Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prewencja z ZUS w sanatorium w Osieczku koło Grójca

1237 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~przyszły kuracjusz~

~przyszły kuracjusz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 20:06:36

Witam. Rzzpoczynam turnus 19 sierpnia. Jadę z Mińska Mazowieckiego i interesuje mnie czy ktoś również z moich okolic wybiera sie na turnus w tym samym czasie? Mam pytanie do uczestników, którzy odbyli juz turnus - czy istnieje mozliwość uzyskania przepustki na weekend? 

#202 ~kuracjusz~

~kuracjusz~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 20:16:44

a tak wogule to ten parking to mus płacić,niema innej możliwości zostawienia samochodu nie odpłatnie?

#203 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 20:48:53

Witam. Rzzpoczynam turnus 19 sierpnia. Jadę z Mińska Mazowieckiego i interesuje mnie czy ktoś również z moich okolic wybiera sie na turnus w tym samym czasie? Mam pytanie do uczestników, którzy odbyli juz turnus - czy istnieje mozliwość uzyskania przepustki na weekend? 

jak coś ratuje to mogę zabrać z Góry Kalwarii. a przepustki też mnie interesują

#204 stachpul

stachpul

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 09:30:00

a tak wogule to ten parking to mus płacić,niema innej możliwości zostawienia samochodu nie odpłatnie?

Płacić zasadniczo nie musisz... Jest pod ogrodzeniem na ulicy parę miejsc, gdzie możesz pozostawić samochód. Po drugiej stronie już obowiązuje zakaz postoju, egzekwowany przez gminną straż, wypisującą mandaty. Postawić samochód za nieco mniejszą kwotę możesz na podwórku sąsiadów ośrodka. Ale uważam, że warto zapłacić i mieć spokój - ja tak zrobiłem w czasie swojego pobytu.

Co do przepustek - nie było problemu. Przy uzasadnieniu ważnym powodem (u mnie akurat trafił się pogrzeb w rodzinie :( ) dostawało się przepustkę... 

#205 ~kuracjusz~

~kuracjusz~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 07:13:20

mogę zabrać po drodze kto jedzie do oieczka 19 sierpnia z mińska,kołbiel,góra kalwaria.

#206 ~szczęśliwa:-)~

~szczęśliwa:-)~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 07:27:51

Właśnie zakończyłam ten chory turnus!Ręce opadają jak się czyta te nie obiektywne wpisy...Do tych zadowolonych z Osieczka! Czym Wy się tak zachwycacie i co chwalicie? Czy Wy wiecie jak powinny wyglądać rzetelne zabiegi? Laser trwa 3 minuty!Ultradźwięki 4 minuty!Hydromasaż 15 minut w wannie, której jest  jedna dysza, masaż suchy trwa 10minut. To tylko namiastka, mądry jak wie ile powinny trwać zabiegi nie będzie pisał głupot, że tu jest tak świetnie. Chyba, że wygłodniały i w domu zamknięty w klatce przez partnera! Dla przykładu dieta tym rożni się od normalnej, ze pomidor jest obrany ze skórki. Bez mała codziennie wędlina na śniadanie lub kolacje aż niedobrze się robi co drugi dzień obrzydliwe mięso mielone! Zus przeznacza na jednego kuracjusza ok.8tysięcy złotych!!! A oszczędzają na wszystkim. Basen 2 razy w tygodniu? Ten buc-prezesik jak sam pewnie sie nazwał nie wyrzuca tych zataczających łajz bo nic by z tego nie miał i przymyka oczy na tą patologię a oni od rana trzęsący łażą tylko po podpisy i jednak można tak robić. Ośrodek przystosowany dla ludzi z lekkim upośledzeniem a nie normalnych.  takie warunki to teraz wszędzie są /wymogi unijne/ i nikt łaski nie robi że jest czysto. Dobrze, że Pani Małgorzata sklep otworzyła tak blisko bo nie trzeba po podstawowe produkty lecieć 3 kilometry i dzięki Jej za to! Natomiast wracając do prezesika to na terenie ośrodka /bo to  jest ośrodek rehabilitacyjny  nie sanatorium więc rządzi sie innymi prawami-na rękę tylko i wyłącznie szefostwu/ synek Jego otworzył kawiarenkę od siedmiu boleści i sam rozpija kuracjuszy a potem wywleka ich z przydrożnych rowów! Cała obsługa rewelacyjna i miła bo niestety boja sie o pracę i wzrok rządzącego. Że też zus utrzymuje taką pomyłkę na ziemi-niezłe układy musi mieć ten prezes. I tak by można opisywać bez końca...Dobrze, że to już koniec i oby zlikwidowali ten ośrodeczek!!!

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2013 - 18:33:13

Polecam. Wlasnie wrocilam do domu. Oprocz pomidora ze skorka dostawalam tez miesko, kotleciki, zupy i sorowki. Wedlinke zazwyczaj jem w domu, tu tez byla na sniadanie i kolacje. Noga podratowana (dzieki panie Kamilu) i wracam do pracy za tydzien. Sporo osob zawiedzionych bylo, ze trafili na odludzie, a nie do kurortu. W odwecie pisza calkowite fanaberie. Az czlowiek nie wierzy co czyta bo to wyssane z mlekiem zawistne wypowiedzi. Tylko w jakim celu ? Zazdrosc ? Zal, ze urlop nie nad morzem czy w gorach ? Nie widze roznicy miedzy zabiegami w moim miescie, a w Osieczku. Podstawowa zaleta, ze wszystko na miejscu, zdaje egzamin i nie trzeba codziennie latac do przychodni. Ludzi masa. Chyba nawet wiecej niz we wsi Osieczek. Mala gmina, drogi tragiczne. Dziura na dziurze. Z najwiekszych atrakcji gm. Pniewy to fotoradar. A na serio to lasy, lasy, woda i swiety spokoj.

#208 ~stały bywalec~

~stały bywalec~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 13:13:21

Właśnie zakończyłam ten chory turnus!Ręce opadają jak się czyta te nie obiektywne wpisy...Do tych zadowolonych z Osieczka! Czym Wy się tak zachwycacie i co chwalicie? Czy Wy wiecie jak powinny wyglądać rzetelne zabiegi? Laser trwa 3 minuty!Ultradźwięki 4 minuty!Hydromasaż 15 minut w wannie, której jest  jedna dysza, masaż suchy trwa 10minut. To tylko namiastka, mądry jak wie ile powinny trwać zabiegi nie będzie pisał głupot, że tu jest tak świetnie. Chyba, że wygłodniały i w domu zamknięty w klatce przez partnera! Dla przykładu dieta tym rożni się od normalnej, ze pomidor jest obrany ze skórki. Bez mała codziennie wędlina na śniadanie lub kolacje aż niedobrze się robi co drugi dzień obrzydliwe mięso mielone! Zus przeznacza na jednego kuracjusza ok.8tysięcy złotych!!! A oszczędzają na wszystkim. Basen 2 razy w tygodniu? Ten buc-prezesik jak sam pewnie sie nazwał nie wyrzuca tych zataczających łajz bo nic by z tego nie miał i przymyka oczy na tą patologię a oni od rana trzęsący łażą tylko po podpisy i jednak można tak robić. Ośrodek przystosowany dla ludzi z lekkim upośledzeniem a nie normalnych.  takie warunki to teraz wszędzie są /wymogi unijne/ i nikt łaski nie robi że jest czysto. Dobrze, że Pani Małgorzata sklep otworzyła tak blisko bo nie trzeba po podstawowe produkty lecieć 3 kilometry i dzięki Jej za to! Natomiast wracając do prezesika to na terenie ośrodka /bo to  jest ośrodek rehabilitacyjny  nie sanatorium więc rządzi sie innymi prawami-na rękę tylko i wyłącznie szefostwu/ synek Jego otworzył kawiarenkę od siedmiu boleści i sam rozpija kuracjuszy a potem wywleka ich z przydrożnych rowów! Cała obsługa rewelacyjna i miła bo niestety boja sie o pracę i wzrok rządzącego. Że też zus utrzymuje taką pomyłkę na ziemi-niezłe układy musi mieć ten prezes. I tak by można opisywać bez końca...Dobrze, że to już koniec i oby zlikwidowali ten ośrodeczek!!!

faktycznie musisz być upośledzona i to zdrowo.

za 8 tyś. Zus wysłał by cię do Kairu, teraz jest dobry czas bo polują na takich.

#209 ~~~~~D~~~~~~~

~~~~~D~~~~~~~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 18:14:00

czy juz wiadomo kto się wybiera do Osieczka  Na 8 pażdzirnika? ^_^

#210 ~*ewa*~

~*ewa*~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 11:38:37

beznadziejny ośrodek pod każdym względem i zgadzam się z opinią że dla upośledzonych ludzi! jestem też bardzo zawiedziona zabiegami. Jeśli macie możliwość nie jedźcie tam! 

#211 ~John~

~John~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 14:38:18

beznadziejny ośrodek pod każdym względem i zgadzam się z opinią że dla upośledzonych ludzi! jestem też bardzo zawiedziona zabiegami. Jeśli macie możliwość nie jedźcie tam! 

chyba tez zakwalifikowalas się do uposledznych ludzi :lol:

#212 ola_

ola_

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:27:17

wybieram się tam w październiku, jaka panuje atmosfera na obecnym turnusie, jacy są ludzie , są fajni faceci???? 

#213 ola_

ola_

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 sierpień 2013 - 17:32:13

może nie jest aż tak źle, są fajni faceci?

#214 ~ARA~

~ARA~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 20:44:42

Są sami fajni faceci;-))

#215 ~ola_~

~ola_~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 07:22:02

Są sami fajni faceci;-))

#216 ~ola_~

~ola_~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 08:00:10

Są sami fajni faceci;-))

#217 ~ola_~

~ola_~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 08:02:44

Serio? Szkoda że mam dopiero w październiku wyjazd. Ktoś konkretny Wam wpadł w oko czy żartujecie

#218 ~<gosc.>~

~<gosc.>~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:44:44

Faceci zawsze sa napewno jakiegoś wyrwiesz postawi piwko zabawi się Takich nie brakuje zonka w domku a oni szaleją a po turnusie kochający mezus lub kochajaca zonka

#219 ~ola_~

~ola_~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:57:29

Faceci zawsze sa napewno jakiegoś wyrwiesz postawi piwko zabawi się Takich nie brakuje zonka w domku a oni szaleją a po turnusie kochający mezus lub kochajaca zonka

a jesteś na obecnym turnusie

#220 ~Fajny~

~Fajny~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 19:20:44

Serio? Szkoda że mam dopiero w październiku wyjazd. Ktoś konkretny Wam wpadł w oko czy żartujecie

Ola_,ja też mam turnusik w pażdzierniku,myśle że nie bedzie żle będę jachał z Siedlec a może się ktoś wybiera  tamtych  okolic było było miło się zkrzyknąć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych