Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca na wakacje

Praca Wakacje

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Uczen~

~Uczen~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2018 - 12:44:17

Szukam pracy na wakacje, odpada zbiór owoców. Ktoś coś wie czy gdzieś poszukują pracowników?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 18:16:05

Jak udupia w technikum przed maturą na komisa albo nie dopuszcza to zostaje robota w radomiu

#3 poll99

poll99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 15:24:12

Jeśli chodzi o pracę za granicą, to pamiętaj też o ubezpieczeniu ekuz.

Na marginesie - Czy sądzicie, że w przy wyjeździe za granicę warto wyrobić sobie taką kartę ekuz https://wakacyjnapol.../ekuz/warszawa/ Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

Użytkownik poll99 edytował ten post 30 kwiecień 2018 - 11:52:23

#4 ~Olaf~

~Olaf~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:48:18

Szukam pracy na wakacje, odpada zbiór owoców. Ktoś coś wie czy gdzieś poszukują pracowników?

polecam Ci sprawdzić w Market Access, mają dużo ciekawych ofert

#5 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:48:29

A wyjazd za granicę? Mój syn po maturze wyjechał razem z moim mężem do Niemiec. Pracę znaleźli dzięki mg solutions, póki co zostają i pracę sobie chwalą a muszę przyznać, że mój syn wcześniej wszystko miał podane jak na tacy więc trochę się obawiałam czy da radę.

#6 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 14:48:52

A wyjazd za granicę? Mój syn po maturze wyjechał razem z moim mężem do Niemiec. Pracę znaleźli dzięki mg solutions, póki co zostają i pracę sobie chwalą a muszę przyznać, że mój syn wcześniej wszystko miał podane jak na tacy więc trochę się obawiałam czy da radę.

#7 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 23:57:57

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę:) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 17:59:19

Może w przetworniach owoców.? Na Sydole jest i Witaminka kiedyś przyjmowali na wakacje.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:31:12

Dom weselny dworek anna tam przyjmują kelnerki kelenerow na weekend

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:36:29

Fajny ten lokal. Chyba najlepszy w tej okolicy.

#11 ~fabocka~

~fabocka~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:29:15

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę :) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

No właśnie ja za granicę wyjeżdżać nie chcę, myślę o dodatkowym źródle dochodu, w tym roku dopiero zdałam maturę :) Zastanawiam się nad tym, żeby zostać konsultantką w Mary Kay, co o tym myślicie? Plus jest taki, że nawet później, po wakacjach, byłabym w stanie pogodzić taką pracę ze studiami. 

Byłam przez kilka lat konsultantką mary kay, jak się postarasz to całkiem niezłe pieniądze możesz tam zarobić, tylko trzeba chcieć i na pewno nie bać się kontaktu z ludźmi. Z dziewczynami, które poznałam pracując jako konsultantka to do tej pory utrzymuję kontakt i bardzo mile to wspominam. Sporo się nauczyłam i nawet zaczęłam studiować kosmetologię.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 10:04:23

Proponuję staż w oborze, odrzucanie gnoju świńskiego i krowiego. Elitarna praca dla specjalisty po Technikum Rolniczym

#13 ~Rossman~

~Rossman~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 21:12:17

W Rossmanie jest oferta pracy do 30.09

#14 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 12:26:25

A jak w ogóle zacząć działać w Mary Kay? Gdzie można się zapisać? Czy na początek trzeba wyłożyć jakieś pieniądze?

#15 ~Bogumiła~

~Bogumiła~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:45:49

Jeśli chodzi o konsultantkę MaryKay to jest jakieś ograniczenie wiekowe czy wystarczy mieć skończone 18 lat? Marzy mi się praca, która byłaby dodatkowa, ale jednak przy zaangażowaniu mogłabym zarobić na swoje wydatki. Te szkolenia i pokazy to dla mnie ogromny plus, bo właśnie chciałabym się rozwijać.

#16 etten

etten

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 18 sierpień 2019 - 12:41:10

Ja od paru lat prowadzę własny biznes, a wakacje traktuje jako świetną okazje do chodzenia na szkolenia jak https://totalexpert....alowe/katowice/ poniewaz w reszte miesiecy za duzo tego czasu nie mam na rozwoj osobisty. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 17:22:12

Jeśli chodzi o konsultantkę MaryKay to jest jakieś ograniczenie wiekowe czy wystarczy mieć skończone 18 lat? Marzy mi się praca, która byłaby dodatkowa, ale jednak przy zaangażowaniu mogłabym zarobić na swoje wydatki. Te szkolenia i pokazy to dla mnie ogromny plus, bo właśnie chciałabym się rozwijać.

Nie wierz G.wno zarobisz

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 20:55:59

Musisz mieć ukończone 18 lat.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Praca, Wakacje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych