Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie. Oferty pracy na cały powiat.

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 18:41:51

Na dzień 20 marzec 2013.
http://pupstaszow.pl/
Jajca kwadratowe! Czym ci ludzie się tam zajmują? Taka armia urzędników?

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 19:09:40

najlepsze ogloszenie to Tanpol Szczucin poszli do innego województwa., bo w swoim za bardzo znają tą firme.
Oglaszają pracodawców u ktorych nikt nie chce pracować.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 19:15:16

Super robota, to ten spedytor!
Praca we własnym domu lub mieszkaniu. Wykształcenie średnie. Znajomość podstaw matematyki - czyli dodawania i odejmowania???

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 19:56:23

Na dzień 20 marzec 2013.

Z przedstawionych ofert pracy przez PUP wynika, że w Czterech Wiatrach w Chańczy, u LORDA i w Pałacu Łazienkowskim nikt już nie chce pracować. Bo te oferty są już bardzo długo.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 21:05:09

Z przedstawionych ofert pracy przez PUP wynika, że w Czterech Wiatrach w Chańczy, u LORDA i w Pałacu Łazienkowskim nikt już nie chce pracować. Bo te oferty są już bardzo długo.

Albo jest tak duża rotacja pracowników, że zapotrzebowanie w PUP jest na stałe.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 23:56:16

W Staszowie panuje opinia,że jest to urząd totalnej niemocy społecznej i daleko mu do pełnienia misji w aktywnym wsparciu bezrobotnych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 12:52:50

W Staszowie panuje opinia,że jest to urząd totalnej niemocy społecznej i daleko mu do pełnienia misji w aktywnym wsparciu bezrobotnych.

A co mają oferować? Miejsca pracy czołowych firm inwestujących w Staszowskim Obszarze Gospodarczym? Jak na tych terenach [Vivat Burmistrz! Medal mu dać szczerozłoty] zające dopiero co zakończyły swe parkotki?

#8 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 18:45:55

powinni zamknąć ten przybytek bo nic tam się nie dzieje i faktycznie po co taka instytucja?, aby rejestrować bezrobotnych to wystarczy jeden pokoik i dwie panie

#9 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 19:26:59

Na dzień 20 marzec 2013.

Siedzą i pierdzą w stołek od 8-14 - godziny przyjęć petentów.
Przy rejestracji bezrobotnych co mają prawo do zasiłku wołają numer konta żeby im czasem nie przeszkadzać w godzinach pracy, a listę gotowości podpisujesz co 4miesiace! Tak walczą z bezrobociem aktualizując codziennie o 14-45 datę przy tych samych ofertach pracy.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 22:17:42

Jak cudownie, że ja mam pracę.Nie musze chodzić do urzedu i czekać i przeglądac te oferty pracy. i wchodzić tam z gulem i wychodzić z jeszcze większym. A było tak, że już myślałam, że w życiu nie znajdę pracy, idąc do urzędu myslałam, że mnie coś trafi z wsciekłości. Ale mam cudowna pracę z super fajnymi ludźmi i zarobki jak na nasze warunki regionalne są super i mogę brać jeszcze inne firmy .Dzień w pracy zaczynam od kawy, robionej przez mojego kolegę. Jest to cudowne kiedy facet robi ci kawę stawia na biurku, pogadasz, pożartujesz, pośmiejesz się.Naprawdę pracę mam najcudowniejszą na świecie, kocham ją, kocham te obowiązki w niej, narady i wolne chwile.. Ale kiedyś przyjdzie taki czas, że niestety bedę musiała się z urzędem przeprosić, ale to jeszcze trochę potrwa zanim przyjdzie ta smutna chwila. I dlatego latam do tej pracy nawet w soboty i niedziele kiedy jest taka potrzeba, bo chcę się nasycić nią.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 14:13:25

Administrator / ka grupy na facebooku. Mozliwość zatrudnienia osób na umowę zlecnie lub o dzieło. Elastyczne godziny pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe. Wymagania: komunikatywność, sumienność, zdyscyplinowanie. Praca od zaraz. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy:  oferta24pl@wp.pl

Jaka branża? Bo młoda/y, to na bank. I 10 lat doświadczenia, też na bank. Ile fakultetów wymagane i języków obcych biegle w mowie i w piśmie?

Do tego praktyka - jaka?

#12 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 09:39:04

eh co do pracy UP w Staszowie, to szkoda gadać. Te same mordy od stuleci. Nic do przodu, się nie rusza. Pytają tylko czy na stażu byłeś i na tym kończą się ich poszukiwania. a jak nie byłeś to kasy nie mają narazie i na tym kończy się temat. A przepraszam jeszcze spotkania wyznaczaja, że niby szkolenia- d*** a nie szkolenia. To samo oczywiście, a pracy jak nie było to nie ma. Dlatego ludzie muszą podjemować pracę na czarno, żeby mieć za co żyć. 

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 16:56:33

No dla szarakow pioeniędzy na staże nie ma ale dla dziewczyny, ktora ma  ciocie w tym urzedzie pieniądze na staż są .I nie piszcie, że jest inaczej i wszyscy sa traktowani rowno, bo to g... prawda.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 17:47:35

A mnie ku*** wykreśliły bo nie chciałem iść na staż.

#15 ~gośść~

~gośść~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 17:51:38

ta instytucja powinna zostać zlikwidowana...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych