Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

potrzebuje nowych butów do piłki


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł88~

~Paweł88~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 12:32:46

Obecnie sporo treningów na hali i potrzebuje nowych butów do piłki, które właśnie na tej halowej nawierzchni będą się sprawdzać. Macie ewentualnie jakiś sprawdzony sklep, gdzie będzie warto zajrzeć i coś sensownego w dobrej cenie będzie można kupić?

 #2 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 09:21:02

Z oferty teamsports.pl/ ostatnio udało mi się wybrać Mercuriale i jedną parę Tiempo od Nikę. Zgadzam się z innymi, że wybór butów maja bardzo duży i faktycznie można coś sensownego dla siebie wybrać w tym sklepie. 

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 01:35:35

Pierwszy urzędujący biskup w Polsce oskarżony o pedofilię. Jeśli zarzuty się potwierdzą, to purpurat pedofil Jan Szkodoń może pociągnąć za sobą kolejnych hierarchów. 

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2020 - 19:51:56

Jestem brudny – powtarzał często Jan, zanim się powiesił. W liście pożegnalnym napisał, że został kilkukrotnie zgwałcony przez księdza Mariana W., proboszcza-pedofila w diecezji tarnowskiej. Duchownego o molestowanie oskarżyło ponad 20 osób, wcześniej przez lata panowała wokół niego zmowa milczenia. – To był ojciec parafii, on musiał przytulać – słyszymy w miejscowości, gdzie W. przez kilkanaście lat był proboszczem.

Po śmierci Jana rodzina odnalazła list (śledczy potwierdzili jego autentyczność), w którym wyznał, że padł ofiarą księdza pedofila. 
Ksiądz-zbrodniarz swoje ofiary wybierał wśród ministrantów. 
 

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych