Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poszukuję sprawdzonego ośrodka rehabilitacyjnego

rehabilitacja zdrowie sanatorium ośrodek rehabilitacyjny warszawa kozienice zabiegi kręgosłup ból kolan

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 29 maj 2019 - 09:08:14

Cześć,
juz kilka razy mi pomogliście i liczę na to, że i tym razem się nie zawiodę. Po kilku niedoleczonych kontuzjach spowodowanych wieloletnimi treningami, czuję się coraz gorzej, a aktualna pogoda w ogóle mi nie sprzyja. Rwie mnie w kolanach, w kręgosłupie, ledwo wstaje rano do pracy. Czy jesteście w stanie polecić mi jakiś sprawdzony ośrodek rehabilitacyjny? Nie ukrywam, że im bliżej Warszawy tym lepiej. NFZ odpada. Nie mam sił, by czekać pół roku na sanatorium, do którego i tak będę musiała przejechać pół Polski....

#2 ~Meduza~

~Meduza~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:39:13

Jesli szukasz w okolicy Warszawy to z wlasnego doświadczenia polecam Ci ośrodek Obok Lasu w Grębiszewie. Ja z serca Mokotowa jechałam tam godzinę samochodem. Ceny nie są zabójcze, wręcz powiedzialabym ze przy takiej ilosci zabiegow, wyzywieniu itp. dosc konkurencyjne, a moze faktycznie taki wyjazd dobrze ci zrobi i staniesz na nogi . 

#3 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 14:44:54

Ja wyjeżdżałam prywatnie do Centrum Rehabilitacyjnego obok lasu i byłam bardzo zadowolona :) Nie ma problemu z terminami. Rehabilitacja na wysokim poziomie, ale na dużą uwagę zasługuje też to, że jest to miejsce, gdzie można zwyczajnie odpocząć wśród zieleni. Kto by pomyślał, że można znaleźć takie miejsce już 40 km od Warszawy. 

#4 Janusz58

Janusz58

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 16 październik 2019 - 19:36:57

Poszukaj sobie na stronie 

https://swiatprzycho...itacja/rzeszow/

. To wyszukiwarka gabinetów specjalistycznych. Prócz danych teleadresowych są tam tez podane dni oczekiwania na wizytę. Możesz zatem wybrać ten z najkrótszym okresem oczekiwania.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rehabilitacja, zdrowie, sanatorium, ośrodek rehabilitacyjny, warszawa, kozienice, zabiegi, kręgosłup, ból kolan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych