Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pozycjonowanie stron www, jak?

pozycjonowanie stron poznań marketing poznań internet firma agencja seo poznań

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 kamilporen

kamilporen

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:45:01

Witam,

jaki znacie techniki pozycjonowania? Macie jakieś sprawdzone sposoby?? 

#2 kamilporen

kamilporen

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 16 styczeń 2015 - 12:46:08

Pytam, ponieważ chciałbym zajmować wysokie pozycje np na frazę: pozycjonowanie stron www poznań. Myślicie, że jest osiągalne mając blog poradnikowy? 

#3 Jolita

Jolita

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 12:17:43

Patrząc na stronę to w tematyce jest pan raczej obeznany, ja korzystam z usług firmy Invisio, sama na pozycjonowaniu za bardzo się nie znam, jedynie na tyle żeby kontrolować czy firma spełnia wymogi. Jak na razie jestem zadowolona z efektów, ale z chęcią poczytam też trochę o technikach pozycjonowania.

#4 TomaszKa

TomaszKa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 12:36:45

Patrząc na stronę to w tematyce jest pan raczej obeznany, ja korzystam z usług firmy Invisio, sama na pozycjonowaniu za bardzo się nie znam, jedynie na tyle żeby kontrolować czy firma spełnia wymogi. Jak na razie jestem zadowolona z efektów, ale z chęcią poczytam też trochę o technikach pozycjonowania.

A mogabyś powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Szukam firmy, która zajmie się pozycjonowaniem mojego sklepu i chętnie zapoznam się z opiniami innych osób na temat agaencji, z których korzystają. Pozdrawiam.

#5 denfis

denfis

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:04:03

ja też zlecam pozycjonowanie swojej strony firmie zewnętrznej, bo sam sie na tym nie znam

#6 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 09:29:39

także zlecałam, dla mnie takie rzeczy to czarna magia. Korzystałam z usług firmy pozycjonowanie. com i jestem zadowolona. Sama na pewno niigdy bym tak tego nie zrobiła.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 08:11:33

A mogabyś powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? Szukam firmy, która zajmie się pozycjonowaniem mojego sklepu i chętnie zapoznam się z opiniami innych osób na temat agaencji, z których korzystają. Pozdrawiam.

jeśli chcesz tylko i wyłącznie pozycjonowanie to nie zlecaj tego agencjom reklamowym a firmie która zajmuje się tylko tym jak pozycjonowanie com

oni nie będą marnować czasu na coś innego tylko będą pozycjonować. warto to przemyśleć.

#8 ~Czerwien~

~Czerwien~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:59:59

A kojarzy ktoś z was firmę Seofabryka? Zainteresowała mnie ich oferta, bo mają Adwords i szeptany. Jeszcze nie wiem na co się zdecydować, trochę poczytałam o pozycjonowaniu i raczej sama sobie z tym nie poradzę, więc wolałabym się zwrócić do jakiejś sprawdzonej firmy. Zależy mi na dosyć szybkim, ale przede wszystkim skutecznym pozycjonowaniu. 

#9 promkonas

promkonas

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:51:27

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www to ja bym na pewno zainwestował w jakąś porządną firmę z renomą, która zna się na tym bardzo dobrze i nie byłoby sytuacji, że moja strona dostanie bana lub filtra. Takie firmy istnieją wystarczy tylko poszukać :) 

#10 damiano99

damiano99

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 04 maj 2018 - 21:57:33

Pozycjonowaniem to raczej zajmują się pozycjonerzy, a nie zwykli Kowalscy ;) Moi znajomi próbują często coś sami się bawić w pozycjonowanie, ale jeden tak narobił, że dostał bana i strona całkiem wypadła z wyszukiwarki. To takie dość ryzykowne. Ja nie zamierzałem narażać na to swojej strony firmowej i dlatego znalazłem firmę Coolbrand, na początku wahałem się bo cena nie była mała za usługę, ale dziś nie żałuję. Strona ma naprawdę dobry wyniki i to na często wyszukiwane frazy. Nie stało się to w miesiąc, ale każdy kto chce, żeby jego strona została wypozycjonowana musi niestety uzbroić się w cierpliwość i odpowiedni budżet. 

#11 martass

martass

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 08 maj 2018 - 20:36:26

Pozycjonowaniem to raczej zajmują się pozycjonerzy, a nie zwykli Kowalscy ;) Moi znajomi próbują często coś sami się bawić w pozycjonowanie, ale jeden tak narobił, że dostał bana i strona całkiem wypadła z wyszukiwarki. To takie dość ryzykowne. Ja nie zamierzałem narażać na to swojej strony firmowej i dlatego znalazłem firmę Coolbrand, na początku wahałem się bo cena nie była mała za usługę, ale dziś nie żałuję. Strona ma naprawdę dobry wyniki i to na często wyszukiwane frazy. Nie stało się to w miesiąc, ale każdy kto chce, żeby jego strona została wypozycjonowana musi niestety uzbroić się w cierpliwość i odpowiedni budżet. 

wszystko zależy co pozycjonujesz, np na hasło fabryka materacy w pćimiu dolnym to może nawet amator wypozycjonować :D

#12 kalinowska

kalinowska

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 08:49:07

samodzielne pozycjonowanie jest bardzo trudne, lepiej zlecić to specjalistom tu jest fajna oferta http://www.hoka.pl/o...acja-audyt-seo/

#13 AshleyS

AshleyS

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:40:27

Zgadzam się, samodzielne pozycjonowanie jest trudne dlatego warto zainwestować w dobrą agencje marketingową taką jak Testimo. pozycjonowanie stron internetowych http://testimo.pl/ka...pozycjonowanie/

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 09:42:22

najlepiej jest się skontaktować z dobrą firmą, która jest doświadczona pod względem pozycjonowania. ja mogę Ci polecić premesso.pl/pozycjonowanie-czestochowa.html

#15 gierakadam

gierakadam

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 14:08:12

Mam sklep sportowy SkiTenis i działam w internecie, generalnie 8 lat temu pozycjonowałem stronę samodzielnie. Obecnie uważam, że jest to niemożliwe, chyba, że bardzo dużymi nakładami na wartościowe artykuły rzędu 8 - 20 tysięcy miesięcznie.
Aby pozycjonować budżetowo niezbędne jest mocne zaplecze, którego nie opłaca się robić dla jednej lub kilku witryn, występują tu duże efekty skali.
Jeżeli potrzebujesz rzetelnej firmy SEO odezwij się do mnie, doradzę w wyborze ;) Tutaj lub na maila: gierakadam (małpa) gmail com

#16 Volvermos

Volvermos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 10:34:24

Prowadząc sklep internetowy brakowało mi czasu przy samodzielnym pozycjonowaniu i siły. Długo szukałem, aż w końcu znalazłem agencję https://e-prom.com.pl/ która odpowiadała moim oczekiwaniom, które nie były małe. Ale w 3 miesiące regularnie zwiększa się zasięg i obroty 

#17 Volvermos

Volvermos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 10:34:30

Prowadząc sklep internetowy brakowało mi czasu przy samodzielnym pozycjonowaniu i siły. Długo szukałem, aż w końcu znalazłem agencję https://e-prom.com.pl/ która odpowiadała moim oczekiwaniom, które nie były małe. Ale w 3 miesiące regularnie zwiększa się zasięg i obroty 

#18 ~miskulowy~

~miskulowy~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 11:04:17

Ja zleciłem pozycjonowanie stron agencji e-prom.com.pl która zajmuje się działaniami seo i pozycjonowaniem. Prowadzi ofertę dużo bogatszą i może tworzyć cały nasz wirtualny biznes 

#19 kk001

kk001

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:47:07

Tylko i wyłącznie za pomocą firmy. Generalnie pozycjonowanie stron wrocław

wydaje się rozsądne. Znasz się na branży SEO? jest tak to wiadomo, samemu wyjdzie taniej, jeśli nie, to nie ma co się szczypać, ponieważ na reklamie nie ma co oszczędzać !

#20 pablek

pablek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:41:48

Tylko i wyłącznie za pomocą firmy. Generalnie pozycjonowanie stron wrocław

wydaje się rozsądne. Znasz się na branży SEO? jest tak to wiadomo, samemu wyjdzie taniej, jeśli nie, to nie ma co się szczypać, ponieważ na reklamie nie ma co oszczędzać !

Moją stronę pozycjonuje firma http://www.s90.org.pl/  z Dąbrowy Górniczej. W marketingu internetowym tak naprawdę nie ma znaczenia skąd jest firma która się dla nas tym zajmuje. Wybierzmy po prostu najlepiej jak tylko można, kierując się opiniami internetowymi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozycjonowanie stron poznań, marketing, poznań, internet, firma, agencja seo poznań

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych