Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Starachowiczanin~

~Starachowiczanin~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 15:14:58

A na sport w mieście nie ma pieniędzy. MASAKRA

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 18:41:31

Na sprzątanie niestety też nie

#3 ~ślepy naród~

~ślepy naród~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 08:07:50

Z kredytu... hulaj dusza piekła nie ma. Ciekawe co powiedzą mieszkańcy za parę lat gdy przyjdzie do spłaty. Wtedy będzie bida. Ale kto by się tam teraz tym zamartwiał. Taka to polityka. 

#4 ~Samorządowiec~

~Samorządowiec~
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 14:21:36

Beztroska i rozpasanie, ludzie nie mają kanału sanitarnego, już nie mówiąc o drogach, a tu zabawa wątpliwej jakości na całego. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie złapią się na lep stylizowanych fotografii przy każdej okazji, zrobionych zresztą przez sowicie przez nas wynagradzanego osobistego fotografa i właściwie przeanalizują "dorobek" władzy. Wybory samorządowe za rok, nasze miasto stać na prawdziwego, mądrego, doświadczonego gospodarza !!!

#5 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 06:37:30

Zmian w Starachowicach jest bardzo dużo. Mam nadzieję że ten młody prezydent będzie dalej mógł rządzić i rozwijać nasze miasto.Mieszkańcy to doceniają i dadzą wyraz swoim poparciem w kolejnych wyborach. Trzeba być człowiekiem krótkowzrocznym, zawistnym i nie lubiącym nawet samego siebie aby wylewać tyle jadu- szczególnie anonimowo. 

#6 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 09:51:27

Zmian w Starachowicach jest bardzo dużo. Mam nadzieję że ten młody prezydent będzie dalej mógł rządzić i rozwijać nasze miasto.Mieszkańcy to doceniają i dadzą wyraz swoim poparciem w kolejnych wyborach. Trzeba być człowiekiem krótkowzrocznym, zawistnym i nie lubiącym nawet samego siebie aby wylewać tyle jadu- szczególnie anonimowo. 

Droga Pani Mario, nie każdy nieprzychylny komentarz jest kierowany zawiścią i jadem. W mieście jest dużo robione to fakt i to jest czymś normalnym co dzieje się też w innych miastach proszę sobie wyobrazić  :) ale u nas to wszystko jest na kredyt. Mogę napisać to samo, jakim krótkowzrocznym człowiekiem trzeba być żeby nie widzieć że życie na kredyt to lot w przepaść. Pozdrawiam. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 12:05:24

A co takiego jest robione? Proszę wymienić bo ja nie mam pojęcia.

#8 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 17:40:14

A co takiego jest robione? Proszę wymienić bo ja nie mam pojęcia.

Wiele zmian w mieście: prace na drogach, w szkołach, miasto otwarte na dzieci, którym przygotowane zostały place zabaw, mnóstwo zmian. Jako mieszkanka(urodzona i wychowana w Starachowicach) uważam, że można wiele pisać ale po co? Człowiek rozsądny widzi, czyta i rozumie. Krytykant będzie tylko krytykował i nie zauważy niczego. No cóż bolesne jest i nie do przyjęcia dla wielu : utrata stołka, wysokich pensji, wszelkich gratyfikacji za nic, dlatego tak wielu niezadowolonych, krytykantów. Współczuję  tym niezadowolonym, bo życie w takim stresie odbiera im zdroworozsądkowe myślenie. Panie prezydencie, życzę siły w tych zmaganiach. Podobnie jak pani Maria uważam że będzie Pan prezydentem na kolejną kadencję. Jeden tylko mały mankament wymaga rozważenia- pan wiceprezydent.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Starachowice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych