Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

185 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:39:44

Do boju Beata do boju :) !!!!

#22 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:53:38

Ta sonda nie ma zadnego odzwierciedlenia w rzeczywistosci. I tak Pan Kwiecien wygra

Niestety, ma znaczenie taka sonda, inaczej całe partie, biura, komitety, gromady rodzin, kolesi i plebanie by nie wchodziły ze wszystkich kompów, laptopów i innych sprzętów i nie wysyłaliby po dziesiatki albo setki smsów :P.

#23 ~jez~

~jez~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:54:48

Pruś ma wykształcenie średnie. Na odatek nie ma zębów. Wstyd na maksa. Niezłych prezydentów nam ten Starachowicki PIS produkuje. Wojciech B. a teraz Andrzej Pruś .

#24 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 21:11:20

Jest jedna jedyna, która nie była u władzy, nie tkwiła i nie tkwi w powiązaniach i układach, uczciwa, bezpartyjna, otwarta i nieprzekupna!

Nie była na stanowiskach utrzymywanych z naszych podatków, nie brała diet, nie wygrywała publicznych przetargów, sama na siebie zarabia, prowadzi firmę, płaci podatki, daje pracę innym!

Głosuję na  Beatę Stąpor na Prezydenta Starachowic i proszę o to innych !

#25 ~memento~

~memento~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:14:29

O to właśnie chodzi, żeby pan S. Kwiecień NIE wygral. Przeciez to wstyd dla miasta - ciągle te same twarze.  A w dodatku to partyjny i prywatny kolega pana P. Nowaczka, który zaglodził w bestialski sposób swojego psa i toczy się przeciwko niemu postępowanie. Wiem, że ma stosunek do zwierząt taki sam, jak jego kolega. Wiem, bo już był prezydentem, a ja byłam świadkim na sesji rady miejskiej jego występu. Chluby mu to nie przynosi, a są ludzie, co pamiętają ...

#26 ~starachowiczanka~

~starachowiczanka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:24:04

Kiedy Kwiecień został prezydentem zaledwie skończył technikum, a teraz taki "doświadczony fachowiec", ale o tym już nikt nie raczy pamięctać. Bo po co!?

#27 ~starachowiczanka~

~starachowiczanka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:47:46

Kwiecień uczył się w 2000 r. w technikum dla pracujących w zsz na Szkolnej. Nawet sprawdzali jego świadectwo, czy nie pochodzi z tego samego żródła co jego kolegi, o którym piszę na czasie.

#28 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 09:52:23

Bezpartyjna, uczciwa, przedsiębiorcza doktorantka z ekonomii ze Starachowic Beata Stąpor na Prezydenta Starachowic :)! Głosujmy wszyscy !

#29 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 10:13:04

I nic nie zrobiła dla Starachowic..... Jedyny atut to ze lepiej wyglada od Prusia.

#30 ~borówa~

~borówa~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 11:31:54

skoro ten Pruś taki kiepski kandydat, to po co poświęcacie mu tyle czasu

#31 ~swój~

~swój~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 17:24:44

Jest jedna jedyna, która nie była u władzy, nie tkwiła i nie tkwi w powiązaniach i układach, uczciwa, bezpartyjna, otwarta i nieprzekupna!

Nie była na stanowiskach utrzymywanych z naszych podatków, nie brała diet, nie wygrywała publicznych przetargów, sama na siebie zarabia, prowadzi firmę, płaci podatki, daje pracę innym!

Głosuję na  Beatę Stąpor na Prezydenta Starachowic i proszę o to innych !

Zgadzam się z Toba kolegą. Popieram Beatę.

#32 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 22:05:42

I nic nie zrobiła dla Starachowic..... Jedyny atut to ze lepiej wyglada od Prusia.

A co miała Beata Stąpor zrobić nie będąc nawet Radną :P

Płaciła na znakomitych włodarzy, na ich diety i przywileje podatki i składki ZUS jako przedsiębiorca :P

Doświadczenie i wiedzę zdobyła i uzupełniła, by dać je Starachowicom teraz.

A co zrobili Radni i dwoje Wiceprezydentów oraz przedstawiciel władz PIS którzy tak pchają się do władzy:P? Jakie zasługi i osiągnięcia ? Głosujmy na Beatę Stąpor!!!!

#33 ~wszędobylski~

~wszędobylski~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 23:48:50

Powołują się na 111, na Ludmiłe Mazurkiewicz, ale kiedy była Msza Św. w intencji 111 i Ludmiły Mazurkiewicz, to była jedna osoba.

#34 ~Samek~

~Samek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 11:11:45

Człowiek przyzwyczaja się i boi zmian a jak one przyjdą sam nie wierzy  że godził się na to co było wcześniej.

Ja zagłosuję na zmiany i radzę to innym.

Pani Beato ma Pani mój głos.

#35 ~anty banda czworga~

~anty banda czworga~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 12:07:15

jakim trzeba byc skonczonym kretynem by oddac glos za babsko, ktore z naszym miastem nie ma nic wspolnego?! niech sobie kandyduje w swoich kielcach, a nie w naszym miescie!

#36 ~Sta~

~Sta~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 13:54:42

jakim trzeba byc skonczonym kretynem by oddac glos za babsko, ktore z naszym miastem nie ma nic wspolnego?! niech sobie kandyduje w swoich kielcach, a nie w naszym miescie!

Cały PiS i ich mowa nienawiści

#37 ~starachowiczanin~

~starachowiczanin~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 15:14:37

Będę głosować na Panią Marzenę Marczewską jedyną kandydatkę która faktycznie przynosi nam szansę na zmiany.

#38 ~jarosław~

~jarosław~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 15:45:46

Boisz się ,ze nie będzie zatrudniania swoich ?  W Pisie już przebierają nogami aby załapać się na stołek. Posłuchajcie co członkowie PISu mówią nieoficjalnie. Jedno szambo chcą zastąpić drugim. Już pokazali na co ich stać asygnując Bernatowicza na Prezydenta.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 16:04:08

Będę głosować na Panią Marzenę Marczewską jedyną kandydatkę która faktycznie przynosi nam szansę na zmiany.

A ja nie będę na tą Panią głosować, nie jest związana z naszym miastem, nie zna problemów mieszkańców, chce się dorwać do koryta.

#40 ~spoza układu~

~spoza układu~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 16:34:35

A ja nie będę na tą Panią głosować, nie jest związana z naszym miastem, nie zna problemów mieszkańców, chce się dorwać do koryta.

Hehe, dobre!

Problemy mieszkańców są  takie same jak gdzie indziej. To, że nie związana ze Starachowicami, to atut. Widzę, że lubicie taplać się w szambie, słynąć z afer , potem narzekać. Człowiek nie związany z układami i układzikami jest gwarantem tego, że w mieście coś się zmieni na lepsze. Po wyborach okaże się czy ludzie zmądrzeli czy  wybiorą namaszczonego przez osoby siejące ferment, zamieszanie, a dla miasta nie robiące nic. Najwyższy czas wyciągnąć lekcję z przeszłości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: olo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych