Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

185 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 18:51:49

Beata Stąpor do zwycięstwa i zmian na lepsze w Starachowicach , dość kolesiostwa, korupcji i układów !!!!!

#42 ~serdeczna prośba...~

~serdeczna prośba...~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 19:06:25

Nadchodzą święta, najważniejsze w roku. Czas refleksji i modlitwy. Byłam dzisiaj w kościele z dziećmi. Wspaniała niedziela, słoneczna, rodzinna - byłaby z pewnością, lecz agitatorzy jedynego kandydata, który nie pozwala cieszyć się świątecznym dniem, zepsuli mi te chwile. Bardzo mi przykro panie a. pruś. Wychodząc z kościoła jakiś mężczyzna podał mi kartkę, byłam przekonana, że świąteczną. Jakież było moje rozczarowanie gdy zobaczyłam na odwrotnej stronie twarz kandydata... Polityka w kościele, przed świętami Wielkanocnymi??? To oburzające!!! Pozwólcie nam cieszyć się świętami, nie zakłócajcie niedzielnej, rodzinnej atmosfery!!! Panie kandydacie, proszę najpierw uporządkować własne sprawy, zanim pan będzie porządkować sprawy miasta. Najlepiej zacząć od porządków w ustach, później zadbać o wykształcenie. Ale nade wszystko nie wysyłać pod kościoły agentów z ulotkami. Mieszkanka Starachowic.

#43 ~obibok~

~obibok~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:43:25

Tak czytam wasze posty i mam wrażenie, że tyko piszą ludzie z komitetów wyborczych poszczególnych kandydatów więc i ja się dołożę. Mówicie o fachowości Pana kwietnia; jest fachowcem w robieni skandali, nawet rękę w kieszeni trzyma na plakacie można domniemywać że sięgajcie do kieszenią to wam pomogę, Pan Andrzej plakaty z rodziną; i dla kogo ta władza no dla rodziny, bo sam kandydat ma już słuszny wiek i trzeba zabezpieczyć przyszłość. Pan Andrzej Pruś; całe Pis aż piszczy by zdobyć władzę, zastępy wygłodniałych a niekoniecznie przygotowanych czekają na objęcie rządów w naszym mieście. Wtedy Pan Krzysztof będzie miał pełnie władz,y ale sądzę że go to i tak nie usatysfakcjonuje. Pani dr habilitowana nie wiem jaki Pani miała plan ale kol. Materek jak ktoś powiedział zwierzę polityczne nie ma względzie dobra miasta tyko trampolinę polityczną, Pani Beata to folklor polityczno - demokratyczny która ma jakoś kasę za którą można  wypromować Twój Ruch przed wyborami samorządowymi, a może parlamentarnymi? Pani Małgorzata jeździ na rowerze staje na głowie by dorobić do nauczycielskiej emerytury. Tak naprawdę co do Eli Pryciak i Marcinka Pochecia nie mam jakiś większych zastrzeżeń oboje młodzi nie umoczeni w układy tyko czy wyborcy to docenią czy pójdą i zagłosują. Ja osobiście wolę kobietę na stanowisku z jednej prostej przyczyny; nie było prezydenta kobiety a może na mieszkańcom potrzeba właśnie takich rządów.  :)

#44 ~obibok~

~obibok~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:44:10

Tak czytam wasze posty i mam wrażenie, że tyko piszą ludzie z komitetów wyborczych poszczególnych kandydatów więc i ja się dołożę. Mówicie o fachowości Pana kwietnia; jest fachowcem w robieni skandali, nawet rękę w kieszeni trzyma na plakacie można domniemywać że sięgajcie do kieszenią to wam pomogę, Pan Andrzej plakaty z rodziną; i dla kogo ta władza no dla rodziny, bo sam kandydat ma już słuszny wiek i trzeba zabezpieczyć przyszłość. Pan Andrzej Pruś; całe Pis aż piszczy by zdobyć władzę, zastępy wygłodniałych a niekoniecznie przygotowanych czekają na objęcie rządów w naszym mieście. Wtedy Pan Krzysztof będzie miał pełnie władz,y ale sądzę że go to i tak nie usatysfakcjonuje. Pani dr habilitowana nie wiem jaki Pani miała plan ale kol. Materek jak ktoś powiedział zwierzę polityczne nie ma względzie dobra miasta tyko trampolinę polityczną, Pani Beata to folklor polityczno - demokratyczny która ma jakoś kasę za którą można  wypromować Twój Ruch przed wyborami samorządowymi, a może parlamentarnymi? Pani Małgorzata jeździ na rowerze staje na głowie by dorobić do nauczycielskiej emerytury. Tak naprawdę co do Eli Pryciak i Marcinka Pochecia nie mam jakiś większych zastrzeżeń oboje młodzi nie umoczeni w układy tyko czy wyborcy to docenią czy pójdą i zagłosują. Ja osobiście wolę kobietę na stanowisku z jednej prostej przyczyny; nie było prezydenta kobiety a może na mieszkańcom potrzeba właśnie takich rządów.  :)

#45 ~Malwina~

~Malwina~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 23:50:47

jakim trzeba byc skonczonym kretynem by oddac glos za babsko, ktore z naszym miastem nie ma nic wspolnego?! niech sobie kandyduje w swoich kielcach, a nie w naszym miescie!

No właśnie jakim, żeby tak uwłaczać godności współobywateli Starachowic, żeby wyrażać się pogardliwie o człowieku, którego się nie zna?

#46 ~człowiek z układanki~

~człowiek z układanki~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 09:04:11

Nasi samorządowcy Sp. z o.o.

łączą nas wspólne interesy!

#47 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 12:13:38

Nadchodzą święta, najważniejsze w roku. Czas refleksji i modlitwy. Byłam dzisiaj w kościele z dziećmi. Wspaniała niedziela, słoneczna, rodzinna - byłaby z pewnością, lecz agitatorzy jedynego kandydata, który nie pozwala cieszyć się świątecznym dniem, zepsuli mi te chwile. Bardzo mi przykro panie a. pruś. Wychodząc z kościoła jakiś mężczyzna podał mi kartkę, byłam przekonana, że świąteczną. Jakież było moje rozczarowanie gdy zobaczyłam na odwrotnej stronie twarz kandydata... Polityka w kościele, przed świętami Wielkanocnymi??? To oburzające!!! Pozwólcie nam cieszyć się świętami, nie zakłócajcie niedzielnej, rodzinnej atmosfery!!! Panie kandydacie, proszę najpierw uporządkować własne sprawy, zanim pan będzie porządkować sprawy miasta. Najlepiej zacząć od porządków w ustach, później zadbać o wykształcenie. Ale nade wszystko nie wysyłać pod kościoły agentów z ulotkami. Mieszkanka Starachowic.

Zgadzam się w 100 procentach.

#48 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 12:14:05

Zgadzam się w 100 procentach.

#49 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 12:23:07

Kolego a Pan Pocheć to nie z  SLD?????? Jakby nie  został wyrzucony z SLD to jak sadzisz gdzie teraz by stał??? A Pani Pryciak czyż nie opcja Bernatowacza? Czegoś nie rozumiem wypowiadasz się o wszystkich więc także o tych dwojga napisz swoje przemyślenia. Co do kobiety prezydenta masz racje ja tez popieram KOBIETA PREZYDENT STARACHOWIC LECZ MOJA KANDYDATKA BEATA STĄPOR 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 16:53:45

Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i doszłam do wniosku,że zagłosuję na panią Stąpor . Wszystkie inne postacie to jedno wielkie  kolesiostwo! Siedzą w tym "układzie " od lat i trzeba w końcu coś zmienić !!!!!!  trzeba dać szansę innym mało alb wcale nie znanym osobom.Może w końcu zmieni się na lepsze w tym naszym " grajdole " A tak na marginesie- nagabywanie ludzi pod kościołem to najgorsze co mogli wymyślec kandydaci !Mnie to bardzo zniesmaczyło.....

#51 ~merle~

~merle~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 17:20:03

Jakoś nie widzę kobiety jako reprezentantki miasta.

Nie w Starachowicach.

Kobiety są bardzo podatne na czynniki zewnętrzne a jak widzimy świat polityki bywa czasami okrutny.

Kobiety mają za delikatną psychikę chociaż bywały okrutne, bezwzględne.

Kobiety z reguły zmienne są i dlatego na takim poważnym, odpowiedzialnym stanowisku upatruję mężczyznę ( nie buraka z wiochy ). 

#52 ~obibok~

~obibok~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 19:02:17

Rzeczywiście został wyrzucony ale z tego co przeczytałem nie chciał już patrzeć na instrumentalne sprawowanie władzy przez Pana kwietnia i jego świty, ale nie słyszałem by Pani Pryciak kiedykolwiek współpracowała z skazanym Bernatowiczem. Jeżeli czegoś nie wiem to mnie oświeć.

Kolego a Pan Pocheć to nie z  SLD?????? Jakby nie  został wyrzucony z SLD to jak sadzisz gdzie teraz by stał??? A Pani Pryciak czyż nie opcja Bernatowacza? Czegoś nie rozumiem wypowiadasz się o wszystkich więc także o tych dwojga napisz swoje przemyślenia. Co do kobiety prezydenta masz racje ja tez popieram KOBIETA PREZYDENT STARACHOWIC LECZ MOJA KANDYDATKA BEATA STĄPOR 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 19:04:54

Jakoś nie widzę kobiety jako reprezentantki miasta.

Nie w Starachowicach.

Kobiety są bardzo podatne na czynniki zewnętrzne a jak widzimy świat polityki bywa czasami okrutny.

Kobiety mają za delikatną psychikę chociaż bywały okrutne, bezwzględne.

Kobiety z reguły zmienne są i dlatego na takim poważnym, odpowiedzialnym stanowisku upatruję mężczyznę ( nie buraka z wiochy ). 

Chyba nie znasz kobiet :D

#54 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 21:46:55

Czy to prawda, że kandydat PiS rozdaje pod Kościołami ulotki , na których jest umieszczony z Jezusem? Jeśli to prawda to czy nie jest to świętokradztwo i grzech?

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 21:52:01

Czytam, czytam te posty i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że zagłosuję na Panią Beatę Stąpor, pozostali kandydaci to jak widać z postów ludzie powiązani z poprzednimi niechlubnie rządzącymi włądzami. Pani Stąpor to osoba nowa z planami dotyczącymi Starachowic, wykształcona, przedsiębiorca czyli umie zarządzać, dam jej szansę, zagłosuję i moja rodzina również, moze wreszcie wprowadzi normalność w kierowaniu miastem.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 21:58:21

Wyścig trwa pełną parą, zjezdzają albo będą zjeżdzać ludzie wspierający kandydatury na prezydenta, tylko ono też mają w tym swój cel - eurowybory, ja zagłosuję na osobę, która interesuję się Starachowicami, a nie robieniem kampanii wyborczej kandydatom do europarlamentu, zagłosuję na Panią Beatę Stąpor, jest rzeczowa, ma stosowne wykształcenie, niech wykorzysta to żeby starachowiczanom żyło się lepiej

#57 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 22:17:16

Co to za ulotki?

#58 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 22:18:39

Co to za ulotki?

#59 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 06:40:16

Tak to prawda z tymi ulotkami rozdawanymi pod kościołem. Sam jedną dostałem w niedzielę z życzeniami od Pana Prusia. 

#60 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 06:55:28

Sylwek wygrasz!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: olo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych