Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prawdziwa historia śpiącego kazia

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:14:31

był sobie pewien chłopek-roztropek, jako że bardzo lubiał spać nazwijmy go tu "śpiący kaziu".

plewił sobie pewnego dnia buraki ale w południe zdrzemnął się na miedzy; śpi sobie w najlepsze aż tu nagle budzi go potężny kop w d..e, budzi się i słyszy głos "stawaj, bedzies starosto".  następnego dnia rano śpiący kaziu wsiadł w autobus do ostrowca, pojechał na targowicę i kupił sobie od Rumunów garnitur - taki elegancki, błyszczący. spał sobie w gabinecie, kadencje leciały a kasiorka leciała z dobrej pensji. tak pochrapywał sobie w fotelu aż tu budzi go silne pacnięcie w czoło i znowu ten sam głos: wyp….teraz jo będę starosto. ależ szefie -zaoponował śpiący kaziu- kupiłem sobie dwa garnitury, co mam teraz robić ? zrobimy cie osłem - dodał szef. i tak się stało, śpiący kaziu przespał całą kadencję ale kasiorka płynęła dalej. tak mu się to spodobało że następną kadencję chciałby drzemać - tak to się jedzie na frajerstwie ludzi. 

#2 ~Prawda~

~Prawda~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 17:57:53

Oto cała prawda nic dodać nic ująć! !!!!!!!!!

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:00:15

Myślę że to cały TY

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:42:41

Historoa sie powtorzy. Chodzi lisek po podworzu, straszy I zagraza. Trzeba sie go pozbyc. No wiec krzyczmy glosno. Popieramy cie I dalej kopa do warszawki

#5 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:48:22

A może do Pacanowa - tam gdzie kozy kuja

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 05:53:58

A może do Pacanowa - tam gdzie kozy kuja

To kozy sie podkuwa jak konie?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:29:27

jakby miał coś honoru to by powiedział: w opozycji będąc przespałem całą kadencję - nie ma sensu tego ciągnąć, rezygnuję.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 10:52:09

jakby miał coś honoru to by powiedział: w opozycji będąc przespałem całą kadencję - nie ma sensu tego ciągnąć, rezygnuję.

Podobno poza śpiącym jeszcze Chan startuje na ciepłe stanowisko do sejmu. Zachciało się jeszcze posadki  na stare lata. Zaniedbał Opatów przez wiele lat, a teraz próbuje wmówić mieszkańcom, że jako poseł ze stolicy będzie pomagał  miastu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 08:09:20

Podobno poza śpiącym jeszcze Chan startuje na ciepłe stanowisko do sejmu. Zachciało się jeszcze posadki  na stare lata. Zaniedbał Opatów przez wiele lat, a teraz próbuje wmówić mieszkańcom, że jako poseł ze stolicy będzie pomagał  miastu.

napomaga tyle co śpiący kaziu: sobie ciepłą emeryturkę

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 07:19:08

na wiadomość o starcie śpiącego kazia w sondażu psl+kukiz z 9% zjechali na 4%  - ma chłopina siłę rażenia

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2019 - 08:18:50

na wiadomość o starcie śpiącego kazia w sondażu psl+kukiz z 9% zjechali na 4%  - ma chłopina siłę rażenia

tak jak prawica na wiadomość o starcie ak i mj?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 07:37:28

a co Kaziu zrobił dla Opatowa jako starosta i poseł???

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:04:43

dlaczego nazywacie mnie śpiący kaziu ? przecież jestem bardzo aktywny - właśnie rozpoczynam kampanię wybo
aaaa aaaa chaa chaaa  brrrr bziii bziii aaa

#14 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:05:58

tak jak prawica na wiadomość o starcie ak i mj?

baranie - nazwisko i imię piszemy z dużej litery- zresztą jaki wpis taki autor

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:23:21

po ile japka ?

aaaa aaaa chaa chaaa  brrrr bziii bziii aaa

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:02

kiedy widzę śpiącego kazia zawsze przypomina mi się bajka o Smerfie Gamoniu

#17 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano dziś, 12:04

Jesteście biedni wasze małe główki które to piszą nie mogą znieść faktu że przez tyle lat jest , życzę ci jak najlepiej

#18 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano dziś, 20:39

Dużo zrobił i z pewnością ponownie wygra zostawi staroscine daleko w tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych