Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 14:23:57

obecna  jet  tam AGATKA ,WOJEWODA ,POZNAŁEM PO  ,,KAPOTCE,,ŁADNA  TA  ,,KAPOTKA,,TYLKO CZY TA  PANI ,WOJEWODA,,MA JEDNĄ TĄ ,,KAPOTKE,,

#22 ~ryś~

~ryś~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 18:15:48

Czytajcie idioci ze zrozumieniem!!!

kupiła majątek!!! za 60 milionów!
Czyli każdy z nas do bankruta dopłacił prawie po 2 PLN!
60 baniek na 300 osób czyli po 200 tysięcy na jednego pracownika! 
d*** a nie ekonomia!
CZYSTA KOMUNA!!!

#23 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 19:12:09

Nie bądź chamski. Anna ma rację. Ale obudzicie się, jak będziemy juz w takiej sytuacji jak grecy.

Jeszcze jedna kadencja PO a zazdrościlibyśmy grekom, że taki malutki kryzysik mają w porównaniu z naszą ruiną. Twój  kochany Tusk i jego ekipa w ciągu pierwszych 4 lat powiększyła dług o 300 mld. do wysokości 828 mld. a przejęli tylko 527 mld. (specjalnie piszę TYLKO, bo ta kwota dotyczy wszystkich od czasów Gierka czyli od 1970r. bagatela 47 lat). Czepiacie się pana Ziobry co robił w kopalni. Przypominam, że jest posłem ziemi świętokrzyskiej i skoro obiecywał w kampanii, że się weźmie za dziadostwo, to po prostu się wziął. A ja czekam kiedy PO zgłosi w sejmie ustawy, które miałyby zlikwidować ZUS i NFZ pani Kopacz obiecała!!!!!!!!!!! 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 20:37:55

obecna  jet  tam AGATKA ,WOJEWODA ,POZNAŁEM PO  ,,KAPOTCE,,ŁADNA  TA  ,,KAPOTKA,,TYLKO CZY TA  PANI ,WOJEWODA,,MA JEDNĄ TĄ ,,KAPOTKE,,

Oszczędna,a to o czymś świadczy.Nie w głowie jej pewnie kosmetyczki,fryzjerki i inne saloniki mody,to chyba dobrze ?

Wolno mieć i wyrażać własne zdanie.

#25 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 16:17:19

Za PO byłoby pozamiatane. Najpierw prywatyzacja, później likwidacja. Dziękujemy pani premier za uratowanie KKSM!

Pamiętaj jednak że muszą przejść jeszcze 2 uchwały w sejmie.Ogłoszenie Lecha Kaczyńskiego męczennikiem .

Potem uchwalenie narodowego planu budowy tysięcy pomników wielkiego Lecha Kaczyńskiego.

Nie pomyślałeś że lepiej by było tak jak za komuny kopać rowy a potem je zasypywać.Ludzie mieli zajęcie i pensje a następnym pokoleniom nie zostawiali jakiegoś kiczu do utrzymania.

#26 ~rozPISdżacze Polski~

~rozPISdżacze Polski~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:15:36

PiS nacjonalizuje jak PZPR.
PiS niszczy Polskę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych