Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rambit666~

~rambit666~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:54:59

ulica Mickiewicza nigdy nie była skończona!!! zobaczcie odcinek od cmentarza żołnierzy radzieckich do Kobiernik- jak wyglądają chodniki i pobocza czy krawężniki!!! to wstyd dla powiatu i władz miasta,żeby przez 30 lat nie wyremontować i dokończyć główną arterię miasta!!! a oni remontują po 5 razy to,co już było remontowane...a kiedy rondo na skrzyżowaniu Armii Krajowej,Wiejska i Mickiewicza?! galeria stoi już 2 lata,a o rondzie cisza... a wy w październiku idźcie i głosujcie na leśnych dziadków...

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:13:05

pełna zgoda , niestety pan Masternak i Bronkowski to dwóch nieudaczników , wiele obiecują ,a mało robią , dobrze ,że jeden już zrezygnował , czekam kiedy Bronkowski poniesie klęskę w wyborach , aż dziwne ,że ktoś na niego głosuje

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 12:34:21

A co z odcinkiem drogi z przystankiem MKS obok Bramy Opatowskiej. To niby rondo to wiejska droga z wertepami dla traktorów.

#4 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 14:36:27

A co z odcinkiem drogi z przystankiem MKS obok Bramy Opatowskiej. To niby rondo to wiejska droga z wertepami dla traktorów.

w mojej ocenie w tym rejonie powinien być bezwzględny zakaz parkowania pojazdów , tam nawet często nie ma się jak wyminąć, niech kierowcy się w końcu nauczą , że są parkingi przy dawnej mleczarni , tam pusto , a po schodkach spokojnie można dojść do rynku

#5 ~ja 78~

~ja 78~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 14:37:44

burmistrz chwali się jednym rondem , a ja się pytam , gdzie te obiecane ? cztery lata rządów i mizeria nie tylko w tym temacie

#6 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 18:43:05

obecny burmistrz , to taki pół burmistrz , czego sie nie dotknie to rozgrzebie i zostawi , tak jest z placem 3-go Maja , parkiem miejskim , rondami / jedno/ , teraz Mickiewicza z powiatem też połowicznie , czy coś mu się udało zacząć i skończyć ? bo obiecanek ma cały zestaw w rękawie i co z tego ?

#7 ~Anna Bozena~

~Anna Bozena~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:46:28

..sami takich wybraliscie.....

#8 ~Zzz~

~Zzz~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:20:58

Obecny pseudo burmistrz to jeden wielki nieudacznik. Jak tak ma wygladac remont Mickiewicza to lepiej jezdzijmy dalej tak jaj jest. Albo ktos ma jaja albo ktos ma wydmuszki. Jesli wydmuszki zgodza sie na dziadostwo i czastkowy remont to nastepne 20 lat bedziemy tak jezdzic i slyszec, ze byl przeciez renont. Wiec juz wy WYDMUSZKI nie podejmujcie zadnych decyzji bo jak klepnicie dziadostwo to juz tak zostanie na lata. A tu trzeba konkretnego remontu. Koniec z dziadostwem. Niech sobie burmistrz (nie zasluguje na wielka litere) jezdzi po swoim rondzie z ktorego wszyscy sie śmieją i lepiej nie robi juz sobie wstydu. WSTYD WSTYD WSTYD i tyle. Gdzie ronda, remont Ciesli, plac, park, boisko treningowe Wisły Sandomierz?. Cos pan zrobil przez cztery lata?. Ano NIC NIC NIC. Aha PROHIBICJE chlop wprowadzil bo zapomnialem. Ale ile zapowiedzi, ile szumu . I WY SIE GODZICIE NA PSEUDO REMONT MICKIEWICZA BEZ RONDA?. Po prostu gorszych wladz to juz,nie bedzie. I tyle pocieszenia.

#9 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:39:12

A ja tam sobie Bronka chwale i to bardzo. Wstaje rano i jade do pracy. Sunę Mickiewicza az miło, na rondzie skręcam w Armii Krajowej i szybko na drugim rondzie skrecam do Galerii i kupuje bułki. Pozniej sie na tymże rondzie wlączam do ruchu i szybciutko na nastepnym rondzie zjezdzam na Koseły. Tam mijam 3-ligową Wisle, ktorej zawodnicy wlasnie jada na boisko treningowe i sa na pierwszym miejscu w tabeli (burmistrz powiedzial, ze to wizytowka miasta i chce drugiej ligi). Po prawej piekny plac z fontanną, duzo zieleni. TO PLAC 3 MAJA. o Nastepne rondo Slowackiego z Koseły tez szybko minąłem i juz sie na nastepnym rondzie wlączam spowrotem na Mickiewicza. Ale fajnie zrobiona. Kompleksowy remont był. Kanalizacja, chodniki, ronda az milo jechac. Ale frajda ale frajda. Teraz szybko na dwupasmowce jestem i na starym-nowym moscie jade. Super. Nowa nawierzchnia. Wszystko dopracowane. Az milo. Jak wrócę do domu to z rodzina pojde na spacer po parku, albo jesCze lepiej pojade darmowa komunikacją sobie. Za to poznym wieczorkiem wrocimy na piechotę do domu i kupimy sobie po piwku w nocnym sklepie. I jak tu nie poprzec KOCHANEGO BURMISTRZA????

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, sandomierz, mickiewicza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych