Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prewencja z ZUS w sanatorium w Osieczku koło Grójca

1302 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kynias~

~Kynias~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2013 - 20:28:39

beznadzieja ciekawe jak beda opryski drzewek co wy na to. nuda i nuda jak nie pijesz to tam sie napewno napijesz nie polecam katastrofa za wszystko placisz jak bys byl w miejscowosci uzdrowiskowej proponuje wez sztuce sobie i kase za parking i telewizje nuda bar otwarty 7zl piwo co to kurort bez jaj sniadania do dupy i kolacje obiady ok i nic wiecej. zus prosze o kontrole personel ok

#2 ~TOM~

~TOM~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 13:51:07

Byłem na pierwszym turnusie beznazdzieja jak taka instytucja jak ZUS może dopuścić do wydawania poblicznych pieniędzy!!! i to niemałych. Właściciel ośrodka nastawiony tylko na zysk za wszelką cenę w ośrodku pijaństwo i burdy od godziny 22:00 cisza nocna a w karczmie piędziesiąt metrów dalej sam sprzedaje piwo do 23:00 w nocy spanie bez stoperów niemożliwe.Baza zabiegowa jak w każdej przychodni rehabilitacyjnej. Jedzenie dla wszystkich takie samo czy cukrzyca czy nadciśnienie i po najmniejszej linii oporu. Sama miejscowość(wieś) niedopozazdroszczenia do sklepu 3 km.Jedyny plus to nowy budynek czysto i miła obsługa .Zapomniałem parking 150 i tv 100zł.

#3 ~Kynias~

~Kynias~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 17:53:19

Re:Tom,podzielam Twój pogląd, tak jak piszesz tak było na pierwszym turnusie trwającym od 02.01-25.01.2013 roku, ale jak chcesz się ubawić to zaloguj się na forum Nasze sanatorium i w opiniach na temat sanatorium w linku ,, czy ktoś był w sanatorium w Osieczku 8A" poczytasz sobie jak w Osieczku jest spokojnie i dobrze, pozdrawiam

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 21:16:01

Budynek nowy ,pokoje są w miarę przyzwoite ale okolica benadziejna rehabilitacja dno,jedzenie dawno nie jadłem gorszego , arogancja personelu i właściciela nie zna granic

#5 ~Byłem~

~Byłem~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 23:09:20

Kto był agresywny . Chyba mocherowe berety.,

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 23:14:29

walnij się w łeb byłem i jak chciałem to spałem . i Zawsze bar był zamknięty przed 22,00 matole

#7 ~XXXXXX~

~XXXXXX~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 10:53:48

JESTEM OBECNIE NA TURNUSIE KTÓREGO MINEŁA JUŻ POŁOWA TAKŻE JAKO TAKIE MAM ROZEZNANIE CO I JAK wszystko praktycznie na plus jedzenie smaczne świeżo gotowane na miejscu ładna okolica jest gdzie isc na spacer rechabilitacja jak w każdym senatorium bardzo mili rechabilitanci najwiekszy minus za tv musiałem 100 zł zaplacic

#8 ~TOM~

~TOM~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 12:38:32

walnij się w łeb byłem i jak chciałem to spałem . i Zawsze bar był zamknięty przed 22,00 matole

Pewnie spałeś bo byłeś nawalony nonstop!!!

#9 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 21:45:43

Byłam w Osieczku 24 dni. okolica fajna . można pospacerować napewno będzie ładniej latem będzie dużo zieleni, ale te sady to chyba nie najlepsze towarzytstwo dla kuracjuszy chodzi o opryski !!!! a w ośrodku najbardziej to zadowolona byłam z pracy rehabilitantów i pań obsługujących na stołówce, kucharze tez sie starali smacznie gotowali, ale śniadania i kolacje beznadzjejne, wędlina , wędlina i wędlina slabej jakości !!! pieczywo wydzielone!!!!brak urozmaicenia w jadłospisie!ogromnym zaskoczeniem dla mnie było żądanie zaplaty 100 zl oczywiście bez pokwitowania za telewizor, kto nie zaplaci to telewizora nie dostał do pokoju!!!!a wyposazenie w pokoiach i tv to zakupione ze środków uni czyli standartowe wyposazenie !!!! PREZES ma tupet !!!! parking też płatny 150 zl - też bez pokwitowania kłania się Urząd Skarbowy !!!!! na każdym kroku tylko interes. Obsługa medyczna - , lekarze niby sa całą noc idzień ale nie wiadomo kiedy są ??

#10 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 18:11:45

Prośbe mam wielką czy ktoś może podać dokładny adres tego sanatorium, dojeżdza tam pks??

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 18:34:53

Prośbe mam wielką czy ktoś może podać dokładny adres tego sanatorium, dojeżdza tam pks??

a wiecie jak tam dojechac chodzi mi o pks, bo niegdzie nie moge znalesc owego pks-u

#12 ~Bartosz~

~Bartosz~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 18:37:21

a wiecie jak tam dojechac chodzi mi o pks, bo niegdzie nie moge znalesc owego pks-u

przepraszam ze te dodatkowe wiadomosci, pks z Warszawy

#13 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 17:39:34

Witam
Mieszkam nie daleko Osieczka.
Więc tak, bezpośrednio z Warszawy do Osieczka nie ma połączenia pks.
trzeba dojechać do Grójca i w Grójcu przesiadka w kierunku Mszczonowa, Żyrardowa, Sochaczewa. wysiadamy w miejscowości Konie i niestety spacerkiem około 3km na pieszo. Opcja nr.2 to z warszawy do Mszczonowa, w Mszczonowie przesiadka do pks w kierunku Grójca i dalej to samo wysiadamy w Koniach.
jeszcze można dojechać do Mszczonowa i dalej z taxi. Ze Mszczonowa jest około 15km do Osieczka.
nr do złotówy ze Mszczonowa 604217107 starszy, uczciwy gość można się wcześniej dogadać.
tylko te połączenia Grójec -Mszczonów-Grójec są nie często chyba trzeba by sprawdzić na przeglondarce

#14 oberek222

oberek222

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:49:44

witam prosze kogos o numer telefonu jade do osieczka i chciałem podpytac co i jak tam jest

#15 oberek222

oberek222

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:52:12

prosze o nr tel jakiegos kuracjusza który był w osieczku

#16 ~kuracjusz 5 turnus~

~kuracjusz 5 turnus~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 20:47:15

Witam
Mieszkam nie daleko Osieczka.
Więc tak, bezpośrednio z Warszawy do Osieczka nie ma połączenia pks.
trzeba dojechać do Grójca i w Grójcu przesiadka w kierunku Mszczonowa, Żyrardowa, Sochaczewa. wysiadamy w miejscowości Konie i niestety spacerkiem około 3km na pieszo. Opcja nr.2 to z warszawy do Mszczonowa, w Mszczonowie przesiadka do pks w kierunku Grójca i dalej to samo wysiadamy w Koniach.
jeszcze można dojechać do Mszczonowa i dalej z taxi. Ze Mszczonowa jest około 15km do Osieczka.
nr do złotówy ze Mszczonowa 604217107 starszy, uczciwy gość można się wcześniej dogadać.
tylko te połączenia Grójec -Mszczonów-Grójec są nie często chyba trzeba by sprawdzić na przeglondarce

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 20:55:33

właśnie zakończyłem turnus w Osieczku nie jest tak źle warunki ok wyżywienie też sklep daleko tańce w barze piwko 6zeta parking był za fri naprzeciwko u gościa na polu tv 100zł na pokój a z dworca w Grójcu dowozi ludzi gostek zielonym LUBLINEM OCZYWIŚCIE ZA KASKĘ dzwońcie na recepcie nr. na skierowaniu na pewno pomogą...

#18 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 08:58:46

Jade do Osieczka na turnus od 23 lipca. może sie ktos zabrac z Kielc

#19 hercberg61

hercberg61

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 maj 2013 - 13:01:58

Jadę busem do senatorium w Osieczku na turnus 24.07.2013 r.Wyjazd dn.24.07.2013 r.godz.6.00 pl.Bankowy w Warszawie.Koszt przejazdu wynosi 35 zł.Kontakt tel.603-875-779 Krzysiek

#20 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 11:15:53

JA jadę na turnus 29.06 z Łukowa i może ktoś się zabrać ze mną.
tel. 513 220 016

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych