochani piszcie więcej na temat pobytu w Osieczku bo tak naprawdę mało wiemy o tym miejscu i o warunkach tam panujących Przekazujmy sobie informacje na bieżąco Pozdrawiam

#54 ~E.....~

~E.....~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 16:20:17

Kochani piszcie więcej na temat pobytu w Osieczku bo tak naprawdę mało wiemy o tym miejscu i o warunkach tam panujących Przekazujmy sobie informacje na bieżąco Pozdrawiam

Aktualnie jestem właśnie w Osieczku. Sporo na temat warunków napisano już wcześniej. Co konkretnie chcecie jeszcze wiedzieć?

#55 ~Zeslaniec ZUS-owski~

~Zeslaniec ZUS-owski~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 19:26:03

Witam wszystkich!

Ludzie napiszcie cos na temat bazy zabiegowej -jakie zabiegi ile dziennie, jade tam w sierpniu , a informacji wciaz malo.

Czy sa jakies zabiegi krio? Pozdrawiam !

#56 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 20:37:58

Witam wszystkich!

Ludzie napiszcie cos na temat bazy zabiegowej -jakie zabiegi ile dziennie, jade tam w sierpniu , a informacji wciaz malo.

Czy sa jakies zabiegi krio? Pozdrawiam !

Na cały turnus około 100 zabiegów w tym gimnastyka zbiorowa i trening relaksacyjny ,psychoedukacja zabiegi zleca lekarz krio jest od 8-30 zaczynają się zabiegi i do 15-ej da rade zrobic póżniej wolne aż do kolacji

#57 ~Romek~

~Romek~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 07:17:25

Tu jest klawo jak ,,,,,,,do okola sady

#58 ~zesłaniec ZUS-owski~

~zesłaniec ZUS-owski~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 15:13:04

Witam , prosze napiszcie jakiego rodzaju sa zabiegi krio, punktowe, kapsuła, komora i jak wyglada sprawa basenu- wożą gdzies i na jaki basen.

A czy w okolicy jest jakas rzeka ?

I co z tą kawiarnią otwarta , zamknięta jest się gdzie kawy porządnej napić??

Czy jest jakis kiosk, sklepik na terenie ośrodka i co z internetem , może jakieś wi-fi????

Trochę mi cierpnie skóra na myśl o wyjeździe , ale podobno co nas nie zabije to nas wzmocni-pozdrawiam!

#59 ~Obolały~

~Obolały~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 19:04:11

Witam , prosze napiszcie jakiego rodzaju sa zabiegi krio, punktowe, kapsuła, komora i jak wyglada sprawa basenu- wożą gdzies i na jaki basen.

A czy w okolicy jest jakas rzeka ?

I co z tą kawiarnią otwarta , zamknięta jest się gdzie kawy porządnej napić??

Czy jest jakis kiosk, sklepik na terenie ośrodka i co z internetem , może jakieś wi-fi????

Trochę mi cierpnie skóra na myśl o wyjeździe , ale podobno co nas nie zabije to nas wzmocni-pozdrawiam!

Rzeki nie ma, jest mały staw i obok większy.Po drugiej stronie jest zbiornik retencyjny.Do sklepu piechotą jest 2,5 km ( w kierunku Jeziorki), do drugiego sklepu w drugą stronę -kierunek Konie jest 3 km-także trening we własnym zakresie.Zabiegi rozpisują na miejscu, wg.schorzenia, ale wypelniony jest dzień do 15-16-tej.Na terenie jest bufet czynny 16-22( oprócz niedziel)  słodycze, papierosy, napoje w tym alkohol- jak towarzystwo przesadzi, to zamykają interes do odwołania.W recepcji można kupić słodycze,napoje,gazety,herbatę,kawę.Na każdym piętrze jest pomieszczenie socjalne z czajnikiem, mikrofalą i lodówką.Posiłki są wydawane w dwóch turach, na dwóch piętrach.Jedzenie do zaakceptowania,ale bez kokosów.Na basen dowożą do Grójca,ale nie każdy ma zlecone.Personel młody i bardzo miły.Pokoje sprzątane często, wymiana pościeli raz w turnusie.W niedzielę nie ma zabiegów, więc nudy!!!!!!!Na 1-szym piętrze ( w stołówce), w małej biblioteczce-komodzie można sobie znaleźć jakąś książkę do czytania.Na drugim pietrze, w stołówce jest telewizor.W pokoju jest radio, a tv można "wynająć' za dodatkową opłatą-100 zł za pobyt.Na terenie ośrodka jest bezwzględny zakaz palenia i picia alkoholu.Za wyniuchanie palenia w pokoju jest opłata w wysokości 200 zł.

#60 ~fifulka~

~fifulka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 12:02:30

Rzeki nie ma, jest mały staw i obok większy.Po drugiej stronie jest zbiornik retencyjny.Do sklepu piechotą jest 2,5 km ( w kierunku Jeziorki), do drugiego sklepu w drugą stronę -kierunek Konie jest 3 km-także trening we własnym zakresie.Zabiegi rozpisują na miejscu, wg.schorzenia, ale wypelniony jest dzień do 15-16-tej.Na terenie jest bufet czynny 16-22( oprócz niedziel)  słodycze, papierosy, napoje w tym alkohol- jak towarzystwo przesadzi, to zamykają interes do odwołania.W recepcji można kupić słodycze,napoje,gazety,herbatę,kawę.Na każdym piętrze jest pomieszczenie socjalne z czajnikiem, mikrofalą i lodówką.Posiłki są wydawane w dwóch turach, na dwóch piętrach.Jedzenie do zaakceptowania,ale bez kokosów.Na basen dowożą do Grójca,ale nie każdy ma zlecone.Personel młody i bardzo miły.Pokoje sprzątane często, wymiana pościeli raz w turnusie.W niedzielę nie ma zabiegów, więc nudy!!!!!!!Na 1-szym piętrze ( w stołówce), w małej biblioteczce-komodzie można sobie znaleźć jakąś książkę do czytania.Na drugim pietrze, w stołówce jest telewizor.W pokoju jest radio, a tv można "wynająć' za dodatkową opłatą-100 zł za pobyt.Na terenie ośrodka jest bezwzględny zakaz palenia i picia alkoholu.Za wyniuchanie palenia w pokoju jest opłata w wysokości 200 zł.

czy jestes obecnie na tym turnuse

?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych