Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:51:29

Chcialabym poznać ocenę forumowiczów na temat pracy PUP w Staszowie.
Jak ją oceniacie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:53:29

Bardzo fajnie na pewno się tam pracuje

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:02:47

Napewno,pozatym kompletne dno jeżeli chodzi o obslugę.

#4 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:46:55

Jak się wchodzi do pokoju xyz to paniusie albo jedzą, albo plotkują, a wchodzący tam petent jest wzrokiem od wejścia skasowany . Przyłazi i tylko przeszkadza, o fe...petencie, o fe... Siedź w domu i d... nie zawracaj. A on nie ma co robić i tam sobie chodzi dla dobrego swojego samopoczucia. A tak po prawdzie, czemu, komu ma służyć ten urząd. Bo się bezrobotni tam podpisują i co z tego mają , nijak nie rozumiem. Może ktoś oświeci mnię. Dzienkuję

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 22:37:02

Ja ci buzi dam, ty mi buzi dasz,
Ja cię nie wydam, ty mnie nie wydasz!

http://polaniec.pl/news.php?id=9980

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 08:51:39

Jak się wchodzi do pokoju xyz to paniusie albo jedzą, albo plotkują, a wchodzący tam petent jest wzrokiem od wejścia skasowany . Przyłazi i tylko przeszkadza, o fe...petencie, o fe... Siedź w domu i d... nie zawracaj. A on nie ma co robić i tam sobie chodzi dla dobrego swojego samopoczucia. A tak po prawdzie, czemu, komu ma służyć ten urząd. Bo się bezrobotni tam podpisują i co z tego mają , nijak nie rozumiem. Może ktoś oświeci mnię. Dzienkuję

Masz rację wszystkich traktują jak intruzów.Ciekawe ilu pracowników zatrudnia PUP w Staszowie.Utrzymanie tej bandy idzie z srodków Funduszu Pracy więc dla bezrobotnych jest to co z brody skapie.powiat staszowski liczy coś ponad 4 tys.bezrobotnych czy do obslugi tych osób potrzebne jest aż tylu urzedników?W Urzedzie Skarbowym pracuje coś około 50 osób a policzcie liczbę podatników do obsługi.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:00:02

Załatwienie jakiej kolwiek sprawy w Urzędzie Pracy to koszmar.Cała ta szopka z ofertami pracy,nie wszystkie są ogłaszane ,jak pojawi się ciekawa oferta to przed jej ogłoszeniem dzwoni sie do znajomych ,że takie miejsce pracy bedzie.A staże ?To już całkowity koszmar,jak zmajdziesz sobie pracodawcę to ci dadzą staż ,a w pokoju siedzi ich aż 5 ,czy nie powinno być tak ,że to urząd kieruje oferty do pracodawców o staż.My młodzi kończąc szkoly czy studia aby dostac się na staż musimy odwalić robote za te Panie w UP.A potencjalni pracodawcy maja to w d....e jak dowiadują się ile dokumentów muszą składać.A pracownicy UP dostają permie i 13 pensje za efektywna prace.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:01:54

Załatwienie jakiej kolwiek sprawy w Urzędzie Pracy to koszmar.Cała ta szopka z ofertami pracy,nie wszystkie są ogłaszane ,jak pojawi się ciekawa oferta to przed jej ogłoszeniem dzwoni sie do znajomych ,że takie miejsce pracy bedzie.A staże ?To już całkowity koszmar,jak zmajdziesz sobie pracodawcę to ci dadzą staż ,a w pokoju siedzi ich aż 5 ,czy nie powinno być tak ,że to urząd kieruje oferty do pracodawców o staż.My młodzi kończąc szkoly czy studia aby dostac się na staż musimy odwalić robote za te Panie w UP.A potencjalni pracodawcy maja to w d....e jak dowiadują się ile dokumentów muszą składać.A pracownicy UP dostają permie i 13 pensje za efektywna prace.

#9 ~zainteresowany tematem~

~zainteresowany tematem~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 09:50:27

A może zlikwidować UP,a pieniądze przeznaczać dla pracodawców, ktorzy racjonalnie je wykorzystają przy zarudnianiu pracowników?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:24:18

Temat bezrobocia to temat na najdłuższy wiersz na świecie.Ale ciekawostką jest to co jest planowane przez rząd PO-PSL, a mianowicie:
http://biznes.onet.p...9,1,prasa-detal
Pomyślcie, 2014 to rok wyborczy.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:31:49

Temat bezrobocia to temat na najdłuższy wiersz na świecie.Ale ciekawostką jest to co jest planowane przez rząd PO-PSL, a mianowicie:

Właśnie i tu rodzi sie pytanie na kogo oddać głos.
Wszyscy chcą wygrać ,wszyscy kłamią a potem robia swoje.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:33:47

Właśnie i tu rodzi sie pytanie na kogo oddać głos.
Wszyscy chcą wygrać ,wszyscy kłamią a potem robia swoje.

Więc Dyrektor zajety swoją karierą ,może wiersze pisze w urzędzie
a wene czerpie widząc bezrobotnych.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 10:57:05

Nie przyjemna jest ta pani z Połańca co u was pracuje, doświadczyłam na sobie jak byłam w PUP.Ona pracuje w Staszowie a ty z Połańca i nie masz pracy ,więc podpisuj się i czekaj może dostaniesz pracę w grupie interwencyjnej.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:03:58

A która tam jest przyjemna.Nie mialeś czy też nie mialaś wejść w Urzędzie ,jak trzeba to stanowisko utworzą.Zrobili punkt informacyjny i zatrudnili jakiegoś Boczka.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:20:18

- "oj dirdi, oj dirdi, oj dana dana...
uzendnicko ma kochana.... -
tralllllaaaaa...laaaaaaaaaaaaaaaa..........,

- fiku miku na patyku"!

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:56:52

Kasia Tusk, córka jasnie nam panujacego Donalda Tuska wnuka wermachtowca w zeszłym miesiącu dnia 18/02/2013 kupiła za gotówkę 5-cio pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w Warszawie. Cena rynkowa mieszkania wynosi 1 milion 720 tysięcy złotych. Numer referencyjny zajmujacego sie całą sprawą notariusza 01/2013KT. Skąd pochodzą tak znaczne srodki w rękach tak młodej dziewczyny? Skąd tak dużo gotówki w rękach osoby prawie bezrobotnej Katarzyny Tusk? Wyżej wymieniona prowadzi jakis tam mikroskopijny portal internetowy, i czy jest możliwe aby tak wysoka suma pieniedzy była zgromadzona w sposób legalny? Katarzyna T. pojawiła się w Warszawie u notariusza w poniedziałek dnia 18 lutego 2013 przyjezdrzając ze swojego mieszkania w centrum Gdanska nowym Mercedesem klasy S wartym PLN 344 000 kupionym za gotówkę (informacja z salonu Mercedesa). Znowu pojawia sie pytanie, skad Katarzyna T. posiadała tak znaczne srodki w gotówce na zakup tak drogiego samochodu podczas gdy realne płace w Polsce są rzędu 1200PLN - 1500PLN. Przypomnijmy, że banki mają obowiązek informowania nadzoru bankowego o transakcjach w wysokosci 10 tys. euro. Zmowa milczenia ma się dobrze, i można robić w Polsce pewne rzeczy, jeżeli ma się duże plecy. Czy są jakie powiązania pomiędzy upadająm Amber Gold, a córką premiera. Przypomnijcie sobie państwo jak to niedawno drugie z dzieci Donalda Tuska Michal Tusk plątał się w wyjasnieniach w sprawie domniemanego udziału w aferze związanej z Amber Gold. Skąd te pieniądze? WSZYSTKICH URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH INFORMUJEMY, ŻE WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. Dzieci Lecha Wałęsy też tak żyją, narazie niemamy jeszce takich dowodow, ale je znajdziemy. Prosimy przekażcie tą wiadomość gdzie się da, niech społeczeństwo się dowie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 15:18:16

Zawiadom US niech sprawdzą.Pewnien staszowski przedsiębiorca jak kupił kilka lat temu samochód terenowy a nie wykazywał dochodów mial tyle kontroli że nie mógł się pozbierać,ale tu chyba sie nie uda.Od czego kumpel Rostkowski.

#18 ~ewr~

~ewr~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:40:20

Za mało wyksztalceni widać, na papierze pisze to a on mówi że wynika inaczej

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 21:42:39

zachowanie pana przy okresowym wstawieniu rzenujące, chcą cie wywalić z listy bezrobotnych na siłę, nie chce mieć nic wspólnego z tym urzedem

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 06:55:43

Czy dzielenie się pracą uda się?

http://biznes.onet.p...97,1,news-detal

Pracujący Polacy to najbardziej zapracowani ludzie na świecie.Ale.Wśród nas są żwawi dobrze opłacani emeryci, co z nimi ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych