Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gorszy sort~

~gorszy sort~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 17:06:45

Polecam książkę Łukasza Krzyżanowskiego "Dom którego nie było" o gehennie Żydów w Radomiu już po wojnie, w tym o mordowaniu przez Polaków....

#2 ~Bankster Mati~

~Bankster Mati~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 18:46:38

Niech się nie chwali i mówi za wiele bo znów będzie musiał przepraszać .

#3 ~Marcin11~

~Marcin11~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:16:22

Ja się cieszę że w końcu dzieje się coś pozytywnego i Polska się rozwija.

#4 ~lucjan~

~lucjan~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:31:03

banda złodziei i oszustów

#5 ~Dwie srebrne wieże~

~Dwie srebrne wieże~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 01:23:57

Ja się cieszę że w końcu dzieje się coś pozytywnego i Polska się rozwija.

A wcześniej to co było ? Ile poprzednicy zrobili a ci sobie przypisują .
Doradcą Donka był zabranie pieniędzy z OFE to jego pomysł .
Wybory tuż ,tuż i kłamcom naród podziękuje .

#6 ~seniorka~

~seniorka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 11:53:35

To tylko zagrywka wyborcza . Polacy nie są głupim narodem. Rozliczą i Pana Prezesa ze Srebrnej jak i całą * dobrą zmianę*. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ja uczciwie przepracowałam 40 lat , wychowałam 2 dzieci bez żadnej pomocy państwa , wyprawek szkolnych, 500+, rodzinnego. Obecnie jestem emerytką /wysokość świadczenia całkiem przyzwoita/. Tylko z politowaniem patrzę na tych co to tylko liczą na to co im da państwo. Jaki przykład rodziców dla swoich dzieci?. W przyszłości zamiast się wziąć za uczciwą pracę też będą liczyć na zasiłki.

#7 ~R-n~

~R-n~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:20:42

Obniżyli podatek CIT, tylko nich premier spróbuje założyć firmę a potem się rozliczyć aby nie podpaść skarbówce. W Polsce przepisy swą bardziej pokręcone niż chińskie pismo.Jeśli przepisy można interpretować chociażby na dwa sposoby, to już nie jest żadne prawo tylko bezprawie. Przepis powinien być prosty, jasny i zrozumiały dla średnio inteligentnego szympansa. W Anglii firmę można założyć do południa a po południu już zająć się zarabianiem pieniędzy. W Polsce to droga długa, kręta, wyboista i bolesna.Najprościej mają zagraniczne firmy szczególnie amerykańskie. Czy to o to chodziło z tą dostępnością Polski?Poza tym jest mi za pana wstyd za ten nieszczęsny szczyt, gdzie tzw. goście pozwalali sobie na wybitnie chamskie obelgi pod adresem Polski i nikt im nie potrafił publicznie zamknąć gęby. Jest mi wstyd z tego powodu co wyrabia w Polsce pani ambasador USA. Naród w Polsce nie jest taki głupi jak to się niektórym ignorantom wydaje. Należy w tej materii podjąć zdecydowane kroki, albo to się obróci przeciwko Waszemu ugrupowaniu.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 19:01:35

Wreszcie coś dobrego w powiecie się dzieje odkąd w powiecie rządzi PiS

#9 ~Zbożowy~

~Zbożowy~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:14:39

Pieniądze które firmy zaoszczędzą na ZUS i CIT i tak zostaną przed nich zainwestowane. Takie podejście zapewni rozwój. Morawiecki wie co robi  :wub:

#10 ~Adi5559~

~Adi5559~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 00:18:17

Dotrzymał słowa, wypełnia obietnice. Wiarygodność - level hard. Jak dla mnie extra !

#11 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:31:09

Bardzo pozytywne zmiany. Super projekty dotyczace obnizki zusu i citu zacheca ludzi do otwierania swoich malych firm.

#12 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:33:18

Dotrzymał słowa, wypełnia obietnice. Wiarygodność - level hard. Jak dla mnie extra !

Dokladnie! Nareszcie premier, ktoremu mozemy zaufac

#13 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:37:13

To tylko zagrywka wyborcza . Polacy nie są głupim narodem. Rozliczą i Pana Prezesa ze Srebrnej jak i całą * dobrą zmianę*. Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Ja uczciwie przepracowałam 40 lat , wychowałam 2 dzieci bez żadnej pomocy państwa , wyprawek szkolnych, 500+, rodzinnego. Obecnie jestem emerytką /wysokość świadczenia całkiem przyzwoita/. Tylko z politowaniem patrzę na tych co to tylko liczą na to co im da państwo. Jaki przykład rodziców dla swoich dzieci?. W przyszłości zamiast się wziąć za uczciwą pracę też będą liczyć na zasiłki.

Nie koniecznie zagrywka wyborcza bo te programy ustalanee byly prawie rok temu. Ja tez wychowalam dzieci bez zadnych"+", ale sadze ze to dobrze ze rzad teraz pomaga. Swiadczenia na dzieci wyplacane sa w kazdym cywilizowanym kraju. Dlaczego by nie w Polsce?

#14 ~Sosnowianin~

~Sosnowianin~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 16:20:50

Kwestie polityki socjalnej i rozwiązań dla firm muszą zostać przynajmniej zaczęte. Piątka to dobry start do wieloletniego planu. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: morawiecki, Radom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych