Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca przy zbiorze truskawek

praca truskawki

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 09:46:08

Pilnie zatrudnię osoby do zbioru truskawek w Grabowie nad Wisłą Gmina Przyłęk, możliwość dowozu ze Zwolenia i okolic. Wynagrodzenie za zerwanie łubianki truskawek 1,5 zł + 1,00 zł za odszypułkowane jednej łubianki. Telefon kontaktowy 509752623.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 10:41:27

Była bym zainteresowana.,Ale plewieniem i chandlem na terenie Europy mam doświadczenie w przemycie Kokosów w odbycie mojego Pana DZIELNICOWEGO Kaczora wielkiego REJON - Śmieci z KPP okolice Swędzirowa Mam do dupne przeszkolenie przez czarnoskórych tubylców z Kotliny kongo posiadam wszelkie zaświadczenia na wszystko i za najbardziej lubie zassać czarne PENTOI za DARMO w okolicach baobabu Stasia i Nel gdzie zazwyczaj rozprowadzają Używki przydatne im do Namacalnego wykorzystywania mniejszości narodowych W okolicach stepów armenskich jak i ruwnjesz w okolicach rytfian i tamteirzyh okoljc lasuf nalerzoncyh do nadlesnictfa sifuw dzurzy Zondzi w ekstroklonsie.Lincze rze włandze sie tym zajmom bo tu sie nie do rzyć.Za pozondny traktor odam rodzjne na spend bydła w mieiscowym czaikowie z pozdrowjenjami ponury rzniwiarz z tuklenczy gdzje ieden lyrze drógj klenczy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, truskawki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych