Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca na wakacje

Praca Wakacje

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Uczen~

~Uczen~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 12:44:17

Szukam pracy na wakacje, odpada zbiór owoców. Ktoś coś wie czy gdzieś poszukują pracowników?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 18:16:05

Jak udupia w technikum przed maturą na komisa albo nie dopuszcza to zostaje robota w radomiu

#3 poll99

poll99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:24:12

Jeśli chodzi o pracę za granicą, to pamiętaj też o ubezpieczeniu ekuz.

Na marginesie - Czy sądzicie, że w przy wyjeździe za granicę warto wyrobić sobie taką kartę ekuz https://wakacyjnapol.../ekuz/warszawa/ Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Użytkownik poll99 edytował ten post 30 kwiecień 2018 - 11:52:23

#4 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:48:18

Szukam pracy na wakacje, odpada zbiór owoców. Ktoś coś wie czy gdzieś poszukują pracowników?

polecam Ci sprawdzić w Market Access, mają dużo ciekawych ofert

#5 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:48:29

A wyjazd za granicę? Mój syn po maturze wyjechał razem z moim mężem do Niemiec. Pracę znaleźli dzięki mg solutions, póki co zostają i pracę sobie chwalą a muszę przyznać, że mój syn wcześniej wszystko miał podane jak na tacy więc trochę się obawiałam czy da radę.

#6 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:48:52

A wyjazd za granicę? Mój syn po maturze wyjechał razem z moim mężem do Niemiec. Pracę znaleźli dzięki mg solutions, póki co zostają i pracę sobie chwalą a muszę przyznać, że mój syn wcześniej wszystko miał podane jak na tacy więc trochę się obawiałam czy da radę.

#7 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 23:57:57

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę:) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 17:59:19

Może w przetworniach owoców.? Na Sydole jest i Witaminka kiedyś przyjmowali na wakacje.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:31:12

Dom weselny dworek anna tam przyjmują kelnerki kelenerow na weekend

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:36:29

Fajny ten lokal. Chyba najlepszy w tej okolicy.

#11 ~fabocka~

~fabocka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:29:15

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę :) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę :) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

Byłam przez kilka lat konsultantką mary kay, jak się postarasz to całkiem niezłe pieniądze możesz tam zarobić, tylko trzeba chcieć i na pewno nie bać się kontaktu z ludźmi. Z dziewczynami, które poznałam pracując jako konsultantka to do tej pory utrzymuję kontakt i bardzo mile to wspominam. Sporo się nauczyłam i nawet zaczęłam studiować kosmetologię.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 10:04:23

Proponuję staż w oborze, odrzucanie gnoju świńskiego i krowiego. Elitarna praca dla specjalisty po Technikum Rolniczym

#13 ~Rossman~

~Rossman~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 21:12:17

W Rossmanie jest oferta pracy do 30.09

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Praca, Wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych